Nu sunt si leoaice pe site?

Nu sunt si leoaice pe site? | Autor: Leditia

Link direct la acest mesaj

Am vazut subiecte cu balante,pestoaice,varsatoare..insa n-am vazut cu leoaice.Nu-i nimeni in zodia leului?
Eu sunt leoaica,ca sunt nascuta pe 26iulie.
Mai e cineva?
Pupici

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Si eu tot leoaica, in aceeasi zi ca si tine. Bineinteles ca sunt leoaice, a mai fost un subiect, dar vad ca nu a mai scris nimeni. Se pare ca suntem mai lenese.

Crinuta si bb din burtica 34+ saptamani

Dr. Nayel, CFR2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florypop spune:

Si eu tot leoaica. 18 august. Suntem cele mai tari ca si zodie.

Va pup,
Flory

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Aici e locul nostru ! Eu vin cu bagaj cu tot, ca d-soara s-a grabit si e tot leoaica ! Eu sunt pe 24 iulie, Giulia 18 august.

Bine-nteles ca leoaicele sunt cele mai tari !!!

Leoaicele Daria & Giulia (16.08.2004.)
"La vita e` una bataglia, la morte un`avventura"
http://community.webshots.com/user/giulia16

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pd spune:

Si eu tot o Leoaica, 29 iulie. Am si un sotz tot Leu.

Paloma si Cristina-Maria(14 iunie 2004)
http://community.webshots.com/user/paloma297

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copilutzu spune:

Hop si eu ...
TOT LEU!!! WWWoooaaauuu!
Si tare mandra sunt!
Sunt nascuta pe 12 august.
Nu ca zic ..dar vreau sa spui....avem cea mai buna zodie ! Asa e ????
Pupaciuni la Lei si Leoaice ( mari si mici) !




"Ajuta-i pe cei ce nu se pot ajuta pe ei insisi !"

Copilutzu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viorela hoff spune:

Tot leoaica dar...nemamica... si nu stiu cat de ma juta zodia asta la rascrucea de vanturi la care ma aflu!
Vio

"Binecuvantati copii si animalele"
http://community.webshots.com/user/famhoff

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Nici eu nu sunt mamica Viorica.Si sa-ti spun cu ce te ajuta ca esti leoaica?Pai zic eu ca leoaicele sunt puternice si ambitioase..si nu se lasa asa cu una cu doua..deci lupta si crede ca o sa fie bine!Trebuie sa crezi cu tarie in ceea ce vrei sa faci si sa speri.
Si eu am trecut prin trei avorturi spontane,prin dureri fizice si sufletesti din partea medicilor, prin a-mi spune in fata fara sa-mi faca un control amanuntit cum ca nu prea pot avea copii,cum ca nu-s nici prima si nici ultima care pierde o sarcina..cum ca trebuie sa pierd 3 sarcini sa se gandeasca ca as avea ceva si sa-mi faca investigatii amanuntite..si multe,multe altele..
Si azi am avut o zi oribila..de mai bine stateam acasa...Si stau si cu chirie si nu am sansa nici sa adopt un copil..si multe,multe altele..dar eu sunt optimista si lupt..desi poate am fost de prea multe ori la pamant pt varsta mea m-am ridicat..si asta si pt ca am avut un sprijin enorm in sotul meu..Nu m-a lasat sa cedez nervos si sa devin depresiva atunci cand pierdeam cate o sarcina,atunci cand n-am putut sa-mi dau licenta din cauza unei profe flamanda rau dupa bani..si eu nu mi-am dat licenta(deci scoala fara licenta e =0) si acum imi caut te miri ce posturi.Si daca m-as apuca sa-ti povestesc prin cate am trecut mi-ai plange de mila..dar de ce as zice?A fost, a trecut,trebuie sa mergem inainte si sa facem in asa fel sa nu ni se mai intample..nu?.Greutati sunt multe,stiu..toate avem greutati,nevoi,lipsuri..insa eu zic ca-i cea mai puternica zodie..ca noi suntem puternice si daca luptam vom avem ce ne dorim..
Imi pare rau ca ai probleme si daca te pot ajuta..macar moral,oricand cu multa placere..
Leditia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andas spune:

Si eu sunt tot leoaica...dar de final, 21 august!
Pupici multi pentru toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mona_B spune:

Prezent! Sotie de berbec si viitoare mamica de sagetator.
Mona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Ia uite ce de fete puternice avem noi aici!
Bravo fetele!
Eu sunt sotie de balanta si as vrea sa fiu mamica de leusor(daca nu,nu conteaza..sa fie el sanatos!,sau ea..hi hi hi)

Mergi la inceput