"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:


daca e sau nu regizata.......eu nu vreau sa stiu!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Mai, dragelor nu stiu ce sa mai spun.Azi toate tel, au fost pro Lacramioara.Ce vad unii la ea..nu stiu.Ma bucur ca a ramas Monica.Si eu ma intreb de ce nu arata simbata procentajele??venirea acelor fete de 1 aprilie in casa mi-a placut, le-au facut putin geloase pe fetele din casa.Eu n-am stiut ca Briscan a mai fost casatorit.

Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

mie imi place Lacramioara ,am mai spus. imi place pt ca e f calma si nu-si pierde cumpatul in nici o situatie.
Monica m-a surprins placut astazi. de Briscan nu-mi place nici de frica.a mai fost casatorit?

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

a fost casatorit. A spus azi maica-sa, chipurile din motivul asta e mai rezervat.
Mie nu imi place Lacramioara, nu o suport pe Roxana, si mi-e antipatica Mihaela .
Imi place cuplul Diana-Dragos. Si Monica-Briscan... uneori.

Lilia si Amelia(26.09.2004)


Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

nu stiu ce are fetita asta( Roxana) ,dar e tare antipatica. si tot timpul am impresia ca ii face in ciuda Lacramioarei.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Roxana, e copila, are 18/19 ani, oare noi la virsta ei nu eram asa?Eu eram fudula rau ca aveam iubitul mai mare ca mine si daca ii mai placea si la alta de el eram in al noualea cer, ca el m-a preferat pe mine.Voi nu erati asa?Se alinta si ea...
Briscan, a spus mama lui ca a mai fost casatorit si are 33 ani....
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Nici mie nu-mi place de Roxana, e cam grobiana Lacramioara e fata d egasca, dar sireata Restul... ok. Iar dintre baieti - Briscan imi place e cel mai asezat, deh varsta.
Dar cea mai insipida e PREZENTATOAREA!!! Mama, e horror, ce intrebari stupide pune, ce zambet fals afiseaza, bleah!
Insa per ansamblu emisiunea e slaba, copiaza Big Brother la greu, de exemplu saptamana asta fetele+mamele vopsesc oua si fac cozonaci ptr un centru de copii(ca la BB1)... Mi-ar fi placut sa transmita imagini live din casa, nu extrase alese cu grija de ei, asa ne puteam forma o imagine mai clara.

PS: emisiunea asta are si ea o pagina web sau Kanal D(ezastru) a uitat sa-i faca?

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Eu am urmarit-o de cateva ori dar mi s-a parut totul regizat...nu stiu poate si prezentatoare e de vina, formatul emisiunii nu e unul transparent...ciudat. Tare-s curioasa cine va castiga

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_ene spune:

Lilia, mersi pentru clarificare, nu stiam.
Pai, daca au chemat-o ei au incalcat din start regulamentul pe care-l anunta sus-si-tare si anume acela ca persoanele din casa nu se cunosteau.
Foarte dubios!

Am citit si eu pe un alt forum despre emisiune si am vazut acolo un personaj care scrie in numele Lacramioarei si este de o vulgaritate bolnava. In plus, ataseaza fotografii ale Lacramioarei (mie nu mi-au placut, o prezinta in pozitii lascive). Asta da de inteles ca e o persoana din anturajul Lacramioarei de vreme ce are aceste poze. Si daca acestia sunt prietenii ei, sa ma scuzati... dar stiti vorba aceea "cine se aseamana se aduna", atunci parerea despre ea e si mai proasta.

.....


Daniela mamica de Oana Maria (2 sept. 2003) si Roxana Elena (7 febr. 2006)
www.dropshots.com/danae" target="_blank">Alte poze si filmulete
www.copilasi2006.3x.ro/" target="_blank">SPIRIDUSI DE IANUARIE-FEBRUARIE 2006
www.nazdravani.ro" target="_blank">NAZDRAVANI DE AUGUST-SEPTEMBRIE 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Daniela - care este adresa acelui forum?

Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput