LMA albinute&bondari de martie-aprilie '07 (74)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tzuna spune:

Buna seara!

Ne-au plecat toti musafirii si in casa e mare dezastru. Maria doarme, e franta. A fost f frumos. A primit o jucarie de impins de la PlaysKool si pare f interesata. S-a jucat cu cealalta fetita (care are 11 luni) si chiar am fost impresionata de cat de mult au interactionat. Chiar a fost frumos dar obositor pentru pitici chiar daca am fost putini (7 adulti . 3 copii).

VACCINUL PRIORIX- eu i l-am facut Mariei acum la 1 an. Am citit ca se face cam la 1 an si 2 luni sau chiar la 1 an o data cu DTP-ul cu recomandarea de a se face in locuri diferite. In SUA Si Marea Britanie se face la 15 luni. pana acum a fost totul ok dar practic abia de maine pot incepe efectele secundare. Sper sa fie totul in regula.

Ceilati bebei cum au petrecut? Zilele astea voi pune si poze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiymihaela spune:

buna seara stup

am mai reusit sa intru si eu pe forim sa mai citesc ce scrieti(nu am reusit sa citesc tot ) si vreau sa urez LA MULTI ANISORI sarbatoritilor
Sa ne traiasca puiutii sanatosi sa fie(ca noi suntem racite, mucoase), voiosi, norocosi, cuminti si voi mamicilor sa aveti o primavara frumoasa plina de flori si numai bucurii


Ruxy o minune de fetita


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiymihaela spune:

Ei am vrut si eu sa fac ceva dar dc sunt pe fuga....am pus si noi pozini noi din luna a12-aincepand de aiciultima luna din primul an ma umplu de emotii cand ma gandesc ca albinutele si bondarasii nostri au crescut, parca mai ieri eram cu burtica si ne bucuram de fiecare miscare a puiului pe care o simteam si eram nerabdatoare sa-i vedem.De maine cu un an innainte a dat semne ca vrea sa iasa albinuta mea, de ziua sotului dar s-a gandit mai bine si a hotarat sa aiba si ea ziua ei si de at au inceput noptile nedormite, bucuriile imense pe care ni le-a oferit cu primul zambet, primul gangurit, primul mama,tata, primul pas primul an (dc nu am scris bine sa ma scuzati dar am ochii plini de lacrimi de emotie cunoasteti).

avem si un filmulet www.onetruemedia.com/otm_site/auth_preview?work_id=5406458" target="_blank">asa facem noi la olita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ditu spune:

Nu pot sa cred!!!!!!!!!dupa ce am scris cred ca o pagina am pierdut totul!!!!!!!!!!!!

O sa scriu numai ca am nevoie de mamicile care se afla in SUA,noi suntem in Florida,am nevoie de sfaturi legate de asigurarea bebelusei.In 3 ,martie facem un anisor si inca nu avem asigurare!!
Astept un semn de viata si pe adresa:ditulord@yahoo.com

Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiymihaela spune:

Am uitat sa va intreb ati luat motul ati rupt turta cum a fost?Cum ati petrecut? Voi ati cumparat ceva la nasii? Nasii tb sa cumpare ceva?
martisoare frumoase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane2200 spune:

La multi ani sarbatoritilor Luca, Tudor, Sophia, Elias si Simon. Sa cresteti mari, sanatosi si voiosi.

O primavara frumoasa, plina de bucurii tuturor.

Ane & Raul - 17 martie 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=1cb90b71924d712907dbca&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> filmulet Raul

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radcarmen spune:

La multi ani cu sanatate, fericire si noroc bebelusilor care au trecut la stadiul de copilasi!
Luca
Tudor Stefan
Sophia Antonia
Elias si Simon


Carmen, mami lui Vlad Gabriel - atat de mare
Poze cu puisorul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzuna spune:

Poze de astazi incepand de aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radcarmen spune:

Dragi mamici si dragi albinute va doresc sa aveti o primavara minunata, sa aveti mereu soarele pe strada voastra si sa fiti sanatoase!

Cu drag,
bondarelul Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

Noh, io am intrat pe la mamicile de gemeni si am gasit poze cu Simon si Elias si le aduc si aici sa ii cunoasteti si voi pe 2 dintre sarbatoritii de azi. Acu, vad io daca mi-o iau pe cocoasa pt asta

Simon si Elias

roxana & Rares Teodor (23 martie 2007)

Mergi la inceput