LMA albinute&bondari de martie-aprilie '07 (74)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmenefr spune:


Am revenit si noi...cu poze , incepand de ,aici

printesa indianca??

sunt smechera...tare!

mamiiii, ma oftici!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

quote:
Originally posted by carmenefr


Am revenit si noi...cu poze , incepand de ,aici

printesa indianca??

sunt smechera...tare!

mamiiii, ma oftici!!!



poze cu Teodora

povestea nasterii Teodorei aici

Carmen si Teodora Ioana ,8 martie 2007



da' Teodora are intre sprancene un semnulet de ala de se cheama ciupitura de barza? ca daca da e sora cu rares

roxana & Rares Teodor (23 martie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenefr spune:


Am fost azi la Zoo cu Alexa &Co , a fost fff frumos, animalele erau grasute nu aschiute(ca acum cativa ani)...picii s-au distrat.
Apoi am cules ceva viorele...pe care Teodora le intrebuinta in felul urm: rupea cate o floricica cum faceam noi cand eram mici"ma iubeste...nu ma iubeste"...apoi am vazut ca era albastra pe buza...gustase o viorea
Apoi am fost sa mancam...si cum fi-mea in ultimele 2 zile a tinut un semi post negru-doar laptele de seara si dimineata l-a baut-motivul maselutele, acolo Teodora ne-a uimit, mancand ciorbita de legume cu painica si piept de pui la gratar!!!

Mai devreme fi-mea se mataia prin casa...io credeam ca iar sunt maselele...cand colo ii iera foameA baut un pic de laptic.Adevarul e ca de o sapt tot o tine intr-o greva...am uitat cum e sa manance si ea normal.E, ne facem noi mari...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenefr spune:

Da, Roxana, are, era mai evident cand era mica, acum s-a mai estompat, insa cand se supara, plange...se pigmenteaza imediat!Asistenta mi-a zis ca e din cauza ca atunci cand era in burta nu avea loc p-acolo, si a stat presata de uter...cica in 2ani se duce...
Dar ne-am obisnuit cu el, nu e evident...
Deci astia mici sunt frati de semn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmi78 spune:

LA MULTI ANI SI DE LA NOI PT SOPHIA, TUDOR, ELIAS SI SIMON!!!! sa fiti sanatosi cu totii , cuminti, ascultatori si norocosi!

cat despre gemenuti sunt foarte frumosi si au niste ochi superbi, asteptam si pe mamica lor sa ne scrie,

am vazut si restul de poze , niste dulceturi care mai de care si ii pup pe toti

Timeiusca mea a fost azi tare maraita si a vrut mai mult in brate si chiar daca e slabuta imi rupe mainile, ma tot gandeam azi la copii mai grasuti decat ea at cand eram cu ea in brate; si face lucru asta pt ca e curioasa sa vada ce fac eu pe la bucatarie; pa


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

Teodor Daniel

Alexa, Ana Delia(13.03.07) si Silviu Ionut( 27.11.04).......poze,poze2006, Poze printesica ,
www.totsites.com/tot/anadelia" target="_blank"> Site printesica , varsta Delia , varsta Silviu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddana spune:

La multi ani, Teodor Daniel!!!

"People who say they sleep like a baby generally don't have one."
Dana mamica lui Dragoselu' - 20 martie 2007
Cum mi-am petrecut inceputul lumii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madybulancea spune:

LA MULTI ANI TEODOR DANIEL!!!!!!!!!!


Poze Razvanelu

varsta nazdravanlui Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns riloasa spune:

Si eu le urez la MULTI ANI, la toti copilasii care au implinit 1 an.
Mai avem si noi 1 luna si implinim 1 an.

MIHAITA 31 MARTIE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Teodor-Daniel!!!

Frumusei gemenutii! Multumim Roxana.

Carmen, ti-am vazut printesa, ce pozeaza!!!
Si Giulia are o pata albastra la radacina nasului, intre ochi. Toata lumea ma intreaba daca s-a lovit, dar e asa din nastere.

Ddana vad ca ai revenit, sper ca totul a fost cat s-a putut de bine in conditiile date. Sper sa ne vedem maine!

Kitty, Raul 25.05.1999 si Giulia 12.03.2007
Poze
slideshow

Mergi la inceput