*** LA REDOUTE *** (79)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vl-ad spune:

Vrem link-uri , vrem link-uri

Eu sunt convinsa ca nu vor fi nici un fel de probleme si ca vor veni coletele mai repede sau mai tarziu

------------------------
ADINA SI VLAD (17-11-2004)

VLAD
POZE CU PUIUTUL MEU
www.dropshots.com/vl-ad" target="_blank">filmulete Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

vad ca mi-au luat banii si pentru a doua comanda din 29 ian si pt o comanda din 30 ianuarie.Eu zic ca e de bineeeeee!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

Pentru GHID...
Coduri de la Lorreddana


En cadeau : un plaid couleur café - 39977;
Un sac à main seventie's offert en cadeau - 49123;
En cadeau : un bol couleur chocolat - 40983;
En cadeau : un sac cuivré - 43516;
En cadeau : un sac à roulettes gris et anis. - 49026;
En cadeau : un faitout noir - 49034; (asta ar fi un recipient care serveste pentru a fierbe apa ori a coace/fierbe diversr alimente (conform dictionarului frantuzesc)
En cadeau : une nuisette couleur chocolat - 43605;
41009 - cutie ciocolatie pentru bijuterii; fotohttp://img233.imageshack.us/img233/4939/photo016xi9.jpg
44822 , 44830 , 44849 , 44857 :cadeau parka marron/choco
+un cadou alb daca achizitionati cel putin 3 produse;
37052 : cadeau ceas maro;

P.S.
Zice....le-am incercat... merg toate


Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Cand iti vine sa plangi, adu-ti aminte de clipele in care zambeai;
Cand simti ca viata nu are nici un rost gandeste-te la cei ce mai au doar o zi de trait,
Cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca...
Iubeste-ti viata, parintii si prietenii. E cel mai de pret lucru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

Pun likuri mai tarziu...ca mor de foame....
Pt fetite recomand cu mare caldura www.laredoute.fr/vente-manteau-en-suedine-bebe.aspx?productid=324120871&documentid=344707&categoryid=35090082&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank">acest cojocel- este superb. Eu am luat pt Mateea 102 pt la iarna viitoare.

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Cand iti vine sa plangi, adu-ti aminte de clipele in care zambeai;
Cand simti ca viata nu are nici un rost gandeste-te la cei ce mai au doar o zi de trait,
Cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca...
Iubeste-ti viata, parintii si prietenii. E cel mai de pret lucru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonia Antonia spune:

Buna, fetelor!

Nu v-am mai citit de capitole intregi...pot sa spun ca imi lipsiti...
In ceea ce priveste subiectul nu prea am ce sa scriu pentru ca nu am mai comandat nimic de o luna.

Am intrat numai sa va salut si sa va pup pe toate.
Dupa cum se vede si la profil, mi-am schimat locul de munca; voi lucra pentru minim un an in Franta. Deocamdata nu am internet acasa si la job nu imi da voie sa accesez site-ul LR. Dar nici timp nu am pentru cumparaturi...

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorreddana spune:

Gabitaco... multumesc pentru ajutor... M-ai scutit de un drum in capitolul anterior...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BettyBoop spune:

Buna fetelor, m-a apucat si pe mine paranoia cu blocatul/luatul banilor si ptr ca inca nu am primit comenzile de pe 11 nsi 12 ian, am fost la banca si am aflat asa:
- ptr comanda din 11.01 banii au fost luati in 14.01
- ptr comanda din 12.01, retragere in 16.01
- ptr comanda din 26.01, retragere (sau doar hold?) tot in 26.01
- ptr comanda din 30.01, nimic, la fel ptr cea din 04.02 cu preturi rotunde.
Inca mai am rabdare si mai astept, cred ca e mai degraba un soi de resemnare, ca tot nu am ce sa fac. De fapt as putea sa scriu pe site la Aide, dar eu tot sper sa vina macar una din comenzi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns poohy spune:

edit: 29 nu 19

Gata, au ridicat hold-ul pentru comanda din 29 si mi-au intrat banii inapoi pe card
O sa dau un mesaj pe site sa intreb ce se intampla, desi nu prea vad rostul
Eh, nu continea nimic ce vroiam eu neaparat... Numai o pereche de blugi 3/4, dar pot sa imi iau si din alta parte. Si niste bluzite si pantaloni de Manu... Dar are si pot sa ii iau altele... Deh, 19 euro, probabil au considerat comanda prea mica

edit 1: daca totusi au trimis comanda, ce se intampla, ma dau ca datoare catre laredoute ca ei nu au ridicat banii!?!?

Anca & Manu 02.06.2007
Poze1 Poze2
www.helpsonia.com" target="_blank">S-o ajutam pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Nu stiu ce sa zic cu holdurile astea, mie nu mi i-au luat inca nici pt comanda din 14, care a venit deja...Cred ca au probleme cu bancile....
Mie nu mi+a venit inca cea din 23...
Cristina

--

http://www.crisella.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Nag spune:

Am vazut ce era de vazut asa ca va invit si pe voi.
Acest www.laredoute.fr/vente-soutien-gorge-sans-armatures-prix-mini.aspx?productid=324135618&documentid=207608&categoryid=22936253&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank">sutien este foarte frumos si de calitate.Nu prea am nimerit marimea ...e un pic cam mic,dar dupa ce scap de laptic (tocmai am intarcat) sper sa vina bine.Am luat si pt mama unul sper sa-i vina.
Am mai luat si acesti www.laredoute.fr/vente-2-pantalons-garcon.aspx?productid=324120905&documentid=344707&categoryid=22914122&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank">pantaloni doar ca in locul celor verzi sunt camuflaj.Sunt foarte maaarii, dar sunt de calitate...finuti si erau mai ieftini decat acum
www.laredoute.fr/vente-3-t-shirts-bebe-prix-mini.aspx?productid=324130452&documentid=207608&categoryid=22914583&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank">Tricouri pentru copii - astea le-am nimerit ca marime.Un bumbacel finut si subtirel.Sper sa nu iasa cel rosu din culoare la spalat.
Aceste www.laredoute.fr/vente-3-sous-pulls-garcon.aspx?productid=101020026&documentid=344707&categoryid=22914395&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank">malete pentru copii din acelasi material ca tricourile.Pe alte culori decat acolo.
Si mai luasem o bluzita subtire portocalie dar nu o gasesc.Dragutica dar cam mare.
Abia astept si restul coletelor ca nu mai am deloc rabdare.Si eu care credeam co sa-mi treaca daca primesc macar un colet HA HA HA

Va doresc tuturor sa primiti chiar azi avize.






Luminita, mami de ingerasul mult iubit George Catalin
Povestea minunii noastre in imagini,
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3e42c4b9e14d94094845f0" target="_blank">19.03.2007

Mergi la inceput