"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 65

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

quote:
Originally posted by szaboali

Pai asta am zis si eu...sa ne dea un link macar ...sa vedem si noi marele final...care s-a apropita cu pasi repezi

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)


cine sa ne dea?e cineva cu atata rabdare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

pai cine sa ne dea , nu vezi ca nu se-ndura nimeni. ne lasa asa pana maine seara sa stam cu ochii beliti la canal d 3 ore ca sa vedem marele final.pffffff

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

quote:
Originally posted by szaboali

Inca nu am gasit ca nu am primit codul ala prin mail...inca...astept

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)


Pai stai pana maine dupa astia cu codurile lor cu tot.

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Nu-mi vine sa cred!!!

Am sperat ca macar ultima emisiune sa fie in direct iar ei o dau tot inregistrata

Dupa mine Ionut cu Mihaela nu se potrivesc deloc. Ea e o finuta, el...un golanel de cartier, un smecheras. Bunica e cu muuulte fete. Le invarte cum vrea ea, ba ca nu a inteles, ba ca nu a auzit, dar vrea sa dea autografe femeia

Chiar sunt curioasa daca se vor casatori. Daca o fac inseamna ca se iubesc cu adevarat, nu se iau doar pt premiu. Ca mare branza nu e doar nunta si luna de miere.

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

quote:
Originally posted by catutza

Nu-mi vine sa cred!!!

Am sperat ca macar ultima emisiune sa fie in direct iar ei o dau tot inregistrata

Dupa mine Ionut cu Mihaela nu se potrivesc deloc. Ea e o finuta, el...un golanel de cartier, un smecheras. Bunica e cu muuulte fete. Le invarte cum vrea ea, ba ca nu a inteles, ba ca nu a auzit, dar vrea sa dea autografe femeia

Chiar sunt curioasa daca se vor casatori. Daca o fac inseamna ca se iubesc cu adevarat, nu se iau doar pt premiu. Ca mare branza nu e doar nunta si luna de miere.

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil


daca le da cum vorbeste m-am lamurit.Sa-mi tineti si mie rand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Nunta si luna de miere pana la urma nu-i cine stie ce , ca alea si le pot face si ei . Nu mi se pare corect din moment ce au spus 4 luni de zile care este premiul , mai ales sapt asta gabriela le amintea concurentilor de MARELE premiu , iar acum le da doar nunta si luna de miere pt ca vezi doamne lacrima a iesit pe primul loc si mihaela pe doi. De bunica nu mai am cuvinte , a vazut toata lumea cum este.ce sa mai discutam ...

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

dar daca tot se lasa cu nunta, ar fi fost normal sa primeasca astia premiul de care au tot trambitat atata.Neamuri proaste,astia de la kanal.Unde mai pui ca astia 2 au fost impreuna de la inceput.E o tactica murdara de a nu le da atatia bani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

quote:
Originally posted by catutza

Nu-mi vine sa cred!!!

Am sperat ca macar ultima emisiune sa fie in direct iar ei o dau tot inregistrata

Dupa mine Ionut cu Mihaela nu se potrivesc deloc. Ea e o finuta, el...un golanel de cartier, un smecheras. Bunica e cu muuulte fete. Le invarte cum vrea ea, ba ca nu a inteles, ba ca nu a auzit, dar vrea sa dea autografe femeia

Chiar sunt curioasa daca se vor casatori. Daca o fac inseamna ca se iubesc cu adevarat, nu se iau doar pt premiu. Ca mare branza nu e doar nunta si luna de miere.

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil





Mie sincer mi se pare ca Mihaele e mai degraba o mare prefacuta...

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

quote:
Originally posted by wonderful

dar daca tot se lasa cu nunta, ar fi fost normal sa primeasca astia premiul de care au tot trambitat atata.Neamuri proaste,astia de la kanal.




Pai eu cred ca pana la urma faza ca se da un premiu atat de mare....era o simpla vrajeala...poate nici macar nu au banii aia

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Te-ai uitat pe adresa de forum data mai sus? ai avut rabdare?

Mergi la inceput