Rugati-va pentru DIANA

Raspunsuri - Pagina 56

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zisaCami spune:

Conchita, Danutza_c multumim pentru vesti! Slava Domnului ca nu exista inca un verdict clar si ca sunt sperante!
Piticutz ce coincidenta ...
Laura nu exista zi in care sa nu fiti in gandurile si rugaciunile mele! S-ar putea sa ajungem in Vancouver in aceeasi zi cu voi. Tinem legatura.
Eu nu voi mai intra cateva zile; maine plec din tara ...




Cami
www.idieta.ro/show_ticker_image.php?scope=&rigla=10&slider=13&&weight_start=71,7&weight_current=59,4&weight_target=59,7" target="_blank">Silfiduta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piticutz spune:

...sper sa nu fie probleme cu accesarea paginilor aici pe forum, de ieri incoace am putut cu greu sa postez si sa accesez paginile.

Doina, si eu cunosc un baiat de 26 de ani care acum 5 ani a avut accident de masina si si-a fracturat coloana(la el au fost T11-T12).Si el a avut o interventie in China pentru acelasi lucru, acum vreo 2 ani, cam asa...
Tocmai ce s-a dus de aici, de la noi, ca a facut putina physical therapy la o clinica din apropiere pentru 3 saptamini.

Va doresc si voua mult succes si sa va intoarceti cu bine de acolo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Piticutz, cand poti as vrea sa imi spui mai multe despre acel baiat, cum se simte dupa acea operatie, si unde face recuperarea .
PENTRU DIANA SI LAURA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flaviutza spune:

quote:
Originally posted by conchita

quote:
Originally posted by flaviutza

daca imi permiteti ....as suna-o si eu,macar odata...va rog...chit ca sunt in ro...macar odata sa-i spun ca suntem alaturi de ea...ca toata tara e alaturi de ea.daca imi permiteti asta si-mi dati nr de tel, as suna-o eu maine dimineata.


pe cine rogi tu sa iti permita, ca io nu vad nici un politai pe zona? :-))flaviuta, nu are nimeni monopol pe Laura sau pe telefonul ei, ce vezi tu e doar o forma de organizare sa nu o deranjam 24 de ore din 24.

iti trimit eu informatiile pe PM, da-mi o secunda.

************
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
************
Alaptatul Help-Line
************
mami de Sonia Marie (23 ianuarie 2007)




pai tocmai d-aia..ca e o forma de organizare si ca voi fetele inimoase sunati des si ne tineti la curent..poate o si cunoasteti personal...eu sunt mai pe langa si :

1) nu vreau sa dau peste cap programul atat de bine pus la punct...chiar nu-s cum reusiti sa va organizati asa...stiu doar ca dimineata si seara verific si intotdeauna cineva a sunat si sunt vesti noi si trag un "of, bine ca a trecut o noua zi cu bine..."

2) mi-e sa nu deranjez..desi fetele au spus ca e ok un telefon scurt din partea oricui..

de aici " imi permiteti"...nu din alte motive

as vrea si eu sa o sun o data si sa-i spun ca ma rog pentru Dienuca..

Alexia 02.05.2004(filmulete)
mami si Ale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Abia am venit de la scoala si am intrat repede-repede sa vad ce face Diana... I s-a spus Laurei de la ce poate sa fie febra pe care o face din cind in cind!?!
Doinabita, acum aflu si de baiatul tau. Of, Doamne, ce o fi si in sufletele voastre! Imi pare rau ca trebuie sa traiti aceasta tragedie. Sper sa va intoarceti cu vesti foarte bine din China!

CORNELIA, mami de AGATA si TUDORA

www.nelia.photosite.com/" target="_blank">foto 1 - www.agatasitudora.photosite.com/" target="_blank">foto 2 - www.dropshots.com/Nelia/" target="_blank">foto 3 - www.dropshots.com/Aurice/" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

mai flaviuta, suna mai cand doresti, ti-am lasat info pe PM.
io nu o cunosc personal pe Laura, iar virtual foarte putin. am citit mesajul despre Diana si asta a fost tot.

************
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
************
Alaptatul Help-Line
************
mami de Sonia Marie (23 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

quote:
Originally posted by nelia

Abia am venit de la scoala si am intrat repede-repede sa vad ce face Diana... I s-a spus Laurei de la ce poate sa fie febra pe care o face din cind in cind!?!


in mod normal ar putea fi de la vreo infectie, dar au verificat si nu are. Laura a zis ca tot asa a facut febra si dupa prima operatie, deci cumva la Diana ar fi normala reactia asta. de data asta i-a trecut insa foarte foarte repede, ca prima oara a durat 3 zile, iar acum doar cateva ore sau mai putin, cat si-a facut medicamentul efectul. Diana e pe antibiotice oricum, deci riscul de infectie e redus - asta am inteles de la Laura.

************
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
************
Alaptatul Help-Line
************
mami de Sonia Marie (23 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Laura multa putere!!
Ma rog si eu pentru Diana..Doamne ajut'o te rog.

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piticutz spune:

CONCHITA, uite-acu m-a sunat Laura si m-a rugat sa iti transmit ca incearca sa te sune si nu reuseste sa prinda legatura, sa nu crezi ca s-a intimplat ceva.
Se pare ca miine se duc in Vancouver.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa Ioana spune:

Diana, pui mic, esti in continuare in gandurile noastre, in rugaciunile si sufletele noastre !
Laura, Andrei, aveti grija de voi, ca sa puteti sa fiti puternici pentru puiutul vostru !


fetelor, multumim ca ne tineti la curent cu ce se intampla cu Dienuca




alexa si mami

Mergi la inceput