Rugati-va pentru DIANA

Raspunsuri - Pagina 57

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ciuf spune:

Laura, va dorim o mutare cat mai comoda si fara probleme. Dzeu sa va ajute sa fie totul bine acasa! Sanatate multa si ai grija si de tine!

Ciuf, Luca (11.11.2003) si Eva Maria (21.04.2006)
Camera lui Luca/Finding Nemo si Camera Evei-Gradina cu flori vesele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piticutz spune:

am postat si nu mi-a aparut mesajul mai inainte, si credeam ca deja am transmis ce am vrut.

CONCHITA, Laura m-a sunat acu vreo ora sa ma roage sa iti transmit ca nu reuseste sa prinda legatura cu tine, ca nu s-a intimplat nimic rau, asta e cauza din care nu te-a mai sunat inapoi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaA spune:

Fetelor, multumim foarte frumos pt vesti. Piticut, e confirmat faptul ca vin maine in Vancouver?
Ar fi super. Inseamana ca sambata sunt prezenta la ele.

Conchita, spuneai de strans niste bani. Si eu cred ca au o gramada de cheltuieli si le-ar prinde bine ceva in plus. Nu stiu cum e in State, dar in Canada iti acopera asigurarea toate tratamentele si spitalizarea. Dar au stat mult in spital in State si probabil ca vor avea ceva de platit. Plus ca dupa ce vin acasa o sa aiba nevoie de tot felul de lucruri.De bani vor fi nevoie.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piticutz spune:

E cineva din Vancouver online, acum?
scrieti-mi pe PM, va rog, una dintre voi, acum.
astept.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danina spune:

Laura va tin pumnii si ma rog ca Diana sa se faca bine si totul sa decurga normal .
Doamne ajuta!

Danina si Diana - strengarita familiei

Poze 2006 DIDIUTZA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piticutz spune:

In jurul orei 8,30 pm azi (ora Oregonului) Laura si Diana o sa fie transportate la Vancouver.
Telefonul Laurei s-a defectat pe la amiaza, asa ca, fetele care au incercat sa o sune...sa stiti de ce nu ati reusit.
Si acuma e defect, m-a sunat de la un telefon public sa va anunt pe toate.
Sa le dorim drum bun, sa ajunga cu bine la Vancouver si sa auzim de la ele numai vesti bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

Doamne ajuta! Mai mult nu pot scrie, iar pling.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Sa de-a Dumnezeu sa ajunga cu bine la destinatie si acolo, sa se gaseasca "solutia salvatoare" pt Diana!

Drum bun si asteptam vesti!

PS cam ce distanta au de parcus? (scuze, dar nu am ideea......)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piticutz spune:

Nu stiu in km sau mile, dar stiu ca cu masina pe autostrada e in jur de 5 ore de mers...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

quote:
Originally posted by piticutz

Nu stiu in km sau mile, dar stiu ca cu masina pe autostrada e in jur de 5 ore de mers...



Multumesc!

Doamne ajuta!

Mergi la inceput