"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 64

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Beeeyyyyyyyyy dar eu sunt nimeni p-aci?????????

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

quote:
Originally posted by szaboali

Mai fetelor dar pana la urma unde putem vedea inregistrarea aia de miercuri care se da sambata?????

Nu de alta dar sa incheiem u subiectul asta

Cu ce incepem dupa asta? Un nou inceput???

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)


Eh si cu tine acum. eu chiar n-am idee unde se gaseste, dar astept pana sambata. cat mai e . azi deja e vineri . dupa aceea se stie "un nou inceput". luam si noi pauza in acelasi timp cu cei de la canal d , o saptamana :)) , dupa aceea revenim cu forte sa comentam "un nou inceput".

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

quote:
Originally posted by wonderful

quote:
Originally posted by szaboali

Mai fetelor dar pana la urma unde putem vedea inregistrarea aia de miercuri care se da sambata?????

Nu de alta dar sa incheiem u subiectul asta

Cu ce incepem dupa asta? Un nou inceput???

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)


Inreg.de sambata o vezi candva prin oct. de sf.Dimitrie.Te-ai lamurit?




Eu ziceam de inregistrarea de miercuri nu de sambata

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Tot atunci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Inregistrarea de miercuri care se da sambata . Sa ne spuna unde gasim inregistrarea cine ne-a spus finalul .

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Respectiv Bulinush

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Fetili mamei,duceti-va la culcare,ca aveti copii mici de crescut.Eu am trecut de mult de faza asta si trec in cea de idiotizare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

szaboali , ai gasit ceva pe celalalt forum ??

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Pai asta am zis si eu...sa ne dea un link macar ...sa vedem si noi marele final...care s-a apropita cu pasi repezi

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Inca nu am gasit ca nu am primit codul ala prin mail...inca...astept

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput