Leoaicele DC*(31)*-Alaturi de EMMA

Leoaicele DC*(31)*-Alaturi de EMMA | Autor: Dodo-pui

Link direct la acest mesaj




Dragi LEOAICE, veniti la un pahar de vorba, de cafea, de capuccino sau o ciocolata calda
Capitole anterioare:
(1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)(12) (13) (14) (15) (16) (17)
(18) (19) (20)(21) (22) (23) (25) (26) (27) (28) (29) (30)

Leoaicele DC - adica cele mai fumoase, inteligente, istete, modeste, devotate, responsabile, pasionale, luptatoare, generoase, decise, curajoase, mandre, cele mai iscusite femei de pe site si din lumeee !!!

Ladymina77 - 23 iulie 1977

Iruse- 24 iulie 1968 si Irina 2 aprilie 2004.

Mamagiuliei - 24 iulie 1978 si Giulia 16 august 2004

Leditia - 26 iulie si David-Cristian 18 decembrie 2008


Aurorra - 28 iulie 1979 si Robert-Matei 30 septembrie 2008

Anca_Vlad - 29 iulie 1977 si Vlad 5 noiembrie 2003

Adi69 - 30 iulie 1969 si Catalina-12 Martie 2002

Babyzapi - 30 iulie 1984 si Raphael Nicolas 23 octombrie 2008


Danyalo - 1 august 1976

Octavia75 - 2 august 1975 si Vesna -16 Octombrie 2008

TatianaS - 2 august 1980

Katty - 3 august 1969 si Andrei 27 iulie 2002



LiliaToma - 6 august 1980 si Amelia 26 septembie 2004



Annie80 - 9 august 1980 si Clau 27 Mai 2003


Ralcat- 11 august si Mihai 27 octombrie 2005

Copilutz -12 august 1968

Dodo_pui - 13 august 1972 si Bogdan Andrei 29 octombrie 2002

Rhoneea - 14 august 1987 si Pierre-Sebastien 5 iunie 2007

Aeperju - 15 august 1978 si Andrei 21 sept 2007.

Mari-Paun - 16 august 1974
MsLara -17 august 1977

Catutza - 17 august 1979 si Bianca Maria-2 noiembrie 2005






Nikolle_t - 22 august 1976 si Ioana Alexandra 9 februarie 2001

Asta este listutza noastra !!!
Daca am uitat pe cineva, sa sara !
Bun venit leoaicelor noutzeee !
Astept poporul la semnat de condica sa nu se zica de noi ca suntem puturoase chiar in asa hal
Sa-mi ziceti sa trec si puiii de leoaice in lista !!! Si data nasterii a puilor !!!



Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu' Bodo

Varsta lui BB2 sau

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Io prima !
WE frumos tuturor !




Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

io a doua..
Multumim..la feel..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Inca n-am plecat
Dodo, multumim pt capitolul nou

Ce mancarici faceti in we ???



Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Eu nu fac.
Mic dejun de dimineata ceva rapid,sambata mancam la party.. iar duminica,daca tine zapada poate-mi scot sotul la un gratar combinat cu sanie si vin fiert..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

pe aici a treia!
Multumim de cap. nou!
Noi il asteptam pe tati sa plecam la buni!
Andrei mi-a vomitat in seara asta, nu's ce a mancat la gradinita, am incercat sa-i dau un ceai, dupa care mi-am amintit ca daca ii dau poate reveni varsatura si l-am oprit!
Acum mi-e si frica sa plecam, mai aveam de oprit la cumparaturi dar e cam tarziu si cu copilul bolnav, off!


Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

'naseara!

Hop si eu ...daca nu va era dor de mine , eu to intru ca-mi sunteti dragi rau


Katty sanatate lui Anderi, si plimbare placuta

Adi petrecere frumoasa, sa ne arati torurile, daca faci


Copilutzu sa intri sa ne spui si noua cum iti este, spor si sa iasa cum iti doresti

Diclofenac si dureri de stomac, hmm chestia ca si generalistu si gine miau dat pastile cu diclofenac si farmacista (isteata fata) mia spus ca e diclofenac (altul m-ar fi pus sa iau amandoo) au insistat ..dar insistat sa iau cu papi (credeam ca insista ca m-au vazut mai slabutza)

Dany tu ??

Daria we frumos si voua si pupici la ochioasa ta

Ledi pupam zamberetul tau, sa ne arati poze cu el

Cata pupici si Biei, piciorul tau cum e? soata ta?

Ralu pupici

acum despre noi, ieri am fost la dr, si gine a spus ca daca nu se opreste CM (daca o mai fi CM dupa 3 sapt imi scoate teriletu ..si eu nu mai vreau bb de no secs..o gasca de nervi... dar nush cum pot unii sa decida in locul tau, sa zica" ai copil de cca 6 ani... ar fi cazul sa mai faci unul ...

Neam plimbat la dubai, am papat la Hard rock cafe, apoi din greaseala, am vazut pe un exit palm Island si neam dus si am vazut Atlantisul ...frumos si scump (practic) dar mia luat sotul un Delfinash de plush ...scump si dragalash foc si cercei cu delfin, Clau a vrut o pisica de mare de plastic..am vazut acvariul... cam micutz pt cati pesti erau acolo + un rechin tigru care multi se chinue sa-l scoata de acolo , proteste etc... u vor... si in rest totul cu bani...La dolphin Bay poate mergem data viitoare ca e cu multi bani...inotat alaturi de delfini.... doamne ce adorabili sunt
acum acasica dupa ce ne-am mai ratacit un pic




------------------------
Someone's pleasure is another's pain!
Alergic at stupidity.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Eu am scris dincolo,ca linkul pt noul cap,ma trimitea tot acolo.
Am pus poze cu zambiriciul meu:)
E f agitat si pe bune ca nush ce sa-i mai fac..maraiciul lui mami..
Eu as fi facut gogosi,dar David e f agitat si n-am chef..si-l tinem cu noi in pat,intre noi incercand sa-l linistim,cand unul,cand celalalt,cand amandoi:))
O seara placuta.

POZE CU NOI
de David Christian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

O seara buna,
Ledi gata am corectat si-i link-ul corect acum...

Katty sanatate puiului mic

UN wk placut tuturor!



Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu' Bodo

Varsta lui BB2 100% Isabelle

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aeperju spune:

Un week end placut va doresc!

emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

Pot sa zic cu brio buna dimineata caci pana am citit tot ce ati scris "ieri" trecuram in ziua de sambata!
Eu sunt f.f.f. nervoasa...o sa va pove ' alta data sa mai sedimentez un pic si sa-mi mai treaca nervii.
Mama a plecat deja la C-lung sa faca o pomenire pt. tata ( coliva si ce o mai da ea acolo) ...
Eu maine sunt la corectat la olimpiada probabil ca o sa vin la noapte..papa iar nu mai e....si nici idei nu am dar maine pana plec musai sa fac ceva dar nu stiu si nici nu am cumparat nimic!
Daria-mai sunteti pe tratatment? Maine mai mergeti la vreun party??
Ledi- e un scump si un frumos Davidutz-ul tau mey! Si de-acum parca are aere de smecherutz!!! pe mami si pe bb dragalas...nu-i uit ziua de nastere ca e identica cu ziua de nastere a sotului meu:))))
Aurorra- si delfinasul tau e la fel de scumpic..ai baiat mare 4 lunitze...ce mai zboara timpul!!!
Adi- suna bine ca zici tu acolo...dar eu parca as face ceva rapid,ieftin si care sa tina mai multe zile ca mi s-a cam luat de bucatareala...mama ei de treaba!
Eu as zice sa le faci cate un tort ...dar tu faci niste torturi maari.... ceva haios pe ele ca vb. aia esti experta!
Eu tot astept sa-mi raspunzi la intrebarea cu glazura de pe tortul mamei tale...e perfecta cum o faci??
Kattyaveti un we full! Ma intristez sa aud ca Andrei vomita!Sanatate multa va doresc!
Annie-mey aproape ca mi se pare ireal cum povestesti tu de toate alea prin Dubai...e minunat...nu prea am inteles faza cu steriletul...i-l vrei nu-l vrei...n-am pricipit...
La mine tot nu a venit...si-mi facusem si niste planuri sa-mi fac analize hormonale...sa mai incep sa adun unsor din ele ca caci toate sunt f. scumpe..cine stie cand mai trantesc si io un Fiv-uletz ca m-am molopsit de la pustoaica asta mica si copilaroasa!!

Raluca-sincer mai dau si eu de subiect si parca mi-e si frica sa deschid !Offf Doamne de ce ???De ce atata suferinta pe un copilas ??Parintii trebuie sa fie puternici ! Off si Aida e si gravidutza !!Toate starile ei le transmite copilului...Teo al nostru este un exemplu viu...a fost purtat in burtica maica-sii 6 luni prin Fundeniul ala nenorocit... saraca sor-mea a dormit la picioarele cumnatului operat ea stie cata chinuiala! Teo a plans cam pana la 3 luni si ceva tot timpul...caci ea a plans cea mai mare parte a sarcinii.Decat cei care trec prin astfel de cumpene mari pot intelege...de aceea acum o las in pace pe sora mea caci ea nu-si va reveni niciodata dupa pierderea sotului ei!
copilutzule-vad ca toate iti merg din plin...asa sa fie totul snur...pana la Bhcg! IAr ala sa ne dea pe spate auzi??!!
Teo e mai bine..i-a trecut raceala...a ramas cu mama-sa ca mamaie a plecat acasa la ea pana duminica.De papat la fel de putin... in rest e jucaus..am fost acum vreo 2 zile l-am pozat ne-am pupacit/iubit...e un scump...
Gabi- multumim de capitolul nou!
Emma- un we frumos si tie iti doresc!
Cata - tu nu mai zici nimicutza??? Care mai e starea ta ? Dar a Biei??
Eu la nervii pe care -i am nu am somn!
Va urez sa aveti un we frumos !Linistit !

Mergi la inceput