Clopotei de Ianuarie-Februarie 2008 (15)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

quote:
Originally posted by danonique

ANGELIQUE v-am votat si sper sa castigati.Daca mai sunt fete care au poze in concurs spuneti-ne si noua sa va votam.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)
poze albert








Angelique, mami de Pupi (bb Viktor, 28.12.2007)

Povestea nuntii, Povestea nasterii lui Pupi

noi 2, poze, luni de miere...,
Mare, Munte, Flori

Participam la concurs: daca va place de noi, votati-ne: www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=20" target="_blank">pag.21 - Freza si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=40" target="_blank">pag.41 - Somn adanc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

Stancutsa Sofia are niste ochi superbi.E adorabila!

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)
poze albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Multumesc Mitsule Pai as vrea si eu o bucata de GAVISCON, se poate? Ca si gaza mea da afara cam muuuult si de multe ori, chiar daca a ragait inainte
Voiam sa mai scriu ceva, dar ma lasa neuronu



Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria
Atat sunt de mare
Botezul minunii Thea Maria
Poze cu hainute primite si rochita de botez + matusile mele
Am 2 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

quote:
Originally posted by danonique

JELIMONI ce fainut ca stati la curte si puteti iesi afara cand vreti.V-am admirat pozele si mi-a placut felul in care tati face sport.Robert nu plange la imbracat ca parea atat de linistit cand ii puneai fasul?Pup.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)
poze albert



da e tare bine cu curte!!plus ca stam si cu verisoara mea care are 2 ani in aceasi curte, ei au casa in fundul curtii, si tare il mai iubeste pe robert, iar cand e soare iesim cu totii in curte si numa veselie ce mai, familie fericita!abia astept sa mai creasca robert sal vad si pe el in bazin cum se balaceste si alearca prin curte..pun acum niste poze

MONI MAMI DE BEBE ROBERT!-5.01.2008)

POZE BEBE ROBERT
www.flickr.com/photos/14883580@N05/sets/" target="_blank">poze nunta, burtica si bebe Robert

www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?albumId=40412496" target="_blank">poze de tot felul

ce mare am crescut!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

am vazut cu albert, cred ca am mai scris,ca e un frumos si jumatate!!!sa-ti creasca mare!si am mai vazut si poze cu miki si saara ei cea frumoasa si dragalasa!

MONI MAMI DE BEBE ROBERT!-5.01.2008)

POZE BEBE ROBERT
www.flickr.com/photos/14883580@N05/sets/" target="_blank">poze nunta, burtica si bebe Robert

www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?albumId=40412496" target="_blank">poze de tot felul

ce mare am crescut!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

am pus niste poze de afara, ce ziceti de lalelele mele olandeze?ah ce-mi plac!!
la ce pag o gasesc pe angi s-o votez si eu|?

MONI MAMI DE BEBE ROBERT!-5.01.2008)

POZE BEBE ROBERT
www.flickr.com/photos/14883580@N05/sets/" target="_blank">poze nunta, burtica si bebe Robert

www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?albumId=40412496" target="_blank">poze de tot felul

ce mare am crescut!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

quote:
Originally posted by danonique

JELIMONI ce fainut ca stati la curte si puteti iesi afara cand vreti.V-am admirat pozele si mi-a placut felul in care tati face sport.Robert nu plange la imbracat ca parea atat de linistit cand ii puneai fasul?Pup.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)
poze albert



dana de obicei plange si robert cand il scot din baie, cred ca din cauza ca e flamand sau ca-i place in cada si nu vrea afara..dar atunci cand am facut poza am fost numai noi doi(de obicei sta tati sau buni cu noi la baie)si n-a scos nici un sunet!tare cumine a stat!cred ca din cauza ca mancare cu o ora inainte nu stiu sigur..

MONI MAMI DE BEBE ROBERT!-5.01.2008)

POZE BEBE ROBERT
www.flickr.com/photos/14883580@N05/sets/" target="_blank">poze nunta, burtica si bebe Robert

www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?albumId=40412496" target="_blank">poze de tot felul

ce mare am crescut!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

gata am pus poze, fug inapoi afara ca l-am lasat pe roby cu strabunica!

MONI MAMI DE BEBE ROBERT!-5.01.2008)

POZE BEBE ROBERT
www.flickr.com/photos/14883580@N05/sets/" target="_blank">poze nunta, burtica si bebe Robert

www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?albumId=40412496" target="_blank">poze de tot felul

ce mare am crescut!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Vai jelimoni ce barbita scumpa are robi cum sta el acolo la aer!!! Si lalelele sunt intr-adevar minunate!



Angelique, mami de Pupi (bb Viktor, 28.12.2007)

Povestea nuntii, Povestea nasterii lui Pupi

noi 2, poze, luni de miere...,
Mare, Munte, Flori

Participam la concurs: daca va place de noi, votati-ne: www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=20" target="_blank">pag.21 - Freza si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=40" target="_blank">pag.41 - Somn adanc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceska777 spune:

AAAAAAAAAAAAAAAa, neata la pranz!
Sunt la citit din urma si tot pomeniti de un concurs. Despre ce e vorba??????????????
Noi tare mai suntem suparati: burtica inca nu e ok, papam putin, plangem mult. Azi noapte dupa vreo 2 sapt cred ne-am trezit pe la 03.00 sa papam, cum bea laptele ala gros abia mai face pisu, scutece care dimineata erau bune de stors dupa o noapte abia sunt ude.... La piept nu s-a saturat niciodata acuma doar de sete mai bea.... Ieri am avut doua scaune groaznice unul verde plin cu mucilagiu galbui, altul verde cu negru parca f gros, azi dimineata ceva mai bun ca si consistenta o pasta dar tot verde..... e ok? semn ca isi revine stomacelul dupa viroza intestinala sau e bai mare???? Maine mai sun dr nostru care revine din concediu.... Si ureche ne bazaie..... UF!!!!!!!!!!!!!!

Ceska, mamica de Benji
mic si scump - 3 LUNI (23.12.2007)

http://community.webshots.com/user/ceska7777
Aici incepe "lumea lui Benji"

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113744
Am venit pe lume...asa a intrat Benji in viata noastra

Mergi la inceput