*** LA REDOUTE *** (79)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

Florentina G,
mocasinii aia albi i-am luat si eu la reducerile din vara cu 10 eur, insa desi i-am luat 38 si eu port 37, imi sunt cam incomozi , ma gandesc din cauza faptului ca sunt cusuti pe margine iar cusatura aia zgarie.
Talpa e moale, sunt din piele, par ok dar nu i-am incaltat niciodata.

iar tricoul ala roz Puma la 162 e lung sau e cu burta la vedere? ca eu am 171 cm si mi-am luat bluza sport 168 si mi-e mare , asa ca ma gandeam sa incerc si eu 162, da numa sa nu fie scurt.

Nushu,
ce chestii misto sport ti-ai luat; ai primit puloverele alea Puma si Adidas? ca sunt curioasa daca 38 o sa ne fie mare; bluza aia adidas "rose" am stat in dubii daca sa o iau cand era la preturi rotunde si acum ma oftic; cum e de fapt culoarea, fucsia turbat sau e o culoare mai stearsa?

Ancamari,
ai primit toate coletele?

Tonia Antonia,
pai cu cine mai fac eu schimb de haine LR? ; cred si eu ca nu mai cumperi LR, ca doar ai alternative gramada acolo.

eu am hold pe comanda din 29 dar au retras pentru cea din 30; pentru toate comenzile din febr, 5 la numar, am numai hold.

Dar nu-mi fac griji, atata vreme cat inca sosesc comenzi, inseamna ca livreaza.



, mamica de David (24.04.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amalisimona spune:

Buna fetelor!!!

Am dat si eu o comanda in 9 februarie. De atunci la Suivi de Commande imi apare "En cours de preparation". Aveti idee cam cat dureaza "preparationul" asta?

Simona, Sorina (12 Noiembrie 2004) si Irina (5 Mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

quote:
Originally posted by amalisimona

Buna fetelor!!!

Am dat si eu o comanda in 9 februarie. De atunci la Suivi de Commande imi apare "En cours de preparation". Aveti idee cam cat dureaza "preparationul" asta?

Simona, Sorina (12 Noiembrie 2004) si Irina (5 Mai 2006)



va ramane asa forever, adica si dupa ce vei primi comanda.

, mamica de David (24.04.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

Clau, asta cu statul mult si bine in suivi am inteles-o.... dar daca apare in suivi en cours de preparation si eu nu am primit de ieri email prt confirmare, ce sa fac...nu ma incumet nici sa repet comanda (ptr ca imi doresc produsele alea), mi-e ca o dubleaza....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amalisimona spune:

Ella_74/ merci mult.

Claujro, am citit si rascitit ghidul ala inainte de a da comanda, insa m-am concentrat mai mult pe partea de plati, marimi, coduri, etc. Am vazut scandal pe aici legat de "incepatori" si ghid si n-am vrut sa-mi aprind singura paie in cap...dar uite ca tot mi-a scapat ceva. Sper sa nu fi deranjat prea tare.

Simona, Sorina (12 Noiembrie 2004) si Irina (5 Mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

quote:
Originally posted by amalisimona

Ella_74/ merci mult.

Claujro, am citit si rascitit ghidul ala inainte de a da comanda, insa m-am concentrat mai mult pe partea de plati, marimi, coduri, etc. Am vazut scandal pe aici legat de "incepatori" si ghid si n-am vrut sa-mi aprind singura paie in cap...dar uite ca tot mi-a scapat ceva. Sper sa nu fi deranjat prea tare.

Simona, Sorina (12 Noiembrie 2004) si Irina (5 Mai 2006)



3 euro...cum asa.. gratis?...
ela...taie chitanta draga...ca dau cu fiscu peste tine...
da se poate....

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii
Cand iti vine sa plangi, adu-ti aminte de clipele in care zambeai;
Cand simti ca viata nu are nici un rost gandeste-te la cei ce mai au doar o zi de trait,
Cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca...
Iubeste-ti viata, parintii si prietenii. E cel mai de pret lucru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Am vazut ca a raspusn ella si am sters raspunsul. Sa ia ea comisionul...

Edit: cu atitudinea asta mi-e ca speriem incepatoarele si parem niste capcaune ...dar chiar ghidul ala raspunde la toate intrebarile...sau poate nu...


In asteptarea comenzilor din 22.01...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

pe mine sincer cam da de aiai nici nu am pus prea multe intrebari...am citit si am rascitit ghidul...si cu dictionarul dupa mine , am parcurs pas cu pas...si nu de frica platii unui comision....pana la urma meritati la cat s-a muncit la ghidul ala...dar am vazut cum s-au aprins spiritele la un moment dat si sincer prefer sa platesc comisionul decat sa vad agitatie pe aici...
vorba aia la cat arunc pe comenzile astea, nu mai conteaza 3 euroi.

Va pup oricum, mie mi-a fost de mare folos si ghidul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

mai inveselim si noi atmosfera pe-aici...pana vin coletele...

Cred ca nu se supara nimeni...si cine se supara n-are decat sa citeasca ghidul si sa se descurce singura....
Asa devine fiecare mai constient de ceea ce are de facut...

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Cand iti vine sa plangi, adu-ti aminte de clipele in care zambeai;
Cand simti ca viata nu are nici un rost gandeste-te la cei ce mai au doar o zi de trait,
Cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca...
Iubeste-ti viata, parintii si prietenii. E cel mai de pret lucru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Gabitzo, ia vezi ca tu esti datoare cu niste link-uri, n-o mai da cotita

Nu de alta da daca tot nu mi-a venit nici o comanda din cele 3 poate ma inspir si mai bag una; macar sa am motiv sa zic ca am innebunit de tot

APRIL
www.flickr.com/photos/mikipreda/" target="_blank">Walking on sunshine

Emma are nevoie de ajutor !

Mergi la inceput