*** Shoppaholicele Redouto-masochiste (88) ***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

quote:
Originally posted by alia_ro

quote:
Originally posted by mirunajr

Comenzi din martie a primit cineva????



Da, comanda din 5 martie am primit-o pe 13 martie.

Alia, puiul Alexis si argintul-viu Vladut



wowww, ce repedeeeeee!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Sara buna!
Am lamurit misterul celor 2 avize externe, erau alte 2 cataloage. Asa ca Diana, daca vrei unul, sa vedem cum facem sa iti dau si tie unul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia0676 spune:

quote:
Originally posted by rrstuning

Buna fetelor!As vrea a va intreb si eu pe cele care v-ati luat balerinii paietati daca sunteti multumite de ei si daca , corespund numerele!



De regula port 36-37 ... am comandat balerinii marimea 37 si mi-au fost mici atat in lungime cat si in latime (nu am piciorul lat), asa ca i-am mai comandat o data marimea 38 si mi-au venit. Asta am patit-o cu ambele perechi de balerini paietati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

'Neata!
Ieri am primit comanda din 8 martie. Prima mare dezamagire a fost doudouna lunga cumparata de la copii, care, bineinteles, imi este mica - in ideea in care ii inchid cu greu fermoarul : reiau detaliile pentru cele interesate: am comandat 162, iar eu am 160 si 64 kg. Pentru o persoana mai slaba cu 10 kg (cum eram si eu inainte sa raman insarcinata ), doudouna este ok. Totusi trag nadejde ca la vara o sa pot merge la sala, si poate in toamna voi reusi sa incap in doudouna
A doua mini-dezamagire este faptul ca mi-am comandat pentru mers la serviciu niste www.laredoute.fr/vente-lot-de-2-t-shirts-1-blanc-1-couleur.aspx?productid=324094596&documentid=321408&categoryid=0&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=12" target="_blank">tee shirt-uri din bumbac, care merg perfect la blugi , dar in niciun caz la birou.

O alta dezamagire e cutia de bijuterii, care miroase ingrozitor a mucegai , si nu este din piele. Asta nu m-a impiedicat s-o garnisesc cu totoate colierele si cerceii mei, dar inca miroase... poate ar trebui s-o scot pe balcon cateva zile

Singurele doua lucruri la care nu am nimic de comentat sunt un www.laredoute.fr/vente-t-shirt.aspx?productid=324095004&documentid=321408&categoryid=0&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=12" target="_blank">tee shirt din viscoza - face toti banii si chiar mai mult (mi-am luat pe negru), si www.laredoute.fr/vente-sous-pull-bebe-fille-okaou.aspx?productid=324124288&documentid=344707&categoryid=0&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=12" target="_blank">helanca asta, care e frumusica foc.

Cam atat pentru azi. Pupici!
Luni mi-a venit direct in cutia de scrisori produsul care lipsea din prima mea comanda, si pentru care m-am e-mailuit cu LR-ul: www.laredoute.fr/vente-t-shirt-la-redoute-creation.aspx?productid=324116879&documentid=321408&categoryid=0&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=12" target="_blank">un T-shirt, e dragut, materialul e superb (bumbac moale, organic ).


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

M-a sunat postasul... ca am doua plicuri maaari la posta... Sa fie deja comanda? Sau or fi cataloagele?
Comanda (comenzile, de pe 2 conturi) am dat-o pe 13.03 ...



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

si eu si viairo suntem in ceatza totala cu balerinii fredy...ea a comandat 37 si sunt mici eu am comandat 38 si sunt mari,amandoua purtand la pantofi obisnuiti 37.atunci am facut schimb si aceeasi problema mie 37 de la ea sunt mici si ei cei ajunsi de la mine 38 sunt mari ,atunci ce marime sa comandam frate sa ne fie si noua buni?

alina mamica bulinei www.youtube.com/watch?v=54C4rgga0L0" target="_blank">Elisa (20 iunie 2007)

povestea noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Asa... veni soata acasa cu 2 pungi, comezile mele...
Au venit intr-o sapt. dar vad ca's par avion...

Acu' pareri despre:
- www.laredoute.fr/vente-debardeur-tunique-en-pur-coton-biologique-femme.aspx?productid=324133821&documentid=207608&categoryid=0&single=true&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=12" target="_blank">Débardeur-tunique en pur coton biologique femme - e ok, merge la vara cu neste colanti... pt. ca e lungut si acopera aproape tot fundu'
N-as fi dat 20 de euro pe el... cu reducere a fost vreo 5 euro...
Aaaa... si e destul de larg in partea de jos... parca-i rochie... in poza cred ca e indoit in laterale...
- www.laredoute.fr/vente-pyjama-fille-prix-mini.aspx?productid=324130229&documentid=207608&categoryid=22919287&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank">pijamale - am luat una pt. mine masura 150... intra fundu in ea, mai greu, dar intra... e mulata ca neste colanti, dar sigur se lasa... iar in sus nu-mi faceam griji. Ca lungime e ok, ca e 3/4.
S cea pt. fii'mea... 102 (are vreo 95 in inaltime) pare buna... bine ca are snur pe talie, merge si la fotomodeala.
- www.laredoute.fr/vente-top-imprime-active-wear.aspx?productid=324114871&documentid=389608&categoryid=0&single=&hasnext=0&hasprev=1&direct=false&pagesize=12" target="_blank">top Active Wear ... culorile sunt un pic diferinte de poza... parca parea mai viu colorata acolo... E dragut, vine bine... dupa runda de reduceri mi se pare cam scump totusi... E dintr-o panza... nu-i bumbac ca de tricou.
- www.laredoute.fr/vente-long-gilet.aspx?productid=324105481&documentid=452507&categoryid=0&single=&hasnext=1&hasprev=0&direct=false&pagesize=12" target="_blank">Long gilet - este din lina (ChrisDun parca intreba). E mancacios... ca doar e lana. E ok... mi-emi place mult.


Daca va plac pozele noastre, votati-ne! www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">cei trei sau www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=22" target="_blank">in2 ... sau amandoua

Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Au venit avize ptr 2 scrisori voluminoase si un colet Abia maine ajung sa le iau

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

Elyanne, merci mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danita spune:

gagici, de la nike ati vanat ceva ?

D


Mergi la inceput