Rugati-va pentru DIANA

Raspunsuri - Pagina 58

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Doamne ajuta sa ajunga cu bine in Vancouver!Diana,ma gandesc la tine si ma rog pentru sanatatea ta,pui mic!Doamne ajuta!

Flori

------------------------
Idealurile sunt ca stelele: s-ar putea sa nu le atingem,
dar ne pot calauzi in viata.


Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Daiopri spune:

Doamne ajuta sa ajunga cu bine. Si sa fie totul bine pana la urma.
Va rog frumos cand aflati numarul Laurei din Vancouver daca vreti sa imi trimite-ti si mie.
Laura mi-a dat nr de acasa, dar e putin probabil sa o gasesc acasa.
Multe multumiri fetelor pentru ceea ce au facut pana acum.
DanaA, multa sanatate lui Stefanel. El cum se mai simte?
Fetelor stiti cumva daca in state sau Ca se pot pastra de la nastere steam cell? Caci am vazut ca in tara se face deja, si ma gandesc daca mai imi da DD un copil sa pastrez si eu.
Multe multumiri.
Laura, tinem pumnii stransi si ne rugam pentru voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ile77 spune:

Drum bun dragelor!

DIANA,multa ,multa sanatate in continuare ,sa te faci bine cit mai repede posibil si sa citim numai vesti imbucuratoare despre tine!




Fetelor sint impresionata de voi ,de ce faceti aici.
Sinteti niste prietene adevarate si Dumnezeu va va råsplati pe masura.


Ile si Vivian (07.03.2006)


http://good-times.webshots.com/photo/2040193270101233639hAhBhR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piticutz spune:

Da, se pot pastra stem cell de la nastere, costa in jur de $1700 preluatul si depozitatul, plus inca vreo citeva sute transportul de la spitalul unde se naste copilul si pina la locul unde vor fi depozitate, apoi inca vreo suta-doua pe an "chiria", cum s-ar zice...
Chiar discutam saptamina trecuta cu o prietena care e hotarita sa faca asta cind va naste, prin august...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Drum bun dragelor sunt cu sufletul alaturi de voi..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rocs02 spune:


Sa dea Dumnezeu sa ajungeti cu bine in Vancouver, fete curajoase!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Sa ajungeti cu bine , pui dragi si DD sa va ajute sa treceti peste nenorocirea asta!
fetelor multumesc pt nr, Andrei am incercat am lasat mesaj dar..... mama lor de fuse ale bunicii ca rau le mai incurc!Nu degeaba sint Soni!
Carmen daca ai timp si poti sa-mi dai si mie un nr di Vancouver si stau la rind pe lista de telefoane!
Sint de acord si eu sa-i facem o surpriza -in afara de cea cu desenele de la puiuti care este extraordinara- si sa incepem sa adunam ceva. Cum spune doina Bita -mama eroina - putin cu putin se aduna marea! A luptat ca o leoiaca pt puiiul ei si noi Trebuie sa o facem pentru Diana , Laura si Andrei! In viata se spera in bine! Dar nu se stie miine ce v-a fi! Acu citva ani si eu am avut un frontal de masina cu 5 coaste rupte dar---nu va cunosteam! Daca aveam aportul vostru moral cred ca "zburam " cu coastele rupte! O inteleg pe Laura ca a fi si virtual alaturi de ea e o mare usurare!

deci scurt si la subiect! cine se ocupa de adunat picaturi de----speranta!Ei acu nu lucreaza si recuperarea va fi lunga si dureroasa.
Carmen br ce zici matale?? Ca esti prin zona am inteles ! Sau iar am incurcat "fusele"? Pup toate fetele inimoase si astept raspuns

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

OK. Am cautat si am vazut ca iar am incurcat borcanele!!
DanaA Iar ne intilnim virtual. Vad ca tu esti prin preajma . Astept de la tine vesti. Sper ca nu te superi. Si daca dai un pm cu nr tau tel. am mai multe sa-ti spun .sau un mess. Eu cu Laura vorbeam pe mess cel mai mult de Diana si nazbitiile ei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmenbr spune:

Soni, din pacate eu stau in State si am si un program tare dificil, mi-ar fi greu sa ma apuc de o campanie. Dar particip cu draga inima. Idea ar fi ca banii sa fie stransi in Canada, cat mai aproape de Vancouver pt a se evita taxele la transfer.
Eu nu am nr de tel al lui Andrei. Si l-as vrea si eu.
DanaA, Piticutz, Conchita?! Care il aveti, please da-ti-mi si mie PM.

Doamne ajuta sa ajunga cu bine fara complicatii la zbor!

Carmen & Ericutz (15.06.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68525 " target="_blank"> Povestea nasterii!

Am un anisor deja!

2 anisori...uraaa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piticutz spune:

Cred ca Dana il are.

Mergi la inceput