madalina manole - mamica

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oanamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui andacos

Lasatzi-o mey ca Rory iar isi da in petic desi nu e prima oara!Si apoi tot ea posteaza in "victima forumista"!

Nici cu oanamada nu mi-e rusine,am mai vazut mistocareala asta legat de un alt user!

Ce importantza are aici cit si cum si ce a realizat Madalina Manole,cu ce drept vine unul sau altul sa o eticheteze ca si ratata etc!

Era vorba de cu totul si cu totul altaceva la subiectul asta!

dana


Dana, te-am raportat la moderatori pentru atac la persoana! Eu nu am nimic de impartit cu tine si tu te-ai luat de mine absolut gratuit, fara sa fi schimbat vreo replica!

INTELEGETI odata pentru totdeauna ca aceasta este sectiunea barfe, mondenitati, cancanuri....cui nu-i place sa faca petitie la moderatori si sa ceara infiintarea unui alt capitol intitulat "Locul de preaslavire!".

Eu cred ca atat pe acest subiect cat si pe altele, daca m-am luat de cineva, am facut-o argumentat si nu pentru ca am dormit eu prost noaptea!

La revedere Dana si pe viitor mai controleaza-te cand te iei de oameni!

Oana siCati mica (1 an si 7 luni)

CATI POZE NOI

"Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti întreaga lume."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Mie cel mai scarbos mi se pare ca la un subiect unde felicitam o femeie ca va fi mamica ( putea fi oricare alta de la Aspirante) intra tot felul de persoane pt a turna rautati dupa rautati. Nu v-a trecut deloc prin cap ca e insarcinata si ca ar trebui sa va pastrati veninul pt alte topicuri.

Otilia, de la tine ma asteptam macar sa le temperezi oleaca, dar probabil ai scris in calitate de user si aveai ocazia sa mai pui un pic de lemne pi foc, nu ?

Oanamada, eu consider ca te legi aiurea de faza asta. MM a raspuns asa cum stia ea persoanelor care se intrebau daca e ea cu adevarat. Nu si-a dat deloc aere de vedeta. Si la urma urmei, ce mare branza ca nu iti place MM? Nu iti place, nu vii pe topic si gata. Sau de ce faci neaparat eforturi sa arati lumii ca nyu iti place ? Mie cand nu imi place cineva, il evit, nu stau nas in nas cu el saii repet toate ziua ca nu-mi place. E economie de timp si stres pt ambele parti :-)

Si nu sunt fan MM, sper sa fie clar. Dar mi se pare oribil sa fie tratata asa, as fi intervenit si daca era vorba de altcineva.

Probabil ca din greseala a pus la profil barbat si nu femeie .... mare branza! Faceti o plangere, dom'le!

Despre designeru' lu' peste nu pot spune decat ca e o mare nesimtita. Si nu e prima oara cand scrie oribilitati pe forumul DC. Astept cercelu' !

Sibylle

Vladimir ***** ***** Anna

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">SONIA ARE NEVOIE DE AJUTOR! UN CONT PAYPAL VA STA LA DISPOZITIE


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Sibylle
Oanamada, eu consider ca te legi aiurea de faza asta. MM a raspuns asa cum stia ea persoanelor care se intrebau daca e ea cu adevarat. Nu si-a dat deloc aere de vedeta. Si la urma urmei, ce mare branza ca nu iti place MM? Nu iti place, nu vii pe topic si gata. Sau de ce faci neaparat eforturi sa arati lumii ca nyu iti place ? Mie cand nu imi place cineva, il evit, nu stau nas in nas cu el saii repet toate ziua ca nu-mi place. E economie de timp si stres pt ambele parti :-)

Si nu sunt fan MM, sper sa fie clar. Dar mi se pare oribil sa fie tratata asa, as fi intervenit si daca era vorba de altcineva.

Probabil ca din greseala a pus la profil barbat si nu femeie .... mare branza! Faceti o plangere, dom'le!

Despre designeru' lu' peste nu pot spune decat ca e o mare nesimtita. Si nu e prima oara cand scrie oribilitati pe forumul DC. Astept cercelu' !


[/center]


Sybille...cred ca mi-am argumentat destul de clar afirmatiile in postarea catre XIO..nu am varsat venin, am spus niste adevarruri in mod civilizat..aceleasi adevaruri pe care le-as spune si despre alte "vedete" ....vin aici pe subiect pentru simplul motiv ca mi se pare totusi o oportunitate sa spun unei "vedete" ceea ce cred despre ea, in mod civilizat...privilegiul meu...si repet, cred ca MM stie foarte clar ca statutul de persoana publica implica si "asimilarea" (nu zic acceptarea pentru ca nu este obligata sa le ia in seama!) prin lectura a unor pareri diferite de cele ale fanilor ei...

Ma repet pentru a nu stiu cata oara...acest subiect se afla la Barfe, mondenitati, cancanuri...daca era la Odisee...nu-si permitea absolut nimeni (sau poate ca da!) - reformulez...nu-mi permiteam sa discut in acesti termeni despre MM.

Mai mult de atat si eu am felicitat-o pentru bebe si i-am urat toate cele bune.

In alta ordine de idei..legat de afirmatia ta...a fi insarcinata nu este un handicap si nici o boala...de ce trebuie aplicat un tratament preferential gravidelor (fie ele si persoane publice) si nu trebuie sa le spunem ce gandim???? (ma rog, atata vreme cat nu se ajunge la jigniri sau cuvinte urate!). Nu este o boala de inima...ca sa riste vreun infarct (Doamne Fereste!) este doar "putin" gravida

Cat despre interventia Otiliei....cu ce sa ma tempereze? Am dat cu pietre, am vorbit urat? NU. Atunci? A-ti exprima opinia in mod civilizat este o libertate....faptul ca voua nu va convine opinia mea...este iar o libertate...asa ca hai sa ne vedem fiecare de libertatile lui in mod civilizat...eu cred ca nu-mi poti reprosa lipsa de civilizatie in schimbul de mesaje dintre noi!

Oana siCati mica (1 an si 7 luni)

CATI POZE NOI

"Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti întreaga lume."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Stateam asa si ma gandeam ca eu nu sunt ferm convinsa ca Madalina care a scris aici , este, intr-adevar, Madalina. Voi cum ati ajuns la concluzia ca este ea? Credeti, pur si simplu? Pe siteul ei n-am putut sa intru, ca nu-l pot deschide. Yasmine i-a pus o intrebare despre anumite persoane, daca le cunoaste, poate ar fi fost bine sa raspunda.
Eu chiar vroiam sa stiu, ca de la mama la mama, cum o sa-l cheme pe copil, ii spun si eu cum il cheama pe al meu daca o intereseaza . Raspunsul ei l-as afla doar cautand pe net cum il cheama pe tatal copilului, ceea ce nu voi face... era mai simplu sa spuna un nume de om - sau se presupunea ca lumea stie deja la cine face trimitere! Pai nu toti stiu!

Oricum, nu trebuia jignita (facuta "ratata"), asta-i clar - nici direct, nici indirect. In primul rand, pentru ca-i urat si, in al doilea rand - pentru ca nici nu este adevarat, a avut si are destule realizari in viata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cristina_C
[
Eu chiar vroiam sa stiu, ca de la mama la mama, cum o sa-l cheme pe copil, ii spun si eu cum il cheama pe al meu daca o intereseaza . Raspunsul ei l-as afla doar cautand pe net cum il cheama pe tatal copilului, ceea ce nu voi face... era mai simplu sa spuna un nume de om - sau se presupunea ca lumea stie deja la cine face trimitere! Pai nu toti stiu!


Exact la ceea ce spui tu m-am referit cand am vorbit de "aere de vedete"!

Oana siCati mica (1 an si 7 luni)

CATI POZE NOI

"Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti întreaga lume."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

1. subscriu in totalitate si`n plus nu cred ca o caracterizeaza astfel de aparitii. 2. pt rory, cred` ca nici tzatzele`n piatza nu discuta in felul asta

Citat:
citat din mesajul lui Cristina_C

Stateam asa si ma gandeam ca eu nu sunt ferm convinsa ca Madalina care a scris aici , este, intr-adevar, Madalina. Voi cum ati ajuns la concluzia ca este ea? Credeti, pur si simplu? Pe siteul ei n-am putut sa intru, ca nu-l pot deschide. Yasmine i-a pus o intrebare despre anumite persoane, daca le cunoaste, poate ar fi fost bine sa raspunda.
Eu chiar vroiam sa stiu, ca de la mama la mama, cum o sa-l cheme pe copil, ii spun si eu cum il cheama pe al meu daca o intereseaza . Raspunsul ei l-as afla doar cautand pe net cum il cheama pe tatal copilului, ceea ce nu voi face... era mai simplu sa spuna un nume de om - sau se presupunea ca lumea stie deja la cine face trimitere! Pai nu toti stiu!

Oricum, nu trebuia jignita (facuta "ratata"), asta-i clar - nici direct, nici indirect. In primul rand, pentru ca-i urat si, in al doilea rand - pentru ca nici nu este adevarat, a avut si are destule realizari in viata.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui oanamada

Citat:
citat din mesajul lui andacos

Lasatzi-o mey ca Rory iar isi da in petic desi nu e prima oara!Si apoi tot ea posteaza in "victima forumista"!

Nici cu oanamada nu mi-e rusine,am mai vazut mistocareala asta legat de un alt user!

Ce importantza are aici cit si cum si ce a realizat Madalina Manole,cu ce drept vine unul sau altul sa o eticheteze ca si ratata etc!

Era vorba de cu totul si cu totul altaceva la subiectul asta!

dana


Dana, te-am raportat la moderatori pentru atac la persoana! Eu nu am nimic de impartit cu tine si tu te-ai luat de mine absolut gratuit, fara sa fi schimbat vreo replica!

INTELEGETI odata pentru totdeauna ca aceasta este sectiunea barfe, mondenitati, cancanuri....cui nu-i place sa faca petitie la moderatori si sa ceara infiintarea unui alt capitol intitulat "Locul de preaslavire!".

Eu cred ca atat pe acest subiect cat si pe altele, daca m-am luat de cineva, am facut-o argumentat si nu pentru ca am dormit eu prost noaptea!

La revedere Dana si pe viitor mai controleaza-te cand te iei de oameni!

Oana siCati mica (1 an si 7 luni)

CATI POZE NOI

"Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti întreaga lume."


Da`cu ce te-a atacat asa tare pe tine mesajul meu?Vrei sa-tzi dau quote la mistocareala ta legata de un alt user?

Iar faptul ca ai venit si ne-ai explicat ce inseamna pentru tine vedeta nu inseamna ca gata,measjul ala al tau rautacios este si iertat!

In titlul subiectului se spune clar"Madalina Manole-mamica"!Nu se face nicio referire la statul ei de vedetea ,persoana publica!Era vorba despre faptul ca va deveni mamica si atit!

Vezi si ce spune Sybille,nicio clipa cind v-atzi varsat veninul aici nu va trecut prin cap ca este insarcinata!

Cred ca primavara asta e de vina in atita...patos forumistic!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui rory76

Citat:
citat din mesajul lui XIO

Citat:
citat din mesajul lui rory76

Citat:
citat din mesajul lui Delia21

Trebuie sa fie tare rau sa te simti mic si neimportant....din moment ce aruncam cu rautati gratuite si murim de ciuda daca cineva e mai cu mot,...of,...de ce nu mor domnle caprele la tot satul,....si numai la unele?E mare invidia,...se vede de la o posta.E greu de acceptat ca unele printre care si Madalina,...au fost inzestrate cu noroc,frumusete si talent,...acolo cat o fi,....nu in cantitati enorme,...ma bucur ca am cunoscut si oameni,femei care nu sunt ca voi dragelor.
Madalina,nu pune la inima rautatile gratuite ale unor suflete chinuite de nenorocul si marginirea lor!

noi aici http://community.webshots.com/user/lela3321

Macar de-as avea de ce sa fiu invidioasa! Ca MM nu prea am realizat multe, e o cantareata ratata, sotul ei a murit, copil abia acu" s-a hotarat sa faca , fatza nu prea o ajuta,bani iok, lumea nu prea o mai baga in seama, de-aia face poze penibile prin reviste...ma rog, nu prea multe de invidiat,zic io!Acuma depinde, fiecare vrea altceva de la viata lui, dar io, dac-as fi ea, n-as fi prea multumita!
Da, chiar asa, de ce nu intra fanele/fanii pe site ca aici se petrec "barfe, mondenitati, cancanuri" , nu "laude, osanale, strangeri de mana"!!!



"sky is the limit!"



Mai Rory, Madalina Manole este o persoana cunoscuta , respectata , arata foarte bine mai ales pt. varsta ei .
De rory n-am auzit pana acum.
Si la cum te manifesti bag de seama ca nu esti o persoana fericita.

"Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "

***Fur is for petting**

http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100

http://www.flickr.com/photos/greecky/

O sa auzi, draguta, si o sa ma vezi la tv, si atunci o sa-ti fac cu mana si o sa zik, ca sunt io!!! Sa te vad atunci!
Despre MM, cunoscuta inca mai e, da' daca nu mai canta...nu mai e! Respectata ? De cine? "Arata foarte bine pentru varsta ei"??? Pai este foarte tanara, cum ai vrea sa arate?

"sky is the limit!"



Rory , nu fa nimic cu mana la TV , mai bine faci si tu un dans haka si la sfarsitul lui strigi "xio" sau "rory" sau "DC" sau ceva. Ca sa te cred ca esti rory Si sa ma anunti inainte sa inregistrez tot.





Oanamada , in primul rand nu inteleg ce e cu reclamatia aia la moderator ca nu te-a jignit nimeni.
In al doilea rand , nu te mai obosi sa reclami , ca pe mine atunci cand m-a facut proasta o tanti de aici si am reclamat-o mi-au raspuns moderatorii ca nu suntem la gradinita si sa sed mumos pe al meu fund.
Scutiti-va de acum de astfel de eforturi si pe bune , chiar nu te-a jignit nimeni.
A , si am vrut sa scriu ceva de Loredana Groza: daca as face sex cu seful de la PRO TV punem pariu ca as canta si io?Sau na , poate mi-ar trebui si-o verigheta de la el , dar tot aia e ideea.

"Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "

***Fur is for petting**

http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100

http://www.flickr.com/photos/greecky/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_man spune:

dragele mele,s au incins spiritele !Imi cer scuze eu,e greseala mea,nu trebuia sa ma bag in seama pe forum. n am inteles ca aici e vorba despre birfa.sint datoare cu mai multe raspunsuri.1.familia mihaescu din pitesti era una minunata,domnul avea o voce blinda si cinta tare frumos,imi amintesc ca parca isi doreau copii,sa i tina dumnezeu sanatosi.2.numele copilului meu e ceva intim,nu consider ca sint obligata sa l spun aici ,public.o voi face cu drag in particular.3.cititi interviul din www.gardianul.ro de acum citeva zile adica 3 aprilie.poate veti intelege ceva in plus despre cine sint si voi ramine.va imbratisez si...birfa placuta! MADALINA MANOLE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Madalina aduti aminte de catecul tau si nu pune la suflet: Lasa lumea sa vorbeasca, Asta-i rostul ei....

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput