madalina manole - mamica

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oanamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Delia21

Trebuie sa fie tare rau sa te simti mic si neimportant....din moment ce aruncam cu rautati gratuite si murim de ciuda daca cineva e mai cu mot,...of,...de ce nu mor domnle caprele la tot satul,....si numai la unele?E mare invidia,...se vede de la o posta.E greu de acceptat ca unele printre care si Madalina,...au fost inzestrate cu noroc,frumusete si talent,...acolo cat o fi,....nu in cantitati enorme,...ma bucur ca am cunoscut si oameni,femei care nu sunt ca voi dragelor.
Madalina,nu pune la inima rautatile gratuite ale unor suflete chinuite de nenorocul si marginirea lor!

noi aici http://community.webshots.com/user/lela3321


Ne cunosti de undeva draguta de-ti permiti sa faci astfel de catalogari????? Doamna Madalina este persoana publica si este normal si logic sa-si asume atat laude cat si critici...la asta esti expus cand esti persoana publica (a nu se citi vedeta!). Cat despre invidii....crede-ma, daca n-ai mancat cu una din noi la aceeasi masa, daca nu ne-ai vazut ochii sau ochii copiilor nostri...mai subtire cu catalogarile despre frumusete, noroc sau talent...ca altfel ajungi sa faci atac la persoana!
Acum, da fuga si tu pe site-ul Madalinei...ca si tie tot acolo ti-e locul- la extaziate!
Ps: Vezi Madalina, le indemn sa-ti faca trafic pe site...macar atata lucru fac si eu bine, nu?

Oana siCati mica (1 an si 7 luni)

CATI POZE NOI

"Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti întreaga lume."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otilia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tzuni

Eu tot nu inteleg de ce la profilul madalina_man apare un barbat!

Nici eu nu-nteleg!
O fi frate-sau... Sau vreun fun



Bijoux passion
Adélie la p'tite souris

Floricici din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rory76 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Delia21

Trebuie sa fie tare rau sa te simti mic si neimportant....din moment ce aruncam cu rautati gratuite si murim de ciuda daca cineva e mai cu mot,...of,...de ce nu mor domnle caprele la tot satul,....si numai la unele?E mare invidia,...se vede de la o posta.E greu de acceptat ca unele printre care si Madalina,...au fost inzestrate cu noroc,frumusete si talent,...acolo cat o fi,....nu in cantitati enorme,...ma bucur ca am cunoscut si oameni,femei care nu sunt ca voi dragelor.
Madalina,nu pune la inima rautatile gratuite ale unor suflete chinuite de nenorocul si marginirea lor!

noi aici http://community.webshots.com/user/lela3321

Macar de-as avea de ce sa fiu invidioasa! Ca MM nu prea am realizat multe, e o cantareata ratata, sotul ei a murit, copil abia acu" s-a hotarat sa faca , fatza nu prea o ajuta,bani iok, lumea nu prea o mai baga in seama, de-aia face poze penibile prin reviste...ma rog, nu prea multe de invidiat,zic io!Acuma depinde, fiecare vrea altceva de la viata lui, dar io, dac-as fi ea, n-as fi prea multumita!
Da, chiar asa, de ce nu intra fanele/fanii pe site ca aici se petrec "barfe, mondenitati, cancanuri" , nu "laude, osanale, strangeri de mana"!!!



"sky is the limit!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui rory76

Citat:
citat din mesajul lui Delia21

Trebuie sa fie tare rau sa te simti mic si neimportant....din moment ce aruncam cu rautati gratuite si murim de ciuda daca cineva e mai cu mot,...of,...de ce nu mor domnle caprele la tot satul,....si numai la unele?E mare invidia,...se vede de la o posta.E greu de acceptat ca unele printre care si Madalina,...au fost inzestrate cu noroc,frumusete si talent,...acolo cat o fi,....nu in cantitati enorme,...ma bucur ca am cunoscut si oameni,femei care nu sunt ca voi dragelor.
Madalina,nu pune la inima rautatile gratuite ale unor suflete chinuite de nenorocul si marginirea lor!

noi aici http://community.webshots.com/user/lela3321

Macar de-as avea de ce sa fiu invidioasa! Ca MM nu prea am realizat multe, e o cantareata ratata, sotul ei a murit, copil abia acu" s-a hotarat sa faca , fatza nu prea o ajuta,bani iok, lumea nu prea o mai baga in seama, de-aia face poze penibile prin reviste...ma rog, nu prea multe de invidiat,zic io!Acuma depinde, fiecare vrea altceva de la viata lui, dar io, dac-as fi ea, n-as fi prea multumita!
Da, chiar asa, de ce nu intra fanele/fanii pe site ca aici se petrec "barfe, mondenitati, cancanuri" , nu "laude, osanale, strangeri de mana"!!!



"sky is the limit!"



Mai Rory, Madalina Manole este o persoana cunoscuta , respectata , arata foarte bine mai ales pt. varsta ei .
De rory n-am auzit pana acum.
Si la cum te manifesti bag de seama ca nu esti o persoana fericita.

"Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "

***Fur is for petting**

http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100

http://www.flickr.com/photos/greecky/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rory76 spune:

Citat:
citat din mesajul lui XIO

Citat:
citat din mesajul lui rory76

Citat:
citat din mesajul lui Delia21

Trebuie sa fie tare rau sa te simti mic si neimportant....din moment ce aruncam cu rautati gratuite si murim de ciuda daca cineva e mai cu mot,...of,...de ce nu mor domnle caprele la tot satul,....si numai la unele?E mare invidia,...se vede de la o posta.E greu de acceptat ca unele printre care si Madalina,...au fost inzestrate cu noroc,frumusete si talent,...acolo cat o fi,....nu in cantitati enorme,...ma bucur ca am cunoscut si oameni,femei care nu sunt ca voi dragelor.
Madalina,nu pune la inima rautatile gratuite ale unor suflete chinuite de nenorocul si marginirea lor!

noi aici http://community.webshots.com/user/lela3321

Macar de-as avea de ce sa fiu invidioasa! Ca MM nu prea am realizat multe, e o cantareata ratata, sotul ei a murit, copil abia acu" s-a hotarat sa faca , fatza nu prea o ajuta,bani iok, lumea nu prea o mai baga in seama, de-aia face poze penibile prin reviste...ma rog, nu prea multe de invidiat,zic io!Acuma depinde, fiecare vrea altceva de la viata lui, dar io, dac-as fi ea, n-as fi prea multumita!
Da, chiar asa, de ce nu intra fanele/fanii pe site ca aici se petrec "barfe, mondenitati, cancanuri" , nu "laude, osanale, strangeri de mana"!!!



"sky is the limit!"



Mai Rory, Madalina Manole este o persoana cunoscuta , respectata , arata foarte bine mai ales pt. varsta ei .
De rory n-am auzit pana acum.
Si la cum te manifesti bag de seama ca nu esti o persoana fericita.

"Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "

***Fur is for petting**

http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100

http://www.flickr.com/photos/greecky/

O sa auzi, draguta, si o sa ma vezi la tv, si atunci o sa-ti fac cu mana si o sa zik, ca sunt io!!! Sa te vad atunci!
Despre MM, cunoscuta inca mai e, da' daca nu mai canta...nu mai e! Respectata ? De cine? "Arata foarte bine pentru varsta ei"??? Pai este foarte tanara, cum ai vrea sa arate?

"sky is the limit!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Rory, raspunsul tau e de-a dreptul penibil! Cum vine asta? De ratata ce e i-a murit si sotul si "abia" acum face copil? Nu stiu daca userul asta e sau nu Madalina Manole dar raspunsul asta chiar a fost de mahala!


Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)
A ticket to hell has never been funnier

"If God is willing to destroy evil but not able to do so, then he is not omnipotent/all-powerful.
If he is able to destroy evil but not willing to do so, then he is malevolent.
If he is both able and willing, then whence cometh evil?
If he is neither able nor willing, then why call him God?" - Epicurious

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Lasatzi-o mey ca Rory iar isi da in petic desi nu e prima oara!Si apoi tot ea posteaza in "victima forumista"!

Nici cu oanamada nu mi-e rusine,am mai vazut mistocareala asta legat de un alt user!

Ce importantza are aici cit si cum si ce a realizat Madalina Manole,cu ce drept vine unul sau altul sa o eticheteze ca si ratata etc!

Era vorba de cu totul si cu totul altaceva la subiectul asta!

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui blackpanterro

Rory, raspunsul tau e de-a dreptul penibil! Cum vine asta? De ratata ce e i-a murit si sotul si "abia" acum face copil? Nu stiu daca userul asta e sau nu Madalina Manole dar raspunsul asta chiar a fost de mahala!


Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)
A ticket to hell has never been funnier

"If God is willing to destroy evil but not able to do so, then he is not omnipotent/all-powerful.
If he is able to destroy evil but not willing to do so, then he is malevolent.
If he is both able and willing, then whence cometh evil?
If he is neither able nor willing, then why call him God?" - Epicurious


Rory si-a mai luat odata avertisment pentru"neintzelegerea"aratata persoanelor care au sau se apropie de 40 de ani si vor sa aiba un copil!
Asta nu e virsta de facut copii!Dupa cum i-au spus ei niste medici din Constantza!

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_man spune:

mai intii vreau sa raspund ca am o amintire frumoasa despre familia mihaescu din pitesti,oameni frumosi si domnul mihaescu avea o voce frumoasa si mi placea cum cinta. Vad ca ,,spiritele''s au incins! am intrat pe acest forum crezind ca am ce invata de la multe dintre voi,gindindu ma ca sinteti deja mamici ...deci femei cu scaun la cap si mai dotate intelectual decit altele. as avea raspunsuri la fiecare din PENIBILELE intrebari ce le trec unora prin cap,si care v ar pune la punct definitiv...dar...chiar realizez ca nu le meritati! si stiti de ce? pentru ca sinteti frustrate,complexate,neinformate total si...usurele rau cu mintea! PACAT,NISTE MAMICI ADEVARATE nu ar trebui sa aiba asemenea ,,preocupari de cate birfitoare''!imi e mila de voi si va las de acum incolo sa scoateti flacari pe nas si sa scrieti ce vreti. va las sa va aratati in fata celorlalte IN TOATA SPLENDOAREA VOASTRA! pina la urma ma distreaza ca va risipiti,, energia'' pe subiectul manole.PACAT INSA de copilasi!SA LE DEA DUMNEZEU sanatate ca n au nici o vina!la revedere si va imbratisez pe toate celelalte,ati fost niste scumpe cu urarile voastre! SA TRAITI FRUMOS!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui XIO
Mai Rory, Madalina Manole este o persoana cunoscuta , respectata , arata foarte bine mai ales pt. varsta ei .
De rory n-am auzit pana acum.
Si la cum te manifesti bag de seama ca nu esti o persoana fericita.

"Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "

***Fur is for petting**

http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100

http://www.flickr.com/photos/greecky/


Xio, de acord cu tine...MM este o persoana cunoscuta, NU ESTE O VEDETA!

A fi vedeta in adevaratul sens implica mult mai multe....vanzari adevarate, premii, muzica cum trebuie, recunoastere la un nivel extrem mare (chiar international)....daca este totusi sa vorbim despre vedete in Romania...din muzica...pai...nu prea sunt (dar sunt cativa cu recunoastere si cu prezenta in topuri importante, in topuri de radio, tv, etc)...in afara de OZONE, dar si aia...sunt moldoveni! MM nu numai ca nu este prezenta international (decat poate prin comunitatile de romani de prin diverse tari - ca toate celelalte din generatia ei si din generatia "batrana"), dar nici nu are cine stie ce realizari muzicale...doar niste melodii care poate se mai dau pe la Radioul National...asa ca fara rautate...unde este respectul si faptul ca este cunoascuta...?

Eu am fost socata cand am vazut ca generatia tanara (13-14 ani) nu stie cine este Tina Turner...tu te astepti sa stie cine este MM si sa o si respecte? Cat despre noi, generatia ei...am vazut ca preferam sa ascultam o Loredana (vorbesc de o majoritate)...sau ma rog..altcineva din generatia MM care face ceva in muzica romaneasca in mod constant si cu o prezenta constanta!

Cu aratatul, nu comentez...este o femeie frumoasa!

Revin la mesajul ei in care le promite doamnelor si domnisoarelor extaziate...ca le va face cu mana si le va multumi...nici macar dulcegariile astea de fatada pe care le fac adevaratele vedete nu stie sa le "puna in scena" decat intr-un mod penibil. Pe mine de fapt asta ma deranjeaza...aere de vedeta cand nu esti o vedeta! Faptul ca ai fost o vedeta la un moment dat, intr-un anumit context, este altceva....in ochii privitorului conteaza ceea ce esti si ceea ce insemni acum...ori MM nu prea inseamna si nu prea exista in peisajul muzical
Eu nu am absolut nimic cu ea...dar chiar ma calca pe nervi artistii astia care vin si vorbesc despre "decenta", lipsa dorintei de parada ("asa cum fac altii")...cand de fapt si de drept ei nu au de ce sa fie decenti, nu au de ce sa faca parada...pentru ca ei nu prezinta interes....pentru publicul larg si majoritar (evident, fiecare are un public, mai mare sau mai mic)...daca este asa interesanta, valoroasa si vinde bine la "po****tie" de ce nu o vaneaza paparazzi, de ce nu o pun toate revistele pe coperta, de ce nu vorbesc despre ea revistele consacrate cu profil muzical, cele pentru tineret? Asta inseamna a fi "cunoscut" si mai apoi a fi "vedeta"

O zi buna la toata lumea


Oana siCati mica (1 an si 7 luni)

CATI POZE NOI

"Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti întreaga lume."

Mergi la inceput