1 an de la nastere....mamicile slabesc (3)

1 an de la nastere....mamicile slabesc (3) | Autor: Danicris

Link direct la acest mesaj

Cap 1
Cap 2

saptamana____0______1______2_________3________4_______5_______6
Danicris____69kg___67_______66______66_______64.5_____64.5___63.5
Sanzi_______67kg___64_______63______62,5_____62_______61.5___60.8
Tecky_______64kg___62.9_____62.4____61,6_____61.1_____61____60.7
Annnnna35___X______84Kg_____82.5____82,2_____80.7_____80.4___80.4
Allexa______65kg___64_______64______63______63.5______65
Andra________________________________________74_______73_____71.5
Camy________x_______X_______78______76________________76
Sunshine____X______64,4kg___63,1______________________61.7___60.9
Laura_______74kg___72_______70______69
Lillo________X_____58kg_____57.5
Malinas_____60kg___58.8_____58.8
A_driana____54kg
LoredanaB___x_______________68
Rony_________________________________________________________68


Continuam aici ceea ce a inceput Alina.

saptamana___0_______7_______8_______9_______10_______11________12________13
Danicris_______69_______63_______62______61,5_______62________61_________60__________60
Sanzi_________67______60,5______60,3_____60,3______59,8______60,1________60___________x
Tecky________64________x_______60,7______x_________60________60________60,7________60,5
Annnnna35____84_______79,5_____79_______78,8______78,8______79,3_________x___________x
Allexa_________65_______x________x________x________63,6_______x__________63,5_________x
Andra_________74______70,5______70_______69_______68,5______68,5_________68________66,5
Camy_________78________x________x________x________x_________x___________x___________x
Sunshine_____64,4______60,9_______x_______60,2_____59,7______59,4________59,9__________x
Laura__________74_______x________x________x________x_________x___________x___________x
Lillo___________58________x________x_______x_________x________x___________x___________x
Malinas________60_______x________x________x_________x________x___________x___________x
A_driana_______54_______x________x________x_________x________x___________x___________x
LoredanaB______68______64,1______x________62________x________x___________x___________x
Rony__________x________68________x________x________x_________x___________x___________x
Mykaa _________x_______78_______78______77,2______77,2______76,8________76,6_______75,8
Mari_paun______x________72_______x________x_________x________72__________x___________x
Oana_lex82_____x________66_______x________x_________x________x___________x___________x
Littlelight_____x________x________88,3______87,9______86,8_______85_________86________84,3
Alina__________x_________x________x________x_________x_______56,6_________x___________x



saptamana___0________13_______14_______15_______16
Danicris_______69________60________59,5______59,5________61
Sanzi_________67_________x_________60_______60__________x
Tecky________64________60,5________x_______60,5_________x
Annnnna35____84_________x_________x_________x__________x
Allexa_________65_________x_________x_________x__________x
Andra_________74________66,5_______66_______65,5________66
Camy_________78_________x_________x_________x__________x
Sunshine_____64,4_________x_________x________x__________x
Laura__________74_________x_________x________x__________x
Lillo___________58_________x_________x________x__________x
Malinas________60_________x_________x________x__________x
A_driana_______54_________x_________x________x__________x
LoredanaB______68_________x_________x________x__________x
Rony__________x___________x_________x________x__________x
Mykaa _________x________75,8_______75,5_______x________76,5
Mari_paun______x___________x_________x________x_________71
Oana_lex82_____x___________x_________x________x__________x
Littlelight______x_________84,3_______83,5______83,1_______82,6
Alina__________x___________x_________x_________x__________x
Nushulica_______x__________x_________x_________x_________65



Alina, multumim din suflet si te asteptam cu drag sa ni te alaturi cand doresti.


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sunshine2009 spune:

Fetele, sunt trista, sper ca Alina sa vina cat mai repede inapoi. Toate cred ca trecem prin faza asta de depresie, mai ales dupa atata timp de dieta, iar rezultatele...se cam lasa la unele din noi muuult asteptate...
si succes in continuare!


harnici la de 14 luni
Cresterea in greutate
Perioadele de crestere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danicris spune:

Citat:
citat din mesajul lui sunshine2009

Fetele, sunt trista, sper ca Alina sa vina cat mai repede inapoi. Toate cred ca trecem prin faza asta de depresie, mai ales dupa atata timp de dieta, iar rezultatele...se cam lasa la unele din noi muuult asteptate...
si succes in continuare!


harnici la de 14 luni
Cresterea in greutate
Perioadele de crestere



nu te da batuta, si eu si alte fete am avut perioade de stagnare, trebuie sa trecem peste ele. Spor la slabit, sa ne auzim cu rezultate bune marti !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danicris spune:

Sanzi si Andra, va multumesc din suflet pentru incurajari si sprijin. si


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tecky spune:

Dani multumim ca ai preluat subiectul.
Eu o saptamana nu voi avea acces la net dar incerc sa ma tin in continuare de regim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danicris spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tecky

Dani multumim ca ai preluat subiectul.
Eu o saptamana nu voi avea acces la net dar incerc sa ma tin in continuare de regim.

Tecky - mamica fericita de ANA-RALUCA (4 iulie 2008)



Tecky, , eu va multumesc tuturor pentru acest grup frumos de mamici ambitioase. Daaa, te asteptam cu rezultate bune, asa cum ne-ai obisnuit, cand vei avea iarasi acces la internet.
Spor la slabit !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rony spune:

Buna,

Vreau si eu sa intru in grupul vostru... eu am 1m72, 68 de kilo, vreau sa ajung la 60,insa mai ales vreau sa reincep sa mananc corect pentru ca momentan ma indop cu ff multa paine si multe dulciuri ! e drept ca alaptez inca , baietelul are un an si 4 luni, si nu ma ingras pe cat mananc... insa am nevoie de disciplina! Pentru fetele care nu au incredere sa stiti ca eu am avut 100 kilo cand eram insarcinata! deci se poate...
Imi propun: sa nu mananc mai mult de 2 felii de paine pe zi; sa reduc dulciurile ... adica o sa pastrez numai biscuitii de dimineata; si sa fac sport 20 de minute pe zi! aa si nu in ultimul rand sa reduc din cantitatea de mancare!

sa vedem ce iese!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danicris spune:

Rony, bine ai venit.
Sa-ti traiasca flacaul. Iti dorim spor la slabit alaturi de noi.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andra_s spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rony

Buna,

Vreau si eu sa intru in grupul vostru... eu am 1m72, 68 de kilo, vreau sa ajung la 60,insa mai ales vreau sa reincep sa mananc corect pentru ca momentan ma indop cu ff multa paine si multe dulciuri ! e drept ca alaptez inca , baietelul are un an si 4 luni, si nu ma ingras pe cat mananc... insa am nevoie de disciplina! Pentru fetele care nu au incredere sa stiti ca eu am avut 100 kilo cand eram insarcinata! deci se poate...
Imi propun: sa nu mananc mai mult de 2 felii de paine pe zi; sa reduc dulciurile ... adica o sa pastrez numai biscuitii de dimineata; si sa fac sport 20 de minute pe zi! aa si nu in ultimul rand sa reduc din cantitatea de mancare!

sa vedem ce iese!!


Rony bine ai venit si muuuuult spor la slabit!
Sa stii ca eu poftesc la "coordonatele" tale, 68 de kg la 1.72 m suna bine!
Si WOW, 100 de kg zici? Cum ai reusit sa slabesti 32 de kg??? Inteleg ca o parte s-au dus la nastere, dar restul? Esti foarte tare, bravo, ia uite inca o mamica ambitioasa in ograda noastra



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andra_s spune:

Sanzi n-am mai dat iama in mancare weekendul acesta, mai rau, m-am destrabalat cu vreo 3 clatite eu nu mananc dulciuri in general, dar am slabiciune la cateva preparate dulci de casa, evident ca si clatitele sunt pe lista mea azi ma pedepsesc, am in meniu o salata de broccoli cu pui, iaurt, fructe si legume crude, a si bineinteles cafea si ceai verde

Va pup si jos cu kilogramele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danicris spune:

Buna dimineata.



63 kg

Uf, merge cam greu ... Ce-i drept, stiu unde am gresit, mi-as ca saptamana aceasta sa fiu mai consecventa, sa vad daca voi reusi. Sper ca la voi rezultatele sunt mai vizibile, va astept cu vesti bune.




Mergi la inceput