Stelutze de ianuarie-februarie 2007 (52)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

quote:
Originally posted by conchita



Ramona, nu m-ai deranjat cu nimic, m-a uimit vestea, nu stiam de mutare. PM-ul meu e la locul lui de cand ma stiu, deci metode de comunicare ar fi fost. in fine, nu imi pare rau ca m-am atasat de mamicile de stelute si de stelutele lor, a fost o experienta frumoasa. le doresc numai bine, oriunde s-ar afla.

Din chaos, Doamne, am aparut/ Si m-as īntoarce-n chaos...
*********


Rugati-va pentru Diana, Sonia si Darius * Alaptatul Help-Line * Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil
*********
mami de Sonia Marie (23 ianuarie 2007)






Conchita am incercat sa-ti trimit PM si am primit urmatorul mesaj

Scuze, conchita nu accepta mesaje private





Alinuk si bb Teo 10 /01/2007
www.rockyou.com/show_my_gallery.php?instanceid=56926702" target="_blank">poveste de bb / / www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=2ad52edce530b33f65f3b1&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">spicuiri de botez
nasterea - una dintre minunile lumii
franturi de viata
...................................................
Nimic nu-i intamplator!
...................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monu spune:

Meg, Milumil 3 cred ca tot de la 8 luni este. Si chiar daca ii dai putin conteaza sa fie cel pentru varsta lui. Ca ma gandesc ca e mai hranitor milumil 3 decat milumil 1 la 8 luni.

, mami de printese
Alexia Ioana si Iulia Antonia

Sa lupti si sa cauti sa gasesti si sa nu te lasi doborat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

matei inca nu a implinit 8 luni..la 8 luni o sa schimbam cutia, cu siguranta, bine ca m-a tras cineva de maneca




meg,dematei(9.02.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

Dupa 8 zile de tratament , adica de ignorarea a chitaielilor aiurea noaptea ,adica "mami vino la mine,ca asa am eu chef,nu ca imi e foame", IARINA DE 2zile imi doarme toata noaptea , sper s-o tina tot asa.



*** AniS ***
Iarina-Elisa *** inimioara mea mica*** (11 ianuarie 2007)***
Ingrid-Alexia *** ingerashul ce mi l-a trimis Dumnezeu *** (2 august 2005) ***INGRID
"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

MARE INTILNIRE,MARE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cmm spune:

vai...imi pare asa de rau ptr ce s-a intimplat. Nu postam foarte des, dar citeam zilnic. Un sincer multumesc ptr toate sfaturile la fiecare dintre voi. Adresa mea este ccmiron@hotmail.com. Daca se poate sa-mi trimiteti si mie parola de la emailul comun...si unde se afla casa cea noua.

va pup si va multumesc,
Claudia mamica de Hailey (5 jan 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebebia spune:

FURNICUSA ti-am ramas datoare cu info despre noul nostru scaun comandat dintr-un anunt DC. Scaunul este exceptional! Calitate la un pret bun, fata de preturile la care am gasit in Romania. Scaunul este Concord Ultimax, 0-18 kg, eu as mi-am dorit. Bozoluza aduce si alte marci bune: Romer si Maxi Cosi. Am cumparat si cereale, ceai, cosmetice si sunt foarte multumita de toate.Nu fac reclama, pur si simplu asta e parerea mea.

Mama de Bianca 01.01.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biribu spune:

fetele, pe unde ati disparut??
eu va citeam pe apucate si imi pare rau ca nu mai sunteti pe aicivreau si eu parola la mail si ceva info sa va gasesc. mailul meu e iohanian@fmclf.com
sper sa va revad curind

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RB spune:

ce mult s-a scris....

Raluca si BB AMALIA (22.01.2007)
www.flickr.com/photos/9278662@N06/1012232072/" target="_blank">AMALIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RB spune:

Hai sa pun o poza cu www.flickr.com/photos/terbitza/1439031135/in/set-72157601583315362/" target="_blank">Amalia poate trecem la pagina urmatoare mai repede .

Raluca si BB AMALIA (22.01.2007)
www.flickr.com/photos/9278662@N06/1012232072/" target="_blank">AMALIA

Mergi la inceput