"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana_ene spune:

Lulu aici este forumul: http://forum.port.ro/index.php?id=1338&forumid=10333&aid=6
Vad ca e unul extrem de activ, nu tocmai cu limite de limbaj, dar poti sa-ti faci o parere.
Am incercat sa caut postarile de care va vorbeam, am gasit unul dintre ele, este cel semnat FLO: http://forum.port.ro/index.php?id=1338&forumid=10333&rpp=100&desc=desc&pnr=26


Daniela mamica de Oana Maria (2 sept. 2003) si Roxana Elena (7 febr. 2006)
www.dropshots.com/danae" target="_blank">Alte poze si filmulete
www.copilasi2006.3x.ro/" target="_blank">SPIRIDUSI DE IANUARIE-FEBRUARIE 2006
www.nazdravani.ro" target="_blank">NAZDRAVANI DE AUGUST-SEPTEMBRIE 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:

Eu am urmarit apropae tot mai putin primul epidod si da...mie imi place Lacramioara( sorry Dana , pupici la printese)...si imi place pt faptul ca a inteles ca e un concurs si ca astfel poate castiga. Sunt multe de spus insa si de comentat si probabil ca nu s-ar ajunge la o concluzie comuna insa pe scurt...eu sper sa castige Lacrima, nu Diana care mi se pare stearsa si barfitoare ,nu Roxana purcelusul casei-copil fara cap, Mihaela nici nu stiu dc se merita vb despre ea, Monica mi se pare ok mai insa de cand cu faza cu Cristi care m-a lasat tablou-sunt mai circumspecta.
A si cine zicea ca seamana cu BB s=a inselat , aici e desne animate misuna prin casa te miri cine, fetele stau pe gard si vb cu baietii, baietii aud ce se discuta in idrect si tot asa...deci oraganizarea zero...foarte prost gandit si realizat.
Uite ce am mai insirat si eu aici .Parca vad ca ma injurati.
Paste fericit la toata lumea!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Draga Irina, ti-a dat cu parerea, nu o sa te injuram.Azi nu vor fi eliminari, le-au aminat pentru duminica, probabil ca o sa le faca ceva surprize in noaptea invierii.
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

mai ,si mie mi-a placut BB mult mai mult. pacat ca nu prea a avut audienta si daca nu ma insel au fost si pb cu CNA-ul.nu stiu de ce nai ba nu prea prind la noi emisiunile de genul acesta. in schimb Surprize,Iarta-ma si altele de gen rezista de ani de zile.

Irina ,spune-mi si mie ce faza a facut Monica cu Cristi ,ca lesin de curioasa aici.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Saptamana asta nu a mai iesit nimeni din casa?

Am vazut astazi putin din emisiune si era toata lumea prezenta. Pai in ritmul asta ajunge cu emisiunea in vara



Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happycorazon spune:

Eu urmaresc emisiunea d la inceput. Am fost dezamagita de fizicul fetelor si al baietilor. Ma asteptam la feti frumosi si zane. Acum m am obisnuit cu ei.Mi a placut lacramioara la inceput, dar acum ma enerveaza, ca e mincinoasa. La inceput sustinea sus si tare ca nu mai vrea sa se impace cu cristi, dar cum o sustine vreun telespectator lasa de inteles ca asta vrea.Cum o cearta cineva, zice ca nu are nici un gand cu el.Mi se pare nedrept ca ceilalti concurenti sa fie pusi in umbra ptr ca trei sferturi din emisiune se vorbeste doar despre Lacramioara.Eu in locul lor protestam. in afara de Diana, nici o fata nu mai avut curajul sa spuna.
Nu vi se pare suspect faptul ca site=ul oficial nora pt mama nu are forum?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Normal ca nu are forum! Pai ce vrei sa spuna tot omu ce-l doare?!? Nu ai vazut ca astazi a intrat o doamna in direct si a spus ca se chinuie sa intre de ceva vreme dar nu reuseste pentru ca este intrebata daca e pro Lacramioara??? Si daca spune ca e contra nu intra in direct? Pai cum asa?!?
Eu nu inteleg ce vad astia la ea, baga numai zazanie intre concurenti, e o tipa cu "n" fete.




Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

cata - seara eliminrilor nu a mai fost simbata, ci duminica, cind atit mamele cit si nurorile au facut nominalizari, dar fiind sarbatoare, organizatorii au aminat eliminarile ptr saptamina aceasta.
Se pare ca lui madame Maria nu ii place nici de Lacrima :)Ati vazut ce circ au facut ieri?Azi de la 13.30 nu o a vad, dar sper sa rezist la noapte ca sa ma uit in reluare.
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alic spune:

la ce ora e reluarea?

ALICe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenpit77 spune:

Vai s-a terminat emisiunea pe ziua de azi. Ce a putut sa mai spuna D-na Maria si nu numai ea. De ce s-a apucat sa spuna lucrurile intime care le-a discutat cu D Georgeta despre Lacramioara si D georgeta ce s-o fi apucat sa-i povesteasca ei asa ceva? Ce mai barfitoare!

Mergi la inceput