Gemanutele in asteptarea lui Mos Craciun!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Black, e si ea: https://picasaweb.google.com/105133124390231857633/DropBox?authkey=Gv1sRgCLaJ596ox_aLCA#5682606669866910818


Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Lora, eu le-am vizionat de la coada spre cap si recunosc ca nu am ajuns pana acolo, la Adelina! Este frumoasa foc! si pare asa de maricica, mult peste varsta ei! Dragos nu-i mai mare de-atat! Ete ca te-am si zarit! Zici ca esti una din prietenele Iustinei, zau ca-mi pari ca o fetita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Buna fetele am pus poze de la actiunea cu portocalele si cum voi imi sunteti dragi am venit sa va zic.




Vine Mos Nicolae, hai la portocale !


Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

SALUTARE
gusta, felicitari pentru campanie si la cat mai multe! Si te mai asteptam prin zona

lorafrumoase pozele le-am vazt ca vreo 3 ori, cu Alex, care ma tot intreba de unde sunt fetele si de ce nu le invitam la noi

Black, nu e mononucleoza, s epare ca e gripa , ca alta explicatie nu avem!Clauzainseamna sa nu putem construi deloc pe terenul nostru pe o suprafata de 300 de m2!Mi se pare absurd, mai ales daca vrei sa vinzi si la tendintele pietii de azi.Asa ca am renuntat la casa, am gasit alta, mergem diseara sa negociem pretul, sa vedem ce reusim.Plus ca find veche ne este frica de igrasie si altebucurii ce pot aparea, casa a fost renovata, dar nu stiu peretii ce ascund.

doina, cum te simti, ce faci?

mercedes, am facut un precontract, dar se paote rupe in 7 zile, deci nu e problema.Tipul este avocat, si acum inteleg de ce nu vinde casa de 2ani aproape.E si normal, la ce cere, adica sa ai 800 de m2 construibili si tu sa nu poti construi.Oricum nu era casa visurilor noastre, asa ca nu ne pare rau deloc dupa ea.
Am gasit ceva mai ok

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Buna!
Lora, frumoase mai sunteti!
Black, pai sa vad cum sa ma bucur mai usor...asta cam e: grabeste-te incet nu merg eu saptamana asta la ei, vin ei ori pe 17 cand taiem porcul ori de Craciun.
Olim eu ma simt bine, a naibii boala , nu da semne, doar odata tup...si gata...
la toate fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Gusta, foarte frumoase pozele! Ca si actiunea de altfel! Ca si initiatoarea!

Olim, tot raul spre bine atunci, nu?! Hai ca poate cu putin noroc va mutati inainte sa nasti! Doamne fereste sa fie gripa la Alex! Sper insa ca-i doar o viroza de sezon.

Doina, mai ai asa de putin pana sa-ti vezi nepotica! Pana una alta, ceva idei pt gatit de post? Eu m-am saturat deja de cartofi/orez/soia/paste/ciuperci...

Despre noi: suntem in urma cu somnul rau de tot, Dragos vad ca incepe si el cu raceala: tuse/muci/raguseala si abia a terminat antibioticul, maine speram sa aranjam cat de cat si sufrageria.

Va si o zi insorita va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Buna!
Black, abia astept sa vina cu Amalia acasa la noi!
Idei demancare de post? si la mine e greu...Am facut in ultimul timp urmatoarele combinatii:
Ciorba de legume-ardei umpluti fara carne(am pus ceapa, orez, ciuperci verdeata).
Ciorba de fasole uscata- ghiveci cu leume.

Supa de legume cu galuste de gris- dovlecel pane si snitele de soia cu usturoi.
Iahnie defasole uscata, varza la cuptor cu mult marar, salata de vinete. Paste , ciuperci si noi mancam la greu...si imi mai vin idei asa loco...daca mai aveti si voi idei mai spuneti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Buna! Unde sunteti doamnelor? Nu mai spuneti nimic? La noi e frig, ceata...brrrrr, nu imi place cand e ceata de loc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Nimeni? vb singura...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

"Neata!O cafea sa va lumineze dimineata!

Veniti? sau se raceste?

Mergi la inceput