LMA Albinute & bondari de martie-aprilie 2007 (75)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns loradin spune:



LA MULTI ANI ILINCA!!!!!
LA MULTI ANI ANA!!!!!!!!


VA DORESC TOT CE ESTE MAI FRUMOS SI MAI BUN IN LUME! SANATATE SI ANI MULTI ALATURI DE CEI DRAGI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madybulancea spune:

LA MULTI ANI ILINCA, LA MULTI ANI ANA!!!SA FITI SANATOASE SI FERICITE!!!


alioana fffffff frumos, m-ai facut sa plang!!!


Poze Razvanelu

varsta nazdravanlui Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

La multi ani Ilinca si Ana!
Viata sa va fie ca o zi de primavara!

La multi ani Carmen94!
Aliona, emotionant mesaj ai scris, sa-ti traiasca printesa si sa vedem multeeee poze!! Eu inca adun idei.
Pana acum eram hotarata pe tort buburuza (mic-mic, doar pt ea) dar acum ma bate gandul pe albinutza, dar e mai greu de facut.

Kitty, Raul 25.05.1999 si Giulia 12.03.2007
Poze
slideshow

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaradu spune:

La multi ani ... La multi ani!!! pentru toti sarbatoritii de ieri si de azi.

super retete, le-am frunzarit si eu putin. vad ca va incuscriti la greu. eu cu lipsa mea de timp, las si baiatul neinsurat. oricum, karra, sotul mi-a dat tema sa o petesc pe winnie.

va pup!

mamica lui Matei Stefan 12.03.2007
Varsta lui Matei
poze cu matei - luna 10
Matei, mami si tati te iubesc mult ... mult ... mult de tot!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddana spune:

La multi ani, Ilinca!
La multi ani, Ana!

Sa va fie viata la fel de frumoasa si luminoasa ca si bucuria pe care ati adus-o parintilor vostri!

"People who say they sleep like a baby generally don't have one."
Dana mamica lui Dragoselu' - 20 martie 2007
Cum mi-am petrecut inceputul lumii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crina_mio spune:

Ilinca
Ana


Aliona - frumos scris, m-ai facut sa plang de dimineata. Sa aveti o aniversare asa cum iti doresti tu pentru printesa ta si asteptam poze.

Eu inca adun idei, cum a spus si Kitty, e bine ca ne aniversam mai la sfarsit, am de unde ma inspira. Am vazut pozele de la ultimele aniversari, ce copii mari si frumosi avem!!!! si ce tortulete le-ati facut... yamiiiiiii.

Eu sunt racita cobza de vineri, acum parca-i ceva mai bine, dar a fost cea mai urata raceala (sau viroza) din viata mea, cu febra si tot tacamul. Sper ca Maya sa fi scapat, pana acum nu da semne ca ar fi luat-o si ea. Desi dr. de familie mi-a zis sa nu o mai alaptez eu am alaptat-o (nu am avut febra mai mult de 38) si se pare ca i-a prins bine. Suntem in continuare cu mofturi la mancare, dar macar mananca ceva la fiecare masa, acolo cat de putin.
Am vazut ca ati discutat de ou, eu am avut surpriza luni sa-mi manance un galbenul intreg frecat cu 2 lingurite de iaurt. Tinea painica in mana si musca din ea si eu ii dadeam cu lingurita oul. O sa mai incerc si astazi sa vad daca se repeta figura. Albus inca nu am incercat, suntem mai pitice, asa ca mai asteptam.

O zi frumoasa tuturor,





Crina si Maya Georgia

Luna a10-a


varsta Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

La multi ani Ilinca si Ana sa fiti sanatoase si frumoase,sa aveti o viata minunata!

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

LA MULTI ANI!

ILINCA si ANA
SA VA DEA DUMNEZEU TOT CE ESTE MAI BUN PE PAMANT, SANATATE SI NUMAI BUCURII PENTRU PARINTI.

LA MULTI ANI!CARMEN94 SA FII SANATOASA SI SA-TI ADUCA VIATA NUMAI IMPLINIRI SI BUCURII ALATURI DE PUIUTUL TAU SI CEI DRAGI.

cata mami de STEFAN(9.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biky spune:

LA MULTI ANI ILINCA! LA MULTI ANI ANA!
SA FITI SANATOASE, NOROCOASE, IUBITE SI DESTEPTE!

Va foarte multumesc pentru aprecierile facute, nu este doar meritul meu!
Pentru decoratiunile de la oua m-am inspirat de pe net (este suficient sa dati cautare "oua umplute")....restul este rabdare si indemanare....

Dragele mele cuscre va si .... dar, care ajunge la Vaslui cu baiatul ????? .... ca sa stiu, sa ma pregatesc.... sa bucataresc si eu ceva bun, deosebit si apetisant! (cu putine calorii pentru cuscrele la dieta....)

O mamicutza cu 2 fetizte cu fitze : Andra(20.11.1995) si Caterina(22.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

LA MULTI ANI! PENTRU ALBINUTELE CARE ASTAZI MAI IMPLINESC O LUNISOARA.
AMALIA ELENA de mami BIANCAM
CARLA MARIA de mami KATINK
ANDREI de mami COOLUTZ

cata mami de STEFAN(9.03.2007)

Mergi la inceput