"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Mie mi se pare taaaare ciudat si cusut cu ata alba: Cum sa iasa Maria mama saptamanii cand inainte nu era nici in topul celor 3? Si cum sa iasa Elena chiar ultima cand era in top parca?. Mi se pare ca s-au gandit taaare bine. Daca iesea Maria pe ultimul loc, nu o rascumpara nimeni si nu mai erau atatea emotii: iesea cine se banuia si gata. Dar asa, hai sa mai dea si ei niste palpitatii acolo.
Iar Lacramioara... in doua zile, si deja o face pe indragostita lulea de Dragos.
Ma conving tot mai mult ca e regizat... dar tot ma uit, dependenta asta


Lilia si Amelia(26.09.2004)


Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

ei si tu acum!
regizat ,neregizat ce mai conteaza?
ne place si gata!

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Madam Maria, mama saptamanii? Facatura!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capra cu trei iezi spune:

quote:
Originally posted by felicia74

Madam Maria, mama saptamanii? Facatura!



si eu cred asta desi inainte imi placea de ea, m-a deranjat ce a spus despre lacramioara pe post, desi lacramioara nu e favorita mea!
nici eu nu am inteles de ce se chinuia razvan sa plangamie asa mi s-a parut ca se chinuia!
in fond , cred ca nu-mi mai place de nimeni, mi se pare o cacealma!!!

capra cu trei iezi cucuieti, si ce cucuieti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Vai, madame, Maria, nu e deacord cu avortul, dar Razvan a ei a avut o prietena pe care a lasat-o gravida si care a facut avort.Acum Razvan e umplutura, ca nu mai are pereche, iar cind va trebui sa cheme in casa o fata, oare pe cine va chema...pe masa..
Poate Dragos chiar s-a indragostit de Lacramioara...Aseara au dat procentele, dar sunt cam facatura..
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

quote:
Originally posted by diadaniela

ei si tu acum!
regizat ,neregizat ce mai conteaza?
ne place si gata!

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana











Asa este, dar ma doare inima, of-of..

Lilia si Amelia(26.09.2004)

Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Diana , a iesit din casa? Ca am vazut ca era propusa...dar am plecat sa fac baie la fata si cand am revenit era genericul....

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

quote:
Originally posted by LiliaToma

quote:
Originally posted by diadaniela

ei si tu acum!
regizat ,neregizat ce mai conteaza?
ne place si gata!

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana











Asa este, dar ma doare inima, of-of..

Lilia si Amelia(26.09.2004)

Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)






si pe mine,dar incerc sa nu ma gandesc.
Catuta ,da ,mai,Diana a iesit. era de asteptat. ea isi dorea sa iasa si chiar le-a rugat pe mame sa o voteze.
oricum faza cu Maria a fost bomba . eu eram sigura ca ea o sa iasa din casa. sunt curioasa daca pe ea avea cine sa o rascumpere.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Normal ca nu avea cine sa o rascumpere si cine sa planga dupa ea. De asta nici nu era interesant sa iasa ea.
Eu acuma ma gandesc asa: cand Razvan a ramas singur, Lacramioara a fugit la el. A plecat Diana, Lacramioara s-a mutat la Dragos. Data viitoare o sa iasa Mihaela si o sa incerce cu Ionut si tot asa pana la urma o sa ramana... Cristi!!! Si o sa iasa amandoi asa cum s-a stiut de la inceput.
Ce ziceti de scenariul meu?

Lilia si Amelia(26.09.2004)


Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

eu nu zic nimic de scenariul tau!
astept cu interes finalul.devine din ce in ce mai interesant.
dar ce nelamurire am eu! cei care raman in finala e musai sa se casatoreasca? si daca nu se casatoresc mai castiga ceva?

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput