Mladite si mugurasi de mai-iunie 2008 (99)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DanaH spune:

sa fiu eu prima azi? atunci sa dau o mare mare.
eu sunt pe baricade de la 6, evident. dar de la 4 nu mai dorm, ma invart pe toate partzile.
azi e vreme urata, sotzul a plecat pana la urma in america, asha ca am o stare...
va pup si poate mai vorbiom azi.
Edit: hahaha, se pare ca internetul mi-a jucat o festa, nu s-a incarcat pagina. evident ca nu aveam cum sa fiu eu prima, doar shtiu ce mamici harnicutze sunt aici. dar cafeaua tot merge, nu?



Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chinabulina spune:

LA MULTI ANI sarbatoritilor de azi:
Ilinca Maria, Andrei si Eva Maria (1 an!!!)
Iasmi si Mufi (11 lunitze!!!!)
sa cresteti mari si sanatosi (ai auzit, Iasmi???? fa-te bine repede, ca sa se inveseleasca si mami )!!!

AMR 10 ZILE!!!!

georgiana, de gogoasa balerina teodora maria din 15 mai 2008
Ia te uita ce mare sunt
Povestea gogoasei balerine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Georgiana, bravo pentru gogoasa !

Ylari, am vazut pozele de la ziua Evei. S-a facut asa frumoasa Iar tortul a fost o minunatie.


Cresterea copiilor este in parte bucurie, in parte razboi de guerilla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleo78 spune:

unde e capul de mort?

dati si mie linku

edit: uite-l http://s292.photobucket.com/albums/mm9/Alisucuta/Aniv%20Vlad%201%20AN/?action=view¤t=IMG_5301.jpg






o soarele din viatsa noastra mamica natanga de pe 9.05.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:

Chinabulina, stai linistita iubita ca Vlad a mers de la 7 luni in 4 labe de ziceam ca la 10 o sa alerge in picioare prin casa si baiatu' n0are nici un gand: ii e atat de copmod si bine sa mearga de-a busilea, incat nici nu-i da prin cap sa mearga in picioare cu toate ca poate! Deci.....

LA MULTI ANI Andrei, Ilinca Maria si Eva Maria !

Vlady

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micaela06 spune:

Bravo Gogosica draga! Lasa mami, ca o sa mearga imediat, ce daca alti copii deja merg? Oricum prima data cand fac ceva e asa emotionant. Si stii cum e, alti copii poa' sa alerge, sa spuna poezii la 10 luni (cat are a mea) pentru mine tot ea e cea mai cea.

Ylari ce mare e Eva si frumusica foc si cumintica! Ce socru nebun ai

Msbb e o placere sa te citesc.


Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Neata si multam de

Mai, la noi desi nu se vede nimci, sunt toate semnele ca vin neste dintoci... o noapte de mega cosmar... dupa 11 asa a refuzat sa mai doarma in patut, mie imi era foarte rau (multumita unor crini primiti si care din hol mi-au dat o migrena...),plus oboseala &co. asa ca a ajuns la noi in pat unde parca s-a mai linistit!

Ylari eu ti-am mai zis, ai o minunatiede blonda acolo! Superba!!!

Alysh ca tot vorbesc de blonzi, Vladut e ca din reclame, auzi, mi s-a parut sau Vladut are tricou cu Vladut? si ce scria pe el, ca n-am pricipit.

China hopa sus cu Gogo! Lasa, ca e progres.

Azi e zi de mare sarbatoare, nu-mi vine sa cred cati puiuti fac un anisor Asa ca:

La multi ani comorilor Ilinca Maria, Andrei, EvaMaria!

La multe lunite Iasmi si Ariana s-a dat startul: AMR O LUNA PANA LA PARTY!

Edit: e bun tare forumul asta. Uite asa am vazut de la Ylari ca cupilul te poate inchide in balcon si am retinut! Robert se pricepe si el, vaz, la inchisul usii de la balcon, eu o inchid mereu doar sus, si o gasesc inchisa regulamentar si jos

Si daca-mi pierd cheile......

Lori, mami de Robert din 9.06.2008


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chinabulina spune:

multumim de aprecieri si incurajari . faza e ca fiica-mea merge binisor in picioare (de mana, ca singura se cam teme, desi o mai pacalesc uneori si-i dau drumul). la kineto o duc fiindca e cam lenesa, pentru stimulare. si vad ca da roade, acum nu mai sta locului

georgiana, de gogoasa balerina teodora maria din 15 mai 2008
Ia te uita ce mare sunt
Povestea gogoasei balerine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia83 spune:

neatza!

LMA sarbatoritilor care azi fac anisorul!

LMA Iasminuta, fa-te bine mai repede!
AMR 1 luna si facem si noi anul iuhuuuuuuu

ma duc sa-i dau mandrei cfapsunele cu iaurt, si sa iau si eu mic dejun pe sub mustatza ca-s cam lihnita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adriana_78 spune:

Buna dimineata!

LA MULTI ANI SARBATORITILOR de azi!

MsBB, esti mortala - si eu m-am intrebat unde anume e pus "primul cadou" al Evei? parea o usa - da cum stau mingiile?
"capul de mort" de la petrecerea lui Vlady nici nu-l observasem -- ce mai, ai haz!

Cine imi da si mie va rog linkul de la blogul lui Miss, ca l-am salvat pe calc. din Viena -- nu mai stiu la ce capitol il pusese miss

Adriana

Mergi la inceput