Clopotei de Ianuarie-Februarie 2008 (15)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

MIRI si VIRGO sunteti doua mamici frumoase si cochete.Mi-au placut mult pozele.Miri esti de admirat pentru energia pe care o ai.Cum reusesti sa faci atatea lucruri si sa nu se vada nici o urma de oboseala pe chipul tau?

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)
poze albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stoisor spune:

salutare Jelimoni.....ce mai invarte bebe Robert?
Mitsu asa adoarme Sara cand e vorba de dat aeru afara ,cade ca secerata si daca o pun jos e fresh fata,iar in pozitia aia ar baga niste somnuri .....
nu prea am timp ca vreau sa iesim afara ....pusii

Sara Ioana 15.02.2008

POZE CU MAMI SI SARA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

quote:
Originally posted by stoisor

salutare Jelimoni.....ce mai invarte bebe Robert?
Mitsu asa adoarme Sara cand e vorba de dat aeru afara ,cade ca secerata si daca o pun jos e fresh fata,iar in pozitia aia ar baga niste somnuri .....
nu prea am timp ca vreau sa iesim afara ....pusii

Sara Ioana 15.02.2008

POZE CU MAMI SI SARA



ciao stoisor!!am crezut ca nu reusesti sa intri azi daca ai ramas singura. noi stam in curte ca e frumos, si am venit pana sus sa iau aparatu foto! tu cum te mai simti?ti-ai mai revenit?sa ma anunti cand esti gata de o plimbareala

MONI MAMI DE BEBE ROBERT!-5.01.2008)

POZE BEBE ROBERT
www.flickr.com/photos/14883580@N05/sets/" target="_blank">poze nunta, burtica si bebe Robert

www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?albumId=40412496" target="_blank">poze de tot felul

ce mare am crescut!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

MIKI un pupic pentru tine si un pupic pentru SAARA.In rochita roz e o papusa.Se vede ca sunteti o familie fericita si ca va iubiti.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)
poze albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki_baby spune:

Angi, si mie imi plac lucrurile de acolo! Mie in general imi plac hainutele frantuzesti pentru copii! Cand mai afli de ceva reduceri la Z da de stire s-o trimit pe mama la cumparaturi!

Si inca ceva...la BabyExpo sunt preturile ceva mai mici? Ca ar vrea sa se duca sa-i cumpere Saarei patut pliant.

Danonique, multam.Da, suntem o familie foarte FERICITA!!! Timozaurul este un sot si un tata extraordinar! Iar noi doi ne potrivim perfect! Suntem suflete pereche

Miki de Saara Maria 7.01.2008

Miki
www.flickr.com/photos/timonyyssonen/" target="_blank">Saara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stancutza spune:

Neata zuzici si clopotei!

De fapt, sunt treaza de la 7...as mai fi dormit dupa ce a mancat pitica, ca ea doarme si acum, dar mi-era foame, trebuia sa ma spal, sa fac ceaiul miraculos, sa intind niste rufe, sa vad ce ati mai postat...si uite asa s-au facut aproape 3 ore. In jumate de ora trezim maimutul sa pape "pranzisorul"

Azi dimineata pentru prima oara m-am trezit cu sanii moi . Naspa, naspa, naspa. Cat de naspa - s-a confirmat atunci cand dupa aproape o ora de supt la ei pitica nu se saturase. Si asta e tot prima oara ca mi se intampla la masa de dimineata. Sper sa fie si ultima.

Vreau sa strig niste zuzici absente de ceva vreme: Gina, Matzgravidut, ce mai faceti fetelor? Si clopoteii vostri?

Am vazut poze de: Andrew - ce buzisoare rosii are! Si ce parut blond, ca graul e, chiar daca e abia un puf! Robert de Jelimoni - ai un flacau tare frumusel, sa-ti traiasca! Si mama cate kilograme! In curand o sa fie dublu decat zgatia mea! Si Albert - care nu e numai frumusel, dar pare si tare cuminte!

Gatta, uite aici un de incurajare, sa iesi repede din pasa necajita. Te inteleg bine - si eu am mai trecut prin astfel de momente, cand se adunau prea multe pe raboj cu asta mica...dar o sa treaca! Cu laptele praf, cred ca e important sa il gasesti pe cel care ii prieste cel mai bine. Am o prietena care le-a incercat pe toate, si ii constipau baietelul, pana a dat de Bebelac. Cine stie, poate si Saraticii mici si scumpe o sa-i priasca? Asta daca ai chef de experimente...



Stancutza, de Sofia Elena - 21.01.2008

Povestea nasterii Sofiei
Poze Sofia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

JELIMONI ce fainut ca stati la curte si puteti iesi afara cand vreti.V-am admirat pozele si mi-a placut felul in care tati face sport.Robert nu plange la imbracat ca parea atat de linistit cand ii puneai fasul?Pup.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)
poze albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

quote:
Originally posted by miki_baby

Angi, si mie imi plac lucrurile de acolo! Mie in general imi plac hainutele frantuzesti pentru copii! Cand mai afli de ceva reduceri la Z da de stire s-o trimit pe mama la cumparaturi!

Si inca ceva...la BabyExpo sunt preturile ceva mai mici? Ca ar vrea sa se duca sa-i cumpere Saarei patut pliant.

Danonique, multam.Da, suntem o familie foarte FERICITA!!! Timozaurul este un sot si un tata extraordinar! Iar noi doi ne potrivim perfect! Suntem suflete pereche

Miki de Saara Maria 7.01.2008

Miki
www.flickr.com/photos/timonyyssonen/" target="_blank">Saara





In iulie vor fi iar reduceri 50%, acum iti da niste cupoane si in fiecare luna poti lua un produs redus cu 20%



Angelique, mami de Pupi (bb Viktor, 28.12.2007)

Povestea nuntii, Povestea nasterii lui Pupi

noi 2, poze, luni de miere...,
Mare, Munte, Flori

Participam la concurs: daca va place de noi, votati-ne: www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=20" target="_blank">pag.21 - Freza si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=40" target="_blank">pag.41 - Somn adanc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

ANGELIQUE v-am votat si sper sa castigati.Daca mai sunt fete care au poze in concurs spuneti-ne si noua sa va votam.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)
poze albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Fetele cu otita, cum v-ati dat seama ca bb are otita? Ce inseamna ca ii curge din urechiusa? Ca eu i-am gasit chiar acum in pavilionul urechii langa orificiu cerumen solid - nu lichid, ca o bobita plata. Va rog mult sa imi raspundeti. Si nu e prima data. Dar acum mi-a picat fisa ca daca nu e ok?



Angelique, mami de Pupi (bb Viktor, 28.12.2007)

Povestea nuntii, Povestea nasterii lui Pupi

noi 2, poze, luni de miere...,
Mare, Munte, Flori

Participam la concurs: daca va place de noi, votati-ne: www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=20" target="_blank">pag.21 - Freza si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=40" target="_blank">pag.41 - Somn adanc

Mergi la inceput