Bulgaria - impresii:drum,hoteluri,statiuni,etc(2)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maddy26 spune:

A, ce bine ca ati mai venit cu poze de la Sunrise ..
Cristina, poze cu hotelul si camerele nu ai ??Pe mine asta m-ar interesa ..daca sunt conditii OK ...
Va multumesc mult si promit sa va aduc si eu o gramada de poze si noutati cand vin !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina spune:


hotelul si camerele arata exact ca pe site-ul eurotravel :)
conditiile sunt chiar ok.

quote:
Originally posted by maddy26

A, ce bine ca ati mai venit cu poze de la Sunrise ..
Cristina, poze cu hotelul si camerele nu ai ??Pe mine asta m-ar interesa ..daca sunt conditii OK ...
Va multumesc mult si promit sa va aduc si eu o gramada de poze si noutati cand vin !



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maddy26 spune:

Super ! Ma bucur ! Oricum sunt constienta ca e de 3 stele nu de 5 ..Imi este de ajuns o camera decenta si curata.
Inca o intrebare as mai avea ...Stiu ca hotelul este destul de departe de plaja ..Iar eu mi-am luat camera cu vedere la mare ..E adevarat ca diferenta de pret nu era mare , dar eu chiar as vrea sa vad marea din balcon ...
Cum a fost la tine ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vv spune:

Balcic-Albena approx. 10km, dar pe un drum cu limitare de viteza la 40km/h... insa cred ca poti merge si cu 150km/h daca ai detector de radar, drumul e f. bun :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligia13 spune:

Am inteles ca bulgarii au radare din alea veeechi si degeaba ai detector de radar.

Eu si Raducu (22.04.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Natasa , si restul fetelor care mai stiti , eu am intrebat cum e mai avantajos sa schimbam lai in euro in bucuresti si in vama sau in bulgaria sa schimbam euro i leva? Sau sa schimbam direct leii nostrii la vama in leva. (eu ma gandeam ca e mai bine sa schimbam direct leii in leva). Dar totusi voi cum a-ti procedat?

Si altceva :benzina cam cat e? Costa mai mult ca la noi cu mult? E mai bine sa iesi cu rezervorul plin?

Catutza si Bianca-Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Nu stiu daca la vama schimba bani si daca da, la ce curs. Noi am plecat cu euro si am schimbat in statiune. Asta vara benzina era la fel ca la noi, uneori o idee mai scumpa, anul asta nu stiu cum e, ar trebui sa ne spuna fetele care au fost. De altfel, benzina e singura care are acelasi pret, toate celelalte sint mai ieftine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Fetele, stie cineva daca un copil de 4 ani care nu are pat separat (doarme in pat cu un parinte) la varianta all inclusive are gratuitate?

Precizez ca noi mergem in Albena, la hotel Orlov (3 stele) cu masa la Malibu.


Caprioara & Matei


"Omului ii trebuie un vis ca sa suporte realitatea." - Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cge spune:

Si noi ne-am intors sambata de la Albena.

A fost super: si vremea si cazarea si copiii.
Noi am stat si am mancat la hotel Malibu. Caprioara, stai linistita, cu masa: totul este in regim bufet suedez.
Daca copilul nu are gratuitate, mai iei tu o farfurie ptr el.
Desi eu zic ca va avea si el bratarica lui portocalie de AI.

Avem poze la adresa de la semnatura:
Albume Albena 2006, Balcik , Nessebar si Kaliakra.

Daca mai aveti intrebari, nu ezitati.

Cristina,
mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Sefii Casei



www.computerbild.ro" target="_blank">Revista lui tati


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana210773 spune:

Am si eu o intrebare la voi....
A fost cineva la Hotel Magnolia 3*** lux?
Imi poate si mie da cineva relatii despre acest hotel?


Mergi la inceput