LMA Albinute & bondari de martie-aprilie 2007 (75)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daraban spune:

LA MULTI ANI ! ILINCA

dana si delia (11.03.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daraban spune:

LA MULTI ANI! ANA

dana si delia (11.03.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La muuuuuulti ani: Ilinca si Ana!



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zadi spune:

ILINCA
ANA

Sa fiti sanatoase, sa aveti o viata lunga si frumoasa, sa va bucurati de multe realizari si impliniri si sa fiti norocoase.

ALIONA- esti o zeita . Iti multumesc pentru randurile frumoase si inca o data in plus mi-ai facut sa fiu constienta de cata dragoste este in sufletul unei mame si cat de minunata este viata alaturi de un prunc.

TORTURI DEOSEBITE- in primul rand cer scuze fetelor care au avut deja sarbatoarea celui prim anisor al albinutei sau al bondarelului pentru ca nu am postat mai devreme acest mesaj Va rog sa ma iertati si veti intelege de ce spun asta.

Am reusit sa vorbesc personal cu artistul - Domnul Mihai care face minunatii de torturi aratoase si delicioase. Va garantez ca nu veti fi deloc dezamagite de calitate. Acest artist asa cum il numesc eu pentru ca am vazut ce poate sa faca executa torturi deosebite in toate formele - deci sa nu ezitati sa cereti orice va trece prin minte -. Asa ca i-am cerut voie sa ii fac public numarul personal pentru voi: 0722448177 spuneti ca sunati din partea Danei Zaharia. Rugamintea lui este de a suna cu 3-4 zile inainte de eveniment.

Dana-mami de zana si zan
Ingrid (25.12.2004)
Ian (16.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane2200 spune:

Ilinca
Ana

La multi ani, mami Carmen94!

Sa va dea Dumnezeu multa sanatate, viata lunga si un strop de noroc.

Si daca tot vorbiti de incuscrit, eu ma bag la petit Timeea, ca e tare scumpa cu coditele ei



Ane & Raul - 17 martie 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=1cb90b71924d712907dbca&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> filmulet Raul

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_oana spune:

buna fetele

ne mai tineti minte???

PC-ul meu tot pe "butuci" este.

sunt la mama acasa si am intrat repede repede sa urez LA MULTI ANI! tuturor albinuteleor si bondareiilor care au mai facut 1 an sau 1 luna si MII DE SCUZE CA NU INTRU IN FIECARE ZI DAR NU AM DE UNDE.

FETELEEEEEE de azi dimi ma rog la DD sa fie totul ok cu fratele meu. e cu parintii mei la timisoara la un control ( inainte de operatie...care nu se stie inca cand va fi ..depinde de RMN-ul de azi) are ruptura de menisc( cred ac asa se scrie)si posibil ceva la ligamente! astept sa ma sune mama pt CA acum dupa ora 12 ii da rezultatul.IMI E ASA DE FRICA!

NU MAI POT SA SCRIU AM LACRIMI IN OCHI.
O SA REVIN MAI TARZIU CAND VOI STII SIGUR CEVA.

VA PUP.

IMI PARE RAU CA UMBRESC FERICIREA ZILEI DE AZI CU SUPARARILE MELE DAR ... ACUM MA SIMT SINGURA.

Laura si comoara mea Eduard Darius 22.03.2007

Nu trebuie sa fii mama perfecta! Trebuie doar sa fii cea mai buna mama pentru copilul tau!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddana spune:

Krissy, legat de anxietatea de separare: si Dragos a facut la fel, intr-o foarte scurta perioada de timp. L-am lasat cu parintii mei doua zile, am fost plecata din tara, si cand m-am intors era schimbat. Daca inainte de asta puteam sa plec oricand din casa si el facea "pa pa" cuminte, acum nu pot iesi de langa el fara scandal. E mult mult mai mamos. Cred ca ii e teama sa nu il parasesc din nou. Dar, desi la noi a fost determinata reactia lui de lipsa mea, cred ca e perfect normal sa se manifeste asa la varsta lor. O sa le treaca. Din pacate, ca n-o sa ne mai simta lipsa asa ca acum...

"People who say they sleep like a baby generally don't have one."
Dana mamica lui Dragoselu' - 20 martie 2007
Cum mi-am petrecut inceputul lumii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddana spune:

Poze cu Dragos, ca n-am mai pus de o mie de ani, aici

"People who say they sleep like a baby generally don't have one."
Dana mamica lui Dragoselu' - 20 martie 2007
Cum mi-am petrecut inceputul lumii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddana spune:

Si ia ghiciti oare ce cauta Dragos aici?

"People who say they sleep like a baby generally don't have one."
Dana mamica lui Dragoselu' - 20 martie 2007
Cum mi-am petrecut inceputul lumii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daraban spune:

tare dulce e Dragos,m-am distrat de el
Si Delia tot asa face,imi ridica tricoul,sau se uita pe sus ca si Dragos
Is tare frumosi cand fac asa

dana si delia (11.03.2007)



Mergi la inceput