madalina manole - mamica

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lady__Cooper spune:

Citat:
citat din mesajul lui madalina_man

dragele mele,am crezut ca felul in care m-am exprimat si ceea ce am scris aici va dovedi clar ca sint chiar eu! stiu,e greu de crezut asa ceva,cine isi asuma un astfel de gest persoana publica fiind? eu mi-l asum!chiar ma pasioneaza sa intru pe forumuri in care voi MAMICILE VA SPUNETI OFURILE! INCERC SA INVAT DE LA VOI,ASTA FAC!multumesc din suflet annna iar pentru restul circotaselor am un singur mesaj:al vostru sa fie pacatul cind vorbiti dureros de urit, pentru ca nu stiti nimic despre viata mea !sint un om prea discret si cu bun simt ca sa ma ,,bag toata ziua in fata si sa dau din casa,cum se spune"! ar fi atit de multe de spus ...si nu vreau,nu mai are rost!daca ati inteles ceva din tot ce scriu aici,sint fericita!pe curind, SA VA FIE BINE!P.S. avem 5 luni jumatate si sintem voinic!intrati pe TANGO.RO sau cumparati revista TANGO sau FELICIA,VA IMBRATISEZ!


FELICITARI, Madalina! M-am bucurat mult cand am aflat aceasta veste, ca vei fi mamica! Si felicitari pentru ca ai perseverat pentru a-ti indeplini visul! Sarcina usoara in continuare si un bebelus sanatos si norocos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_man spune:

va multumesc voua tuturor celor care aveti ginduri si cuvinte asa de frumoase pentru mine si familia mea! sa va mearga bine si sa auzim numai lucruri bune despre noi toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Madalina, cum o sa-l cheme pe baietelul tau?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Acum am aflat ca vei avea baietel. Felicitari pentru voinic!
Ma bucur ca ai intrat pe forumul DC, sper sa citesc aici povestea nasterii voinicelului tau si, peste vreo 2-3 ani, perlutele pe care le scoate


de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelseby spune:

Felicitari!
Sa auzim numai de bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Felicitari Madalina pentru sarcina,iti doresc o nastere usoara si un copil sanatos!Doamne Ajuta!

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoleta15 spune:

felicitari pt mazarica si sarcina usoara!..daca esti chiar tu. sper ca nu isi bate cineva joc de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_man spune:

va multumesc fetelor sau dragelor pentru toate gindurile voastre.ca sa va dovedesc ca eu scriu aici citeodata,atunci cind voi reveni la tv va voi saluta si multumi pentru aceste ginduri.asa va veti convinge ca.... sintem impreuna o familie frumoasa! sa va traiasca minunile si sa va fie bine,pe curind! si pentru ca una din fete m a intrebat cum o sa l cheme pe voinicul meu am sa i raspund: ca pe tatal lui!pe curind.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hristina spune:

Madalina, daca tu esti cu adevarat, numele Constantin si Mariana Mihaescu, Pitesti, iti spun ceva? Ar trebui...
Astept raspuns!

Sa te bucuri de sarcina si de bb!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui madalina_man

...ca sa va dovedesc ca eu scriu aici citeodata,atunci cind voi reveni la tv va voi saluta si multumi pentru aceste ginduri.asa va veti convinge ca.... sintem impreuna o familie frumoasa!


Absolut impresionant!!!! Ce onoare...va face cu mana de la TV si va multumeste o vedeta.....

Oana siCati mica (1 an si 7 luni)

CATI POZE NOI

"Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti întreaga lume."

Mergi la inceput