"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Ce au birfit Georgeta cu Maria?A fost continuare la ceea ce a spus Maria ieri?A iesit circ?

Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenpit77 spune:

Pe scurt Maria a spus ca L a avut o intrerupere de sarcina in timp ce era cu Cristi si GEorgeta i-a sfatuit la ac lucru, a mai batut apropo ca Bris este betiv si I_a spus Monicai ca Felicia a barfit-o pe Monica ca e urata si dintoasa si ca nu poate sa o sufere. Ce zici?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:

Mare " doamna" madame Maria asta...bine ca si-a dat arama pe fata...mai urmeaza "fetita" ei...ca ala numai barbat nu este.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Vad ca devine foarte interesant...asa mai merge! Ca prea era monoton!

Iar Razvan (parca asa il cheama pe tipul cu care se vede Lacrima), si mie mi se pare "fetita", dar am zis ca e asa o impresie, dar vad ca nu sunt singura!

Eu abia astept sa vad cine va iesi.

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

vad ca Diana vrea sa iasa. cred ca ea va iesi.
sambata e eliminarea ,nu?

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greiere spune:

Am inteles ce vor concurentii la emisiune (in nici un caz sa se casatoareasca) iar kanalul... D vroia audienta (se pare ca o are). In BB parca erau oameni mai de calitate, astia sunt tare fazi.


Alexandra si mami Elena
sasha - uite ce frumusica`s
colectiadepalarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happycorazon spune:

Normal ca Diana va iesi. Eu am votat_0 sperand ca nu va iesi ca sa vad ce se intampladesi sunt sceptica , ca voturile noastre chiar conteaza.Si am votat o si pe Elena.Pana la urma ea e cea mai de treaba.Nu barfeste, nu se ia de fete.E diferenta de la cer la pamant intre soacra doar cu baiat si soacra cu baiat si fata.
Stie cineva de ce nu mai formeaya cuplu Diana cu Dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Ieri erau despartiti Diana cu Dragos?Eu am vazut doar astazi si din ceea ce aratat ma tot gindesc ca pina la final nu va mai fi nici un cuplu.Poate Cristi cu Roxana?Ea e cam lulea dupa el...
Spunea madame Maria ca si-a facut bagajele, ea pleaca acasa, s-a saturat ca cica e mai rau ca la mititica.Nu se gindea ca nu isi va vedea fiul....Eu nu o sa votez pe nimeni...De ce simbata dupa eliminari nu sunt afisate voturile ?

Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Cica Dragos cu Diana s-au despartit, pentru ca Diana si-a exprimat doar dorinta de a pleca din casa, iar Dragos a si ales-o deja pe Lacramioara in loc. Si pe Diana a deranjat-o ca nici nu a asteptat macar sa iasa din casa...
Cred totusi ca o sa plece ea..

Lilia si Amelia(26.09.2004)


Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Dragos zice ca s-a indragostit de Lacrima de vreo 2 saptamani si ea l-a primit cu bratele deschise.
Lulu,de data asta au afisat voturile.mama saptamanii a iesit Maria.
maqi,dar eu n-am inteles de ce plangea Razvan cand si-a dat seama ca vor ramane in casa. de usurare ,de necaz, de ce?



,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput