Cum mi-am petrecut inceputul lumii

Cum mi-am petrecut inceputul lumii | Autor: ddana

Link direct la acest mesaj

-

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mama lui Jonika spune:

Sotul tau este o persoana calma, pt. ca daca treceam prin ce ai trecut tu.. sotul meu era de mult cu doctorul de gat. Este inadmisibil ce se intampla... si iti doresc multa putere pt. a trece peste acele clipe.

mpopescu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aalina2003 spune:

Dana, felicitari pentru curaj si sinceritate! Ani multi si frumosi alaturi de Dragos si Th.!!..da', totusi, unde ai nascut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

M-a emotionat pana la lacrimi povestea ta. Si nu spun asta doar din cauza hormonilor de .

Felicitari, esti o mamica eroina! Mult noroc puiului Dragos!

Si eu sunt curioasa sa aflu unde ai nascut, totusi...



A inceput o mare dragoste

Kya

---------------------------

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddana spune:

Va multumesc pentru felicitari. Am nascut la Targu Mures. Multa vreme n-am putut sa recunosc nici macar fata de mine ca lucrurile nu s-au petrecut intocmai cum ar fi fost decent, nu stiu de ce... Ciudat, negand ce s-a intamplat parca ma simteam mai bine. Nu cred ca mai aveam energie si disponibilitati sa analizez, sa inteleg, sa urasc..
Nici acum nu urasc, doar ca am un nod in gat ori de cate ori imi aduc aminte. Va trece si asta, probabil.
Dragoselul meu e in continuare cel mai frumos copil, si in mod cert vom incerca sa-i aducem si o surioara.

Dana mamica lui Dragoselu' - 20 martie 2007
http://forum.desprecopii.com/forum//topic.asp?TOPIC_ID=87842&whichpage=5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Dana! Intr-adevar e inceputul lumii, la fiecare nastere incepe lumea! Ai avut forta sa ne spui si bine ai facut! Ma intrebam de ce plang citind povestea ta, pentru ca e o minune totul!

www.helpsonia.com/" target="_blank"> Sonia - un pui mic care are nevoie de ajutor

Elena - mami de www.babiesonline.com/babies/g/gabrielacapraru/" target="_blank">Gabriela (12.04.2007) si www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC" target="_blank">George (6.09.2002)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=2982d59ca18ccf32422fed" target="_blank">Poveste fara sfarsit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddana spune:

Va multumesc!

"Politicians and diapers should be changed regularly, and both for the same reason."

Dana mamica lui Dragoselu' - 20 martie 2007
http://forum.desprecopii.com/forum//topic.asp?TOPIC_ID=87842&whichpage=5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Foarte frumos, Dana, am un nod in gat dar uite ca n-am sa plang, numai asa, de rea ce mi-s.
Sa va bucurati de Dragos! Ma bucur sa aud ca exista suflete pereche!

Mergi la inceput