"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 62

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Andreea multam'...acum ma pun sa studiez

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

quote:
Originally posted by wonderful

quote:
Originally posted by szaboali

Aoleouuuu ca am uitata sa povestim si despre mironosita de Monica , care s-a cerut afara din concurs ...acum la final...de ce naiba nu s-a cerut mai repede oare?

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)


Poate se scapa pe ea!Ce vrei,sa faca pishu in direct?



...tu nu ai priceput ce am zis eu ? Sau ai vrut sa faci o gluma?



Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

quote:
Originally posted by andreea0919

http://forum.port.ro/index.php?id=1338&ncid=508778&forumid=10333#508778
aici este celalalt forum..unde intra si concurentzii si acum 2 zile injura ionica de nu mai putea ...:))


Frate,mare plictis in tara asta,de s-au incins spiritele de la un kk de emisiune.Cred ca'se' rad turcaletii de noi si cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

quote:
Originally posted by szaboali

quote:
Originally posted by wonderful

quote:
Originally posted by szaboali

Aoleouuuu ca am uitata sa povestim si despre mironosita de Monica , care s-a cerut afara din concurs ...acum la final...de ce naiba nu s-a cerut mai repede oare?

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)
Ha,ha,dar tu ce zici?

Poate se scapa pe ea!Ce vrei,sa faca pishu in direct?



...tu nu ai priceput ce am zis eu ? Sau ai vrut sa faci o gluma?



Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

MMMMMmmm...acum intru si eu pe celalalt forum . Da` si cristi spunea ca a raspuns pe un forum unde s a scris ca are o fetita. Tot forumul asta este?

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Ah , da` e grele , eu nu am rabdare sa citesc pe forumul ala . daca gaseste cineva comentariile sa le posteze si aici. Pliz..

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

quote:
Originally posted by belutza

MMMMMmmm...acum intru si eu pe celalalt forum . Da` si cristi spunea ca a raspuns pe un forum unde s a scris ca are o fetita. Tot forumul asta este?

belutza


Vad ca v-ati saturat de ei;acum sariti sa nu pierdeti nici o vorba de duh scuipata d eIonica sau bunica agramata.Aveti nervi buni,fetelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Pai da normal. Cat au fost in casa n-au avut tupeu sa zica nimic ca sa nu-i dea afara , le era frica ca nu mai sunt votati .acum si-au aratat adevaratele caractere.

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

wonderful pai vrem sa vedem ce injuraturi a tras...in ce stil ...

Si Razvan a zis ca a raspuns multor forumisti...dar eu sunt tare curioasa ce a raspuns Lacrimogena...daca a raspuns.

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

quote:
Originally posted by belutza

Ah , da` e grele , eu nu am rabdare sa citesc pe forumul ala . daca gaseste cineva comentariile sa le posteze si aici. Pliz..

belutza


Am vrut si eu sa ma uit dar cand am vazut ce-i acolo mi-a venit sa

Mergi la inceput