*Clopotei de Ianuarie - Februarie 2008* (9)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns virgo spune:

Miri , pai mai este pana la vara , monser ! Ne facem rezervari de pe-acum , zici tu ? Pai stati asa sa ies eu din toalele de maternite si sa ma fac sexy hot momma , sa-mi asortez carutul cu sandalele stiletto cu toc de 11 , sa ma fac iarasi satena ... si vin , frate ! Tragem o fuga si pana la francezi , sa-mi reamprospatez lenjeriile . Oricum am de gand sa sparg vreo mie vara asta , ca am facut copil frumos si merit !

Pana una-alta , se arata soarele si pe strada mea ! Am sanse serioase sa ma intorc acasa ! Yesssssssss ! Tineti-mi pumnii sa-mi iasa miscarea . Doamne ajuta .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

Laura,Sofiuca mea are secretii de cand am scos-o din maternitate,in fiecare zi o aspir cu batista de 2-3 ori nu stiu ce sa mai fac sa scapam de nemernici,de scos afara o scot in fiecare zi ma rog aproape in fiecare zi cand nu bat vantul si nu ploua.O dr neonatolog de la Giulesti ne-a spus sa facem aerosoli o sa incerc si asta sa vedem daca are efect.
Errena vreau si eu filmuletul cu plansul bb,te rog.

Madalina de Sofia 01.02.2008

calea sigura a esecului este sa renunti...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darene spune:

Video cu limbajul bebelusilor.Eu am vazut emisiunea pe cand eram inca insarcinata dar uitasem de ea.Vedeti ca e pt bebelusi pana in 3 luni:

partea 1:

http://video.google.com/videoplay?docid=-8512755315956709496&q=baby+language&total=1962&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=0

partea a 2-a:

http://video.google.com/videoplay?docid=-8026450197082955190&q=baby+language&total=1963&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=5

partea a 3-a :

http://video.google.com/videoplay?docid=-3243792537012273927



Poze
Poze Khalid

www.onetruemedia.com/shared?p=4c49c7a20381c93ac02f82&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj Khalid


Povestea nasterei



Elena,mamica de Khalid 21.12.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ereena spune:

aurel_mihale@yahoo.com ma puneti in lista de messenger si il trimit. il am de la anca diana pe care o pup

Matei

CUM CRESTE BEBE
DRAGOSTEA MEA
BOTEZ





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darene spune:

Ereena banuiesc ca tu ai filmuletul de calitate buna,de ce nu il uploadezi pe youtube?Nu-ti da voie?

Poze
Poze Khalid

www.onetruemedia.com/shared?p=4c49c7a20381c93ac02f82&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj Khalid


Povestea nasterei



Elena,mamica de Khalid 21.12.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ereena spune:

darene, ma insel sau tu ai avut probleme cu candida la bebe? cum se manifesta?

Matei

CUM CRESTE BEBE
DRAGOSTEA MEA
BOTEZ





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ereena spune:

quote:
Originally posted by darene

Ereena banuiesc ca tu ai filmuletul de calitate buna,de ce nu il uploadezi pe youtube?Nu-ti da voie?

Poze
Poze Khalid

www.onetruemedia.com/shared?p=4c49c7a20381c93ac02f82&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj Khalid


Povestea nasterei



Elena,mamica de Khalid 21.12.2007





chiar nu mi-a trecut prin cap

Matei

CUM CRESTE BEBE
DRAGOSTEA MEA
BOTEZ





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darene spune:

Da,ii trecuse si iar i-a aparut pentru ca la mine nu disparuse,acum aplicam alt tratament.Se vede limba alba,la Khalid e mai mult de la jum spre cerul gurii si daca incerci sa-l stergi nu se ia.Eu am incercat cu un betisor de ureche inmuiat in ser fiz.pediatrul mi-a dat niste spatule de lemn sterile sa-l curat pe limba,plange cu gura deschisa si asa il curat.Pe spatula se iau niste chestii albe f marunte,atentie nu e la fel ca saliva cu lapte.
Iar eu am sfarcurile roz dar nu ma dor.

Poze
Poze Khalid

www.onetruemedia.com/shared?p=4c49c7a20381c93ac02f82&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj Khalid


Povestea nasterei



Elena,mamica de Khalid 21.12.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darene spune:

Si face mofturi cateodata la supt.Alta chestie : imi arata limba,adica isi baga varful limbii sub buza de jos si deschide gura,cred ca-l mananca.

Poze
Poze Khalid

www.onetruemedia.com/shared?p=4c49c7a20381c93ac02f82&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj Khalid


Povestea nasterei



Elena,mamica de Khalid 21.12.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:


adina vreau si eu plss sa vad pozute cu bb ioan .. nu pot sa intru pe linkul tau de la semnatura .. nu ma lasa ..

miri ce bine ca sacha a fost cuminte la vaccin si ca bruno a scapat de bronsita. ti-ai pus AMR la plecare maman?? cat despre kk bebe .. astazi e a doua zi fara kk .. s-o mai las doua?? mi-e mila de ea dar nici nu vreau s-o invat stimulata .. si DAA ma tenteaza o venire la briusel .. caci tare mi-a placut desi am fost in fuga atunci ..

laurici d fata si pe eleni, bebe frumos

mitsu . chinaaa .. aloleuu .. mai bine beljique .. si multumim de aprecieri, nici bebe C nu e mai prejos .. e frumos rau .. deh semana cu ma-sa ..






Elena de Eva Maria (14.01.2008)

BITZI CRESTE MARE

BEBE EVA MARIA
POVESTEA NASTERII

Mergi la inceput