madalina manole - mamica

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rory76 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kariguld

Citat:
citat din mesajul lui Mindy

Atunci ma duc sa ma dau si eu drept Madonna la subiectul "Madonna poze cu Jesus".





asa , sa ies si eu din anonimat, Cloney, George cloney sunt!
ei na! vreti dovezi? sa desenez? nu stiu....tocmai a demisionat secretara si trebuie sa-mi scriu SINGUR mesajele!
ai mai, nu mai fiti "rele" asa! va iubesc, pe toate va iubesc!




*************************
Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA!


MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAU
************************

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!






Si pe mine???

"sky is the limit!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui rory76

Citat:
citat din mesajul lui kariguld

Citat:
citat din mesajul lui Mindy

Atunci ma duc sa ma dau si eu drept Madonna la subiectul "Madonna poze cu Jesus".





asa , sa ies si eu din anonimat, Cloney, George cloney sunt!
ei na! vreti dovezi? sa desenez? nu stiu....tocmai a demisionat secretara si trebuie sa-mi scriu SINGUR mesajele!
ai mai, nu mai fiti "rele" asa! va iubesc, pe toate va iubesc!




*************************
Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA!


MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAU
************************

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!






Si pe mine???

"sky is the limit!"



desigur dulceata, desigur!!!



*************************
Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA!


MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAU
************************

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Poate apare si Nikita!
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=13088

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mindy spune:

Mesajele Madalinei mi s-au parut la prima vedere putin stangace, cu un fel de a scrie mai... altfel decat ma asteptam. :)
In fine, nu asta e cel mai relevant, dar mai apare si un moderator cu o copie a profilului: Mihai, 35 ani.. Deci? ce sa mai crezi?!

Madalina, no offence - dar mesajele de la tine nu pareau prea... hai sa zicem: credibile?!

Carcoteala a fost strict pe tema "cine e acest user?" nicidecum pe seama Madalinei Manole. Dupa cum vezi, subiectul e plin de pagini multe cu urari de bine la adresa ta. Mamici care se bucura sincer pentru tine. Si eu te-am felicitat si te felicit! Ma bucur mult ca vei avea un copil, e minunat.

Da fetelor! e Madalina! daca dati un ochi pe situl ei: madalinamanole.ro, o sa vedeti ca foloseste acelasi stil de scris.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

nu s-a mai "deconspirat" nimeni? prea multa liniste aici....

madalina , am si io o nelamurire....de ce ti-ai inscris nikul ca barbat??



*************************
Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA!


MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAU
************************

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rory76 spune:

Draga Madalina, te-am vazut azi la PRO TV, daca ai nevoie de designer pentru camera copilului , here I am!!! Trimite-mi PM daca esti interesata.

"sky is the limit!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cons spune:

Madalina, o sarcina usoara si multa fericire!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

madalina tin sa te felicit pentru sarcina si ma bucur enorm pentru tine, si pentru orice mamica care este insarcinata si isi doreste copilul. Te sfatuiesc sa nu iei in seama replicile rautacioase, probabil vin din invidie... O sa vezi si tu ca pe acest forum, se obisnuieste sa se jigneasca gratuit...


Andrei si Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinadana spune:

Citat:
citat din mesajul lui kariguld

nu s-a mai "deconspirat" nimeni? prea multa liniste aici....

madalina , am si io o nelamurire....de ce ti-ai inscris nikul ca barbat??



*************************
Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA!


MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAU
************************

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!







Man primele litere de la Manole, nu are legatura cu man=barbat, asa ca sa nu mai ai nelamiriri...

Don't throw with stones if you live in a glass house.

corina mama Ralucai

http://community.webshots.com/user/corinaraluca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lady__Cooper spune:

Citat:
citat din mesajul lui madalina_man

dragele mele,am crezut ca felul in care m-am exprimat si ceea ce am scris aici va dovedi clar ca sint chiar eu! stiu,e greu de crezut asa ceva,cine isi asuma un astfel de gest persoana publica fiind? eu mi-l asum!chiar ma pasioneaza sa intru pe forumuri in care voi MAMICILE VA SPUNETI OFURILE! INCERC SA INVAT DE LA VOI,ASTA FAC!multumesc din suflet annna iar pentru restul circotaselor am un singur mesaj:al vostru sa fie pacatul cind vorbiti dureros de urit, pentru ca nu stiti nimic despre viata mea !sint un om prea discret si cu bun simt ca sa ma ,,bag toata ziua in fata si sa dau din casa,cum se spune"! ar fi atit de multe de spus ...si nu vreau,nu mai are rost!daca ati inteles ceva din tot ce scriu aici,sint fericita!pe curind, SA VA FIE BINE!P.S. avem 5 luni jumatate si sintem voinic!intrati pe TANGO.RO sau cumparati revista TANGO sau FELICIA,VA IMBRATISEZ!


FELICITARI, Madalina! M-am bucurat mult cand am aflat aceasta veste, ca vei fi mamica! Si felicitari pentru ca ai perseverat pentru a-ti indeplini visul! Sarcina usoara in continuare si un bebelus sanatos si norocos!

Mergi la inceput