Clopotei de Ianuarie-Februarie 2008 (15)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

quote:
Originally posted by miri_mik

neatsa:)
titi zici tu jelimoni?
pai, auzi... aia de se imbuiba cu mancar eprin plaza si asa maid eparte,de nu respira de foame, aia au voie sa manance? chit ca mananca precum porcii unii, iar copilul caruia i foame nu? pe motive de decenta? ia sa nu-ti pese de ce zic altii! iar aia d ese uita la tine cu interpretare sexuala n-au decat sa-si imagineze chestii, poate isi fac un bine:) chiar nu pricep jena asta, dar recunosc ca pana "m-am urnit" era sa-l alimentez pe bruno in buda publica de la un supermarket. si m-am ingretosat in timp ce desfaceam sutienu'. de atunci... unde-o fi, sa fie!

miri_mik mami de bruno (28.02.2006) si de bebe sacha (08.01.2008)
Povestea pseudo-nasterii
Povestea nasterii

http://m3.lilypie.com/qNubp1.png
http://b1.lilypie.com/0ymBp1.png










da miri..ai dreptate..deocamdata n-am fost inca in situatie caci robert cand e la plimbare nici o sansa sa se trezeasca..uita si de foame :) dar cum vine vremea frumoasa sigur o sa stau mai mult pe afara asa ca o sa scot si eu instrumentul muncii :))

MONI MAMI DE BEBE ROBERT!-5.01.2008)

POZE BEBE ROBERT
www.flickr.com/photos/14883580@N05/sets/" target="_blank">poze nunta, burtica si bebe Robert

www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?albumId=40412496" target="_blank">poze de tot felul

ce mare am crescut!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri_mik spune:

jelimoni, dar n-a zis tu ca ati fugit acasa ca ii era foame?

miri_mik mami de bruno (28.02.2006) si de bebe sacha (08.01.2008)
Povestea pseudo-nasterii
Povestea nasterii

http://m3.lilypie.com/qNubp1.png
http://b1.lilypie.com/0ymBp1.png






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

quote:
Originally posted by miri_mik

jelimoni, dar n-a zis tu ca ati fugit acasa ca ii era foame?

miri_mik mami de bruno (28.02.2006) si de bebe sacha (08.01.2008)
Povestea pseudo-nasterii
Povestea nasterii

http://m3.lilypie.com/qNubp1.png
http://b1.lilypie.com/0ymBp1.png










piticu dormea bine inca numa ca trecusera 4 ore de cand am iesit si m-am gandit ca e ora de masa...cum am ajuns in casa cu a inceput concertul!!

MONI MAMI DE BEBE ROBERT!-5.01.2008)

POZE BEBE ROBERT
www.flickr.com/photos/14883580@N05/sets/" target="_blank">poze nunta, burtica si bebe Robert

www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?albumId=40412496" target="_blank">poze de tot felul

ce mare am crescut!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

quote:
Originally posted by miri_mik

jelimoni, dar n-a zis tu ca ati fugit acasa ca ii era foame?

miri_mik mami de bruno (28.02.2006) si de bebe sacha (08.01.2008)
Povestea pseudo-nasterii
Povestea nasterii

http://m3.lilypie.com/qNubp1.png
http://b1.lilypie.com/0ymBp1.png










ma mulg acum caci maine am dentist, ams trans 7 biberoane la congelator, imi ajung asa-i?doctoru mi-a zis ca nu-i problema ca alaptez...cred ca habar n-avea..am citit pe net ca 24 de ore n-am voie sa alaptez, apoi pe alt site zicea ca primul lapte sa-l arunc, zic ca mai bine stau 24 de ore, sa fiu sigura asa-i?

MONI MAMI DE BEBE ROBERT!-5.01.2008)

POZE BEBE ROBERT
www.flickr.com/photos/14883580@N05/sets/" target="_blank">poze nunta, burtica si bebe Robert

www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?albumId=40412496" target="_blank">poze de tot felul

ce mare am crescut!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

gata, am mai pus niste laptic la concelator pt maine, si iesim acum in curte, e tare frumos afara!
va pupam

MONI MAMI DE BEBE ROBERT!-5.01.2008)

POZE BEBE ROBERT
www.flickr.com/photos/14883580@N05/sets/" target="_blank">poze nunta, burtica si bebe Robert

www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?albumId=40412496" target="_blank">poze de tot felul

ce mare am crescut!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

Laura Ioana si Mitsu bishu va multumim mult pentru laude.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)
poze albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki_baby spune:

MItsu, multam de informatie! Eram aproape sigura ca nu sunt..ce draq..doar e ROMANIA!!!!Noroc ca n-am nicio taina cu alaptatul in public. Cui nu-i place sa nu se uite!!! Si da, as vrea sa ma duc si eu la Z, ca mi-a adus maica-mea o groaza de hainute de acolo si vreau sa vad si eu ce e de capul lui. AAA..i-a adus , am uitat sa va zic , SACOU, fratele meu, care este demential..nu de la Z, de la alt magazin cu haine foarte misto care nu-mi amintesc unde e..dar o s-o intreb, pentru ca sunt foarte bune calitativ( va dati seama ca nu-s romanesti!!!).

O zi buna!


Miki de Saara Maria 7.01.2008

Miki
www.flickr.com/photos/timonyyssonen/" target="_blank">Saara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Miri, Virgo, , mai, sunteti frumoase in draci si sexoase rau, parol... cat despre privirile complice eu nu am vrut sa deschid subiectul mai devreme sa nu ziceti ca sunt mama nebuna... exact asa face Pupi, cand suge se uita cu ochisorii lui lichizi direct in ochii mei cu o adoratie care ma copleseste si dupa ce trece foamea mare dar inca nu s-a saturat complet se uita la mine in continuare dar imi mai si zambeste si gangureste cu tsitsi in gura!!! Si eu mor efectiv, ma topesc de drag! Cand zic ochisori lichizi sa nu va imaginati nu stiu ce dar are ochii albastri bleumarini si in mintea mea nu pot sa ii denumesc decat lichizi desi nu ma refer la sensul strict al cuvantului, sunt ca o apa care cureg... duceti-ma la nebuni ca e de rau

Jelimoni, si eu alaptez oriune. Vorba lui Mitsu, "m-a apucat" odata pe strada si doar nu o sa imi las inimioara sa planga de foame. Si dupa parerea mea (si a altor savanti ca mine ) numai un obsedat ar da conotatie sexuala unei femei care alapteaza!

Laura_I, ti-a raspuns Mitsu referitor la gaviscon. Sa stii ca o sa ai un soc cand o sa vezi bb mic. Si Laura_d, nici nu pot sa imiimaginez un bb sub 3 kg ce puiut micut poate fi!

Multumim de urarile de La multi ani pt Pupicu mic.

Va pupizez pe toate!



Angelique, mami de Pupi (bb Viktor, 28.12.2007)

Povestea nuntii, Povestea nasterii lui Pupi

noi 2, poze, luni de miere...,
Mare, Munte, Flori

Participam la concurs: daca va place de noi, votati-ne: www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=20" target="_blank">pag.21 - Freza si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=40" target="_blank">pag.41 - Somn adanc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

quote:
Originally posted by miki_baby

MItsu, multam de informatie! Eram aproape sigura ca nu sunt..ce draq..doar e ROMANIA!!!!Noroc ca n-am nicio taina cu alaptatul in public. Cui nu-i place sa nu se uite!!! Si da, as vrea sa ma duc si eu la Z, ca mi-a adus maica-mea o groaza de hainute de acolo si vreau sa vad si eu ce e de capul lui. AAA..i-a adus , am uitat sa va zic , SACOU, fratele meu, care este demential..nu de la Z, de la alt magazin cu haine foarte misto care nu-mi amintesc unde e..dar o s-o intreb, pentru ca sunt foarte bune calitativ( va dati seama ca nu-s romanesti!!!).

O zi buna!


Miki de Saara Maria 7.01.2008

Miki
www.flickr.com/photos/timonyyssonen/" target="_blank">Saara





Eu una sunt de-a dreptul isterica atunci cand vine vorba de magazinul Z! Mor dupa hainutele de acolo!



Angelique, mami de Pupi (bb Viktor, 28.12.2007)

Povestea nuntii, Povestea nasterii lui Pupi

noi 2, poze, luni de miere...,
Mare, Munte, Flori

Participam la concurs: daca va place de noi, votati-ne: www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=20" target="_blank">pag.21 - Freza si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=40" target="_blank">pag.41 - Somn adanc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki_baby spune:

Danonique, 1 la mana: Esti FRUMOASA de pici!!!
2: Ai niste copii la fel de frumosi si reusiti!
3: Torturile alea sunt niste TORTURI pentru mine! Arata delicios!!

Va imbratisez cu drag!!

Miki de Saara Maria 7.01.2008

Miki
www.flickr.com/photos/timonyyssonen/" target="_blank">Saara

Mergi la inceput