"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 68

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Poate reusesc maine...

Si poate mai primim si link-ul ala sa vedem si noi MARELE FINAL



Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Eu n-am copchii . deci sunt o norocoasa . deocamdata. Somn usor si voua!

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Sunteti la nani?Eu care ma gindeam sa stam la taclaleEmisiunea "Un nou inceput" nu tine mult, ptr ca din toamna o sa avem Episodul 2 din "Nora ptr...tata"Nu s-a intilnit nimeni la Mall cu bunica sa ii ceara autograf?
De cind incepe un nou "Dansez ptr tine"?

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

quote:
Originally posted by lulu_boches

Sunteti la nani?Eu care ma gindeam sa stam la taclaleEmisiunea "Un nou inceput" nu tine mult, ptr ca din toamna o sa avem Episodul 2 din "Nora ptr...tata"Nu s-a intilnit nimeni la Mall cu bunica sa ii ceara autograf?
De cind incepe un nou "Dansez ptr tine"?

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)




Iar incepe "Dansez pentru tine"???

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

szaboali - n-ai somn?Da incepe, acum sunt in tara la preselectii.

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Ba da ...acum merg la nani.

Probabil ca in toamna or sa inceapa emisiunea...doar daca nu fac de pe acuma inregistrari.

Somnic usor.

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

szaboali - la ora 04.00 tu spui "somnic usor"?Puteai sa- i spui "buna dimineatza" belutzei, care spunea ca se trezeste la 04.00. Eu la ora 08.00, merg la nani..

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ofe spune:

mamaaaaaaaaaaaaaa, ce mult ati scris! se vede ca n-ati avut somn. eu am facut o conjunctivita de toata frumusetea si n-am putut sta pe forum.
mi se pare aiurea faza ca nu le-a dat tot premiul, mai ales ca au facut atit tam-tam. dar nunta mihaelei cu ionutz cind va avea loc, n-au zis?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

quote:
Originally posted by lulu_boches

szaboali - la ora 04.00 tu spui "somnic usor"?Puteai sa- i spui "buna dimineatza" belutzei, care spunea ca se trezeste la 04.00. Eu la ora 08.00, merg la nani..

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)



Ia uite spun acu...buna imineata

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

quote:
Originally posted by ofe

mamaaaaaaaaaaaaaa, ce mult ati scris! se vede ca n-ati avut somn. eu am facut o conjunctivita de toata frumusetea si n-am putut sta pe forum.
mi se pare aiurea faza ca nu le-a dat tot premiul, mai ales ca au facut atit tam-tam. dar nunta mihaelei cu ionutz cind va avea loc, n-au zis?



Dar oare v-a avea loc nunta asta?????
Om trai si om vedea...

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput