"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 69

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns allisi spune:

mamaaaaaa cat am avut de citite real finalul?sau ati dat cu presupusul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allisi spune:

am citit pe celalalt forum ,e adevarat ceea ce s-a discutat aici despre final ,oricum vreau sa-i mai vad fata lacrimogenei cand o refuza CRISTI.HA,HA PREFACUTA NAIBI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Lidia si eu abia astept sa ii vad fatza cand e refuzata...poate se indura Bulinush sa ne de link-ul ala...sa nu mai asteptam pana sambata.

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Da fetelor. Buna dimineata. Chiar m-am trezit la 4 . Cica m-am trezit . M-am pus la 3 in pat dar cum mai era o ora pana la 4 n-am mai adormit :)).
lulu intra si tu mai devreme daca vrei sa stam la taclale .
Eu ma uit maine seara , n-am de gand sa pierd finalul , vreau sa-i vad mutra lacrimogenei.

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Interesanta emisiunea de azi de la 13:30 . Fel si fel de discutii..in mare parte despre casatorie,evident.

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns serpoaica spune:

fetelor eu cred k e o prostie!!!nu mi se pare corect sa castige lili si razvan deoarece ei nu au format niciodata un cuplu adevarat!1cat despre mihaela si ionut..ionut a spus in emisiunea de sambata ca nu este sigur de sentimentele mihaelei ,iar ea a recunoscut aceasta afirmatie..daca se iubesc se pot casatori si in afara concursului,atunci cand isi vor clarifica sentimentele..ca doar bunica a zis ca are bani!!iar lacrima si cristi sunt 2 imaturi!!nu stiu ce vor de la viata!cristi ar trebui sa se hotarasca odata!!din partea mea,subiectul emisiunii este foarte prost..nu ai cum sa te casatoresti in 5 luni mai ales fiin tinut inchis intr-o casa!!macar stim ca intre lacrima si cristi au existat sentimente profunde care nu s-au schimbat nici azi probabil!!pacat..cristi nu are curajul sa recunoasca..el inca mai tine la lacrima!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

ce sa mai discutam , ce sa ne mai agitam . finalul il stim , gata s-a terminat concursul. il asteptam pe urmatorul

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

quote:
Originally posted by serpoaica

fetelor eu cred k e o prostie!!!nu mi se pare corect sa castige lili si razvan deoarece ei nu au format niciodata un cuplu adevarat!1cat despre mihaela si ionut..ionut a spus in emisiunea de sambata ca nu este sigur de sentimentele mihaelei ,iar ea a recunoscut aceasta afirmatie..daca se iubesc se pot casatori si in afara concursului,atunci cand isi vor clarifica sentimentele..ca doar bunica a zis ca are bani!!iar lacrima si cristi sunt 2 imaturi!!nu stiu ce vor de la viata!cristi ar trebui sa se hotarasca odata!!din partea mea,subiectul emisiunii este foarte prost..nu ai cum sa te casatoresti in 5 luni mai ales fiin tinut inchis intr-o casa!!macar stim ca intre lacrima si cristi au existat sentimente profunde care nu s-au schimbat nici azi probabil!!pacat..cristi nu are curajul sa recunoasca..el inca mai tine la lacrima!!

m buta

1)Dar ce?Asta a fost concurs?2)Are ea bunica bani,dar nu asa multi ca turcii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

bla bla bla , eu m-am plictisit . cred ca ies si revin dupa clona , poate gasiti vreun subiect de discutie.

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

quote:
Originally posted by serpoaica

fetelor eu cred k e o prostie!!!nu mi se pare corect sa castige lili si razvan deoarece ei nu au format niciodata un cuplu adevarat!1cat despre mihaela si ionut..ionut a spus in emisiunea de sambata ca nu este sigur de sentimentele mihaelei ,iar ea a recunoscut aceasta afirmatie..daca se iubesc se pot casatori si in afara concursului,atunci cand isi vor clarifica sentimentele..ca doar bunica a zis ca are bani!!iar lacrima si cristi sunt 2 imaturi!!nu stiu ce vor de la viata!cristi ar trebui sa se hotarasca odata!!din partea mea,subiectul emisiunii este foarte prost..nu ai cum sa te casatoresti in 5 luni mai ales fiin tinut inchis intr-o casa!!macar stim ca intre lacrima si cristi au existat sentimente profunde care nu s-au schimbat nici azi probabil!!pacat..cristi nu are curajul sa recunoasca..el inca mai tine la lacrima!!

m buta




Observ ca tu esti fan Lacrimogena.
Dar din cate am vazut eu Cristi si Lacrimogena nici macar nu au facut un cuplu pe durata concursului...ca se mai "jucau"...asta e... doar ca , Cristi o chema vinerea la intalnire numai ca sa nu fie si ea chemata.


Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput