*** Shoppaholicele Redouto-masochiste (88) ***

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Elena.2006 spune:

Am primit si io catalogul...a venit ca scrisoare internationala si mi l-a adus postarita, ca trebuia sa-l bage cica in cutia postala da' nu avea loc

Elyanne frumoase lucruri ai luat, sa le purtati sanatoase!!

Elena M.&Adrian Atit de mare
PozeI
Filmulete Poze II

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madic spune:

Va rog sa ma treceti si pe mine la mica publicitate cu o geaca, mar. 156, denim :
http://www.laredoute.fr/vente-la-veste-de-treillis-mixte-active-wear.aspx?productid=324068164&documentid=545008&categoryid=23112482&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16

Multumesc. Eu comandasem vesta matlasata si m-am trezit cu geaca de mai sus .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

Buna la toata lumea

Am tot asteptat pachetul din 16 februarie dar degeaba
M-am corespondat virtual cu doamna Sabine dar nam primit nici un raspuns concret ci doar ca ,,investigheaza "

Comanda e marisoara , de vreo 300 de euro , ce se face in astfel de cazuri , mai vad banii sau produsele vreo data ca niciodata ?

Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

quote:
Originally posted by danita

gagici, de la nike ati vanat ceva ?


Eu am okit si bagat in cos un tricou pt sot. Dar sunt sigura ca nu o sa plasez comanda, pana la urma. Ma mai gandesc daca merita . Nu de alta, dar ma bate la cap sa nu mai dau atatea comenzi.
Ligeea, parerea mea e sa mai astepti putin, cateva zile, si sa faci chargeback. Dar nu-ti apare in suivi de commande numarul coletului? In plus, incearca sa intrebi direct la Aide & Service, nu pe Sabine, poate te lamureste cineva mai binevoitor de-acolo.

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristicross spune:

Fetelor ce ma sfatuiti sa fac. Vreau sa dau o comanda cu codul 65137(cel care reduce 15 eur), dar am doua produse pe care le face 0 eur, si mai am un produs de 5 eur. Oare nu sar in ochi cele doua produse cu 0 eur? Sa ma risc?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Eu am luat doua pijamale de 14 euro (amandoua) si le-am redus la 0 cu celebrul cod.
Pe langa am mai avut un maieu de 15 euro...
Si au venit... nu le-a luat nimeni la ochi.


Daca va plac pozele noastre, votati-ne! www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">cei trei sau www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=22" target="_blank">in2 ... sau amandoua

Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca8 spune:

Am primit si eu azi cele doua colete din 11 martie, se pare ca erau la posta de 2 zile.
Multumita per total .Au fost multe tricouri si bluzite pentru mama e super incantata.
Am primit si cutia de bijuterii , din fericire miroase a piele si nu a motorina. Nu se simte pic de miros de motorina. De asemenea am primit si cele 4 cescute de esspreso, frumusele si intregi :)
Mai am inca 3 comenzi pe drum .
Am riscat si am cumparat o lenjerie de pat sper sa merite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Fetelor din ce colectie sunt produsele care sunt reduse la 0 cu acel cod?Din ce colectie?Eu tot incerc produse cu pret intreg dar nu-mi reduce nimik.
Din ce colectie sunt produsele voastre poate ma mai lipesc si eu de o comanda?

PLEASE!!!!!!!!!!

Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

quote:
Originally posted by Bratu Monica

Fetelor din ce colectie sunt produsele care sunt reduse la 0 cu acel cod?Din ce colectie?Eu tot incerc produse cu pret intreg dar nu-mi reduce nimik.
Din ce colectie sunt produsele voastre poate ma mai lipesc si eu de o comanda?

PLEASE!!!!!!!!!!

Monikka



primavara-vara 2008

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

am comandat azi de la vent privee Nike aproape toate tricourile de barbati ; am mai luat Nike pentru sot in trecut si sunt super; si pentru ca la femei nu mi-a placut nimic mi-am luat si eu de la barbati 2 tricouri marimea S,pentru tenis.
Sa vedem daca le-am nimerit.



, mamica de David (24.04.2007)

Mergi la inceput