Rugati-va pentru DIANA

Raspunsuri - Pagina 59

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

Carmen, si eu il am dar daca astepti pana diseara cand ajung acasa..

Deci in seara asta sun eu pe Laura, am intrat sa confirm, sa nu credeti ca am uitat, am citit tot ce ati scris dar nu am mai avut timp de scris..

Mai scriu dupa ce vorbesc cu ea..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmenbr spune:

Anca, ai mobilul ei?

Carmen & Ericutz (15.06.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68525 " target="_blank"> Povestea nasterii!

Am un anisor deja!

2 anisori...uraaa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Saje spune:

Doamne Ajuta si fii alaturi de Diana si Laura!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gehas spune:

Dumnezeu sa fie alaturi de Diana, Laura si sa ajunga cu bine in Vancouver! Multa putere si speranta sa fie cu voi!

Doamne Ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Drum bun Diana.DD sa te aiba in grija.Ma rog pentru voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

ma rog sa ajungeti cu bine iar Diana draga mea mica si frumoasa sa te faci bine

Andrei tu trebuie sa fi tare si sa lupti din toate puterile ca fetele au nevoie multa de tine.Sanatate multa.

laura sunt alaturi de tine si ma rog pentru puiul tau Diana si sotul tau Andrei sa faca bine si sa mergeti acasa cu toti sanatosi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Calatorie usoara spre casa, dragelor!

Daca se incepe campania, vreau si eu sa particip.

Doamne-ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piticutz spune:

M-a sunat Laura si mi-a spus ca, asa ca si in filmele cu Stan si Bran, se intimpla si acum: nu pleaca pina miine dimineata spre Vancouver. Au zis cei de la spital ca e mai bine sa astepte pina la dimineata (nu se stie exact ora), ca sa aibe toate pregatite in mod sigur (toata aparatura care trebuie pe drum).

Le multumeste fetelor care i-au trimis coletul prin posta .Diana chiar a zimbit (atit cit a putut) cind a vazut felicitarea si a fost tare incintata de ratusca.

Au mai avut azi vizitatori o data, si or sa mai aibe "un rind" de vizitatori mai tirziu.

Asa ca...fetelor...mai asteptati putin.

Apropo: telefonul ei functioneaza iar (cel din salon, adica).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Podeanu spune:

Zbor usor si linistit spre casa.Diana printesa mica, ne rugam in continuare pentru tine.Laura sa ai putere in continuare sa fii alaturi de Diana si Andrei.

Ce tie nu-ti place, altuia nu-i face...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaA spune:

Fetelor, cum ajunge Laura aici cum merg si eu la ea sau sa aflu unde sa vorbesc cu ea. la cat am umblat in spitalul ala cred ca ma cunoaste si el pe mine nu numai eu pe el.
Am vorbit cu Andrei la telefon. Azi a avut operatia la deget. Totul a decurs bine, dar era un pic necajit ca i-au pus ceva pansament si ceva atele cred mai mari si nu mai poate folosi mana stanga si ii este greu sa faca una alta si mi-a zis ca ii este greu sa raspunda la telefon. Cand mananca il ajuta asistentele. m-am oferit sa merg sa-l ajut si a zis ca nu are nevoie ca personalul medical il ajuta.Era bucuros si el ca vin fetele incoace.

Daiopri, Stefa e bine. Multumesc de intrebare.

Mergi la inceput