"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 63

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Stati calme fetelor ca eu mi-am facut cont...vreau neaparat sa ii spun cate ceva Lacrimogenei...dar acum astept un mail in care tre sa primesc ceva cod

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

quote:
Originally posted by wonderful

quote:
Originally posted by belutza

Ah , da` e grele , eu nu am rabdare sa citesc pe forumul ala . daca gaseste cineva comentariile sa le posteze si aici. Pliz..

belutza


Am vrut si eu sa ma uit dar cand am vazut ce-i acolo mi-a venit sa

HAHAHA. Si mie la fel. M-am lasat paguba. deci sa ne posteze si noua careva daca gasiti comentariile puse de concurenti.

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

quote:
Originally posted by belutza

Pai da normal. Cat au fost in casa n-au avut tupeu sa zica nimic ca sa nu-i dea afara , le era frica ca nu mai sunt votati .acum si-au aratat adevaratele caractere.

belutza


Fetele,nu fiti rele!La cat i-au k...t uniila tel. trebuie sa-si scoata si ei parleala!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Da` stiau ca asa o sa fie cu telefoanele in direct. Trebuia sa stea acasa.Si-asa au plecat cu mana goala/.

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Eu va astept pe forum de mult.Ati dormit 3 ore si acuma sunteti fresh?Eu m-am imbolnavit de net-omanie.Cred ca-mi fac vacanta aici de-o sa ajung in sept. la clasa cu ochii rosii de caine turbat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

wonderful tocmai vroiam sa te intreb daca ti-e somn. Eu as sta in fiecare seara pe forum , dar n-am cu cine . Vad ca in seara asta esti activa :))

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Si inca n-ai vazut tot.Eram in verva de pe la 9 dar voi,ioc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Mai fetelor dar pana la urma unde putem vedea inregistrarea aia de miercuri care se da sambata?????

Nu de alta dar sa incheiem u subiectul asta

Cu ce incepem dupa asta? Un nou inceput???

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Eh , mai are lumea treaba . Nici nu eram in casa la ora aia . Ma cam luase somnicu putin asa , da` mi-a trecut , cu tine aici , nu ma lasi s-adorm :)

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

quote:
Originally posted by szaboali

Mai fetelor dar pana la urma unde putem vedea inregistrarea aia de miercuri care se da sambata?????

Nu de alta dar sa incheiem u subiectul asta

Cu ce incepem dupa asta? Un nou inceput???

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)


Inreg.de sambata o vezi candva prin oct. de sf.Dimitrie.Te-ai lamurit?

Mergi la inceput