*Clopotei de Ianuarie - Februarie 2008* (7)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

fetelor am pus si eu pozici cu Tudor... sper sa fie si el observat ca se pare ca e ratusca cea urata de aici, nimeni nu-l baga in seama!

mami de Ozi (22.05.99) si Tudorash (29.01.08)

http://www.flickr.com/photos/23738993@N08/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Grati, multumesc! Asa este, am avut de lucrat la capitolul respect si bun simt. Dar tocmai de asta spuneam ca reusisem sa il dau pe brazda. Dar acum a aparut asta. Sar din una in alta...

Tudorash, ratusca urata???? Este absolut adorabil si are o fatzuca tare expresiva. Mie imi place mult de tot de el si o spun cu toata sinceritatea ca este printre clopoteii mei favoriti. Ai doi copii splendizi. Sa-ti traiasca si abia astept sa il vad live. Ce o sa-l mai giugiuleeeesc!!! Abia astept!

Alina, mami de Ana Antonia (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

Poze botez Ana 02.03.2008
poze Luca nazdravan
poze Ana mica
Povestea nasterii Anei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki_baby spune:

Grati, ce frumos este Tudorash!! Ii sta asa bine in verde!!

Va

Miki de Saara Maria 7.01.2008

Miki
www.flickr.com/photos/timonyyssonen/" target="_blank">Saara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Am uitat sa va dau reteta bunei dispozitii in caz de tristete: Goran Bregovic la maxim (in casti, evident ;)) ). Merge la fix!

Alina, mami de Ana Antonia (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

Poze botez Ana 02.03.2008
poze Luca nazdravan
poze Ana mica
Povestea nasterii Anei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns virgo spune:

Heheheeeeeeee , Tudoras e bucatica rupta , iti seamana ceva de speriat ! Are o mutrita tare interesanta , o sa fie un tip foarte special . Sa-ti traiasca !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:


gratiela cum poti spune ca tudorashu e ratusca cea urata?? in nici un caz, este un dulce si un frumusel. si seamana perfect cu tine! ai doi copii de nota 20!!! ti-am mai spus-o doar ..

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

BITZI CRESTE MARE

BEBE EVA MARIA
POVESTEA NASTERII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

am zis ca pt mine Tudor este deosebit, are fetisoara expresiva...lui ii voi spune ca este frumos (si sper ca nu va trebui sa exagerez)...eu am fost o ratusca urata, fratele meu fiind frumosul casei...la pubertate m-am transformat in lebadutza...mi-a fost greu sa cred in mine, sa-mi depasesc complexele, dar mi-am zis ca dak eu nu ma vad frumoasa cum o sa vada asta altii?! Ozana insa a fost foarte frumoasa de mica, genul acela dupa care intorci capul...pe ea a trebuit sa o temperez, sa-i explic ca frumusetea are multe fete dar dak nu vine si din interior este o frumusete mohorata... am scris asta ca sa intelegeti de ce am un nod in stomac de cate ori vad ca flacaul meu e pe lista celor despre care mai bine nu zici nimic... oricum, pentru mine Tudorash este cel mai frumushel; baiat al meu!

mami de Ozi (22.05.99) si Tudorash (29.01.08)

http://www.flickr.com/photos/23738993@N08/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gattasalvaje spune:

Grati , cum sa fie Tudorash ratusca cea urata ? E un scump si un finutz.
Poza mea preferata este asta :http://www.flickr.com/photos/23738993@N08/2288608452/in/photostream/

Gattasalvaje - mamica Sarei ( 22 Decembrie 2007 )

Sara Eliza - cel mai frumos cadou de Craciun POZE

Povestea nasterii

Lucrushoarele Sarei vacanta 2007 Bebelina din burtica Cununia civila Nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ereena spune:

godzila,am vazut pozele tale pe mailul comun .Am fost in aceeasi perioada in spital , ne vedeam la alaptat si ne-am vazut si la externare. Erai suparata din cauza bebeilor care dormeau si nu vroiau sa pape. Eu sunt cea care se hlizea tot timpul si ii facea freza bebelului.....aveam destul timp ca oricum el dormea:-))))

Matei

CUM CRESTE BEBE
DRAGOSTEA MEA
BOTEZ





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki_baby spune:

Fetelor, dar de Monica Matz mai stiti ceva???

Miki de Saara Maria 7.01.2008

Miki
www.flickr.com/photos/timonyyssonen/" target="_blank">Saara

Mergi la inceput