Rugati-va pentru DIANA

Raspunsuri - Pagina 60

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Drum bun DIANA-mica luptatoare spre casa si sa dea Domnu sa fie bine in Vancouver si cat mai repede sa itzi revii. Andrei- fii tare pt fetele tale.
Laura- eu te simt asa puternica, itzi doresc multa putere in continuare si sa stii ca va fi bine.
Numai bine si sunt cu gandul la voi si ma rog sa fie bine.


Denisa 34 si'de Emma Andreea (17 Ian.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Am uitat sa spun ca dc stringetzi ceva pt Diana, Laura si Andrei particip si eu.

Denisa 34 si'de Emma Andreea (17 Ian.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CataD spune:

Drum bun fetelor dragi, sa ajungeti cu bine!
Si bineinteles ca particip si eu la stransul banilor.

Catad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

Am sunat dar avea niste vizitatori... o sa mai sun dupa 9 pm, asa am stabilit cu ea.. asa ca prea multe noutati nu am, doar ca era dezamagita ca nu au plecat astazi...

In legatura cu banii, pot sa ajut si eu si cu stransul lor, doar sa imi ziceti ce trebuie facut...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

fetelor, sunteti minunate cu telefoanele si rugaciunile si cadourile voastre. eu citesc zilnic la subiectul asta dar parca nu am cuvinte sa scriu. ma rog si ma gandesc zilnic la diana si parintii ei si am convingerea ca va avea in continuare o stea norocoasa.
cand va apucati de strans banii sar si eu, abia astept. as fi sunat si eu la spital, nu stiu insa cum sa incurajez o mamica atat de incercata. cata durere in sufletul ei. acum cu plecarea ma gandesc ca poate as putea suna cand ajunge in canada sau trimit email.
muuuulta sanatate si asteptam numai vesti bune

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Diana si Laura, drum bun, sa ajungeti cu bine in Canada. Cind aflati un numar de telefon unde poate fi sunata, il vreau si eu, va rog. Si, desigur, cind incepeti sa stringeti bani, sar si eu, probabil ca va fi nevoie sa o facem de mai multe ori, acum pentru un mic surplus la nevoie, iar apoi sa dea Dumnezeu sa avem pentru ce stringe. Sintem alaturi de voi in calatoria voastra spre Vancouver.

In pic legat de subiect, dar oarecum in afara: m-ar interesa si pe mine daca vreuna din fetele din Canada, poate chiar din Montreal stie ceva despre procedura cu prelevarea de steam cell la nastere. Ca la noi va ultima si ar fi pacat sa nu ne gindim si la viitor. Astept un PM cu informatii, daca se gaseste cineva care sa le aiba.

CORNELIA, mami de AGATA si TUDORA

www.nelia.photosite.com/" target="_blank">foto 1 - www.agatasitudora.photosite.com/" target="_blank">foto 2 - www.dropshots.com/Nelia/" target="_blank">foto 3 - www.dropshots.com/Aurice/" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim spune:

Suntem cu gandul la voi, ne rugam sa ajungeti cu bine la Vancouver si sa auzim ca Dienutza e din ce in ce mai bine.

KIM & printesa ALICIA (29 martie 2006)
photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaA spune:

Nelia, daca intrebi medicul ginecolog. Ei au date despre toata procedura si costuri. Si eu am vrut sa fac, dar m-am trezit prea tarziu. Intreaba si vezi cum se face pt ca tu mai ai timp pana in noiembrie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ina869 spune:

Drum bun, dragelor, sa ajungeti cu bine!
Ne gandim la voi cu tot sufletul si toata compasiunea!

Buna ideea cu cheta, eu sugerez sa ne apucam deja fiindca Laura nu o sa spuna niciodata ca au nevoie de bani, va dati seama.
Putem deschide un cont pe numele uneia dintre fetele din Vancouver
( sau chiar al Laurei, la o adica ) si viram acolo banii, nu-i mai simplu asa, ce parere aveti?

Ina & Rachel Georgia (Nov.23,2005)


What I am looking for is not out there. It is in me.
I am the power in my world.
Today is a wonderful day and a new beginning
I choose to make it so.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Offf... cand o sa aflam ca au plecat si au ajuns cu bine "acasa". Dumnezeu sa le ajute sa aiba un drum usor, sa nu se resimta in nici un fel transferul. Asteptam vestile bune!
Doamne ajuta

pozne-npoze
Cristiana, closca de pui Diana (29 sept.1991) si puisor Oana (18 iul.2005)

Mergi la inceput