"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 70

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Razvan si Liliana sunt impreuna !!!!!!!!!!!! Ca si asa pe Liliana o poate manevra Razvan cu vreau muschii lui.Pe fatza Lilianei se si observa ca e o materialista si cred ca ii place mai mult contul lui Razvan decat Razvan.

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Pai Razvan n-o iubea pe Ana ??!! Doamne ce ti-e si cu astia. Liliana saraca e pierduta-n spatiu , parerea mea si vorba lu szaboali ii place mai mult contul lui razvan , decat razvan.

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Mai, mai, mai dar nu sti tu ca Razvan acum e indragostit de una si imediat de alta gagica?

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Pai stiam ca "se indragostea" pt concurs , dar acum ca s-a terminat ce-i mai trebuie. A zis ca o cauta pe Ana dupa ce iese din casa ..pfffffff

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A.C spune:

cica va castiga lacrima dar o va refuza cristi,a doua fata(lili)va refuza sa puna intrebarea iar mihaela si ionut se pot casatori(au o sapt.de gandire)urmand ca nunta si luna de miere sa fie oferita de canal D.Apartamentul si amsina ramane la canal D,evident.
Asta am citit si eu pe net,sa vedem daca asa va fi...

Poze Delicioase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bulinush spune:

Se pare totusi ca MAREA finala va fi abia pe 14 iulie ...
..un concurs cu un final pe masura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

vai da` mult o mai lungesc astia . si-asa nu le da mare lucru.

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea0919 spune:

Razvan si Liliana sunt impreuna !!!!!!!!!!!! Ca si asa pe Liliana o poate manevra Razvan cu vreau muschii lui.Pe fatza Lilianei se si observa ca e o materialista si cred ca ii place mai mult contul lui Razvan decat Razvan.
nu stiu cat de materialista este liliana ...daca era materialista ar fi spus ca o disperata ca ar cere mana unei mame ...ma rog a mariei...dar uite ca a dat dovada ca fatza de altele mai si gandeste ...chiar daca lumea o crede prostutza ...eu cred ca mai degraba materialista este mihaela ..care tot timpul a zis ca nu se marita si dintr`odata a lovit`o rau cupidon..ea nu il iubeste delok pe ionutz...vroia doar premiul...dar uite ca nu a avut noroc de el.... daca sta la ionutz nu e dovada de iubire neeaparat ...unde draq sa stea daca ea e de la cuca makaii...avea nevoie de o gazda nu ? mi`a placut f mult cum a pus prb liliana si cum a vb maria si sotzul ei...iar eu cred ca daca liliana continua rel cu razvan..stie cum sa se poarte v`a avea de castigat ..mie mi se pare o familie k`lumea fam duicu... mai degraba falsa si prefacuta a fost georgeta ...acum o iubeste pe lacrima ..atunci la inceput de ce radea de ea ...ce trebuia sa spuna ca a facut avort ca umbla cu unu si altu si etc....si toata lumea a invinuit`o pe maria dar ea nu a redat decat ceea ce a spus jeorjet ca nu avea maria de unde sa stie atatea ..dar cand dadea cineva tel doar pe maria o blama de jeorjeta nu zicea nimeni nimik,,,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

salutare. In sfirsit am scapat de Nora....Am vazut ca Briscan e cu Daniela.Cind incepe Un...?Ca sa mai avem ce comenta

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deeiusa spune:

imi zice si mie cineva va rog ce s-a intamplat la nora pentru mama aseara? ca nu am fost acasa...:((...s-a terminat?cine a castigat?Plssssss

Mergi la inceput