madalina manole - mamica

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Yasmine spune:

Citat:
citat din mesajul lui hristina

Madalina, daca tu esti cu adevarat, numele Constantin si Mariana Mihaescu, Pitesti, iti spun ceva? Ar trebui...
Astept raspuns!

Sa te bucuri de sarcina si de bb!


Da, si transmite-i salutari lui Puiu de la mine (Corinna), in 2005 cind a fost in Germania cu Talisman, ne-am intalnit, pe atunci cu fostul meu sot, i-am dus atunci la Muzeul Tehnic la Heilbronn, poate-si mai aduce aminte.
Felicitari, casa de piatra, sarcina usoara si nastere la fel!

>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin

Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Oanammada, esti rautacioasa in mod absolut gratuit. Nu inteleg ce te deranjeaza ...

Sibylle

Vladimir ***** ***** Anna

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">SONIA ARE NEVOIE DE AJUTOR! UN CONT PAYPAL VA STA LA DISPOZITIE


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Oanamada,....daca te deranjeaza persoana Madalina,...evita subiectul asta.....sau e chiar asa de greu sa faci asta si sa ne dai putintica dovada ca te numeri printre persoanele civilizate ale forumului?!Unele dintre fete printre care si eu o placem,....nu trebuie sa o placi tu,....deci lasa subiectul asta si nu cauta scandalul si supararea....cu lumanarea.Deci,....la revedere

Madalina,si eu iti urez multa sanatate si muuuuulte bucuri ca mamica si sa te bucuri de puiul tau toata viata!Abia apuc sa aud ca ai nascut cu bine si sa vad pozici cu bebe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rory76 spune:

Citat:
citat din mesajul lui oanamada

Citat:
citat din mesajul lui madalina_man

...ca sa va dovedesc ca eu scriu aici citeodata,atunci cind voi reveni la tv va voi saluta si multumi pentru aceste ginduri.asa va veti convinge ca.... sintem impreuna o familie frumoasa!


Absolut impresionant!!!! Ce onoare...va face cu mana de la TV si va multumeste o vedeta.....

Oana siCati mica (1 an si 7 luni)

CATI POZE NOI

"Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti întreaga lume."

Oanamada, hai la subektu' Nikita...sa o barfim pe aia, ca aicea n-avem spor...nu vezi ca de vreo 2 pagini nici nu mai au ce sa mai discute? adika dupa faza cu "sa fii sanatoasa, tu si bebe,"etc., ce sa ii mai spui unei vedete???
Eu una as intreba-o urmatoarele: de ce l-a parasit pe Serban, de ce a ales sa faca copil tocmai cu acest barbat si nu cu altul, de ce nu face ceva cu parul ala al ei ca arata nashpa, cate kile s-a ingrasat pana acu', din ce traieste, daca e casatorita cu respectivul - tatal sau nu si de ce nu, daca mai canta ceva secolul asta sau nu, ma rog, intrebari din astea de barfa...


"sky is the limit!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Sibylle

Oanammada, esti rautacioasa in mod absolut gratuit. Nu inteleg ce te deranjeaza ...

Sibylle
[/center]


Avand in vedere ca mi-ai scris civilizat am sa-ti raspun la fel...nu sunt rautacioasa gratuit...sau da, daca privesti din perspectiva faptului ca forumul este gratuit. Ma deranjeaza aerele astea de "mare vedeta" (care nu este!) care va face voua marea favoare/onoare de a va convinge ca este EA...facandu-va cu mana de la TV ...este absolut penibil...ca sa ma intelegi si mai bine fa abstractie de faptul ca esti fan MM si recisteste ce a scris...sa vezi cum iti suna! Pe langa asta, cred ca "il cheama ca pe tatal lui!" este un nume cam lung pentru un copilas......sau trebuie sa presupun ca MM face teste cu voi sa vada cat de bine o cunoasteti pe ea si pe familia ei??? (intre noi fie vorba...stiu cum il chema pe sotul Madonnei...ca de', ea chiar inseamna ceva in peisajul muzical....dar pe sotul MM chiar nu ...!!!!)

Delia 21....e un forum liber, fiecare are dreptul la o parere, mai mult, aceasta sectiune se numeste "barfe, mondenintati, cancanuri" nu "hai sa ridicam in slavi"...daca doresti sa te "extaziezi" fara controverse sau pareri contra...vezi ca MM are un site unde poti sa-ti exprimi "nemarginita admiratie".....Asa ca La revedere!

Rory76...multumesc pentru invitatie, dar Nikita este chiar un subiect unde prefer sa ma abtin...pentru ca atunci cand o vad eu schimb canalul...pur si simplu ma calca pe creier!

Oana siCati mica (1 an si 7 luni)

CATI POZE NOI

"Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti întreaga lume."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Eu tot nu inteleg de ce la profilul madalina_man apare un barbat!

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

www.youtube.com/watch?v=VCAx2YciYx8&eurl=http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134738&whichpage=13" target="_blank">MELODIA MEA ZILNICA

si....

www.imdb.com/title/tt0846789/" target="_blank">SECRETUL MEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rory76 spune:

Da, chiar asa, daca nu are nimik de ascuns, de ce se da drept barbat? O fi barbac-su asta care ne scrie pe aici,ma, la asta nu m-am gandit!!!
Oanamada, nu te mai stresa, ca asa am patit si eu cu unele fete de pe forum, daca emiti ceva pareri care nu seamana a lauda sau chiar ai o parere proasta despre cineva, ca , na, se mai intampla, sa vezi ce-o sa-ti sara in cap! Cred ca si MM, si alte vedete, sunt obisnuite cu reactii de genul asta si sunt mai constiente decat ceilalti oameni ca nu toata lumea te inghite...
A, si apropo, draga MM, de ce te dai Madalina, ca io stiu ca te cheama Magdalena...ma insel?

"sky is the limit!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Citat:
citat din mesajul lui madalina_man
si pentru ca una din fete m a intrebat cum o sa l cheme pe voinicul meu am sa i raspund: ca pe tatal lui!


Adica...?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rory76 spune:

"capetatallui" hmmm, ce nume ciudatel! Nu putea sa-l cheme Ionel, Costel, Ayan, Ryan, etc...

"sky is the limit!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Trebuie sa fie tare rau sa te simti mic si neimportant....din moment ce aruncam cu rautati gratuite si murim de ciuda daca cineva e mai cu mot,...of,...de ce nu mor domnle caprele la tot satul,....si numai la unele?E mare invidia,...se vede de la o posta.E greu de acceptat ca unele printre care si Madalina,...au fost inzestrate cu noroc,frumusete si talent,...acolo cat o fi,....nu in cantitati enorme,...ma bucur ca am cunoscut si oameni,femei care nu sunt ca voi dragelor.

Madalina,nu pune la inima rautatile gratuite ale unor suflete chinuite de nenorocul si marginirea lor!

Mergi la inceput