"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 59

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns allisi spune:

pai le-a dat drumul acasa ca sa-si faca de cap .na-ti vazut ce tupeiste sunt fetele?mi sau parut tare obraznice la raspunsurile care le-au adresat celor care au sunat.Ce le-as trage cate un.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Nu numai tupeiste dar si obraznice nu merita sa le mai voteze nimeni

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

M-am uitat si eu azi si am inteles ca-i un colaj din sapt.traite in casa;feicare iar trebuie sa/se explice,justifice de ce au facut/spus asa si nu altfel.Ce au cu noi?Cand incepe "un nou inceput"?Dca fac la fel ne termina pe noi!M-am umflat de atata nora!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Da` sa se termine naibii ca ne-au tampit cu concursu lor. numai concurs nu e asta . TOATA lumea o voteaza pe lacrima cica,toata lumea o place , lacrima-n sus , lacrima-n jos ... pffff ... sa nu-i mai vad fatza aia ...

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

belutza lasa draga , ca mai sunt 3 zile si gata......nu o sa-i mai vezi fatza la , Lacrimogena aia...numai daca nu cumva mai are si ceva contract cu aia de la Kanal D cum a fost si cu concurentii de la Big Brother.

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

se termina concursul in 3 zile sau nu am inteles eu bine?
in sfarsit se vede luminita de la capatul tunelului?

OanaAlina

http://bd.lilypie.com/pI4rp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Pai da, sambata ar trebui sa se termine emisiunea...daca nu cumva mai o mai lalaie astia de la kanal D.

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

quote:
Originally posted by szaboali

belutza lasa draga , ca mai sunt 3 zile si gata......nu o sa-i mai vezi fatza la , Lacrimogena aia...numai daca nu cumva mai are si ceva contract cu aia de la Kanal D cum a fost si cu concurentii de la Big Brother.

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)


Hoh ... Atat ne mai trebuie ,s-o mai vedem si prezentatoare. nu ne-a ajuns cat am vazut-o 4 luni de zile , Dac-as sta in buc si m-as intalni cu ea pe strada vai ce i-as face .

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Daca eram in locul Monicai,eu n-as fi venit azi la 19,30;cred ca s-a simtit ca un rahat langa cei 2.Toata sapt. asta mi se pare ca Gabr. baga doar zavera intre concurenti.Ce vrea?sa-i faca sa se desparta urandu-se?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

n-am vazut emisiunea de la 19:30. ce s-a intamplat cu monica?

belutza

Mergi la inceput