"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 60

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns allisi spune:

ASA cum zici Wonderful parca chiar asta vrea,sa se desparta toti cu amintiri urate.,cate impunsaturi,.lacrima in emisiunea de ieri numai fierbea de nervi ,chiar o telespectatoare o facuse obraznica,cred ca nu prea i-a convenit ca era ROXANA in emisiune.,si ce de imagini pupacioase sau mai dat.,cred ca de aceea fiebea LACRIMA.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Belutza, am gresit numele;nu era Monica ci Roxana intre Lacr si Cristi;s-a simtit umilita si dezamagita ca s-a indragostit repede si tare de Cristi care i-a intors fundul imediat spunand doar ca si-a cerut scuze Roxanei,de parca ar fi calcat-o pe picior in autobuz.Pe undeva incep sa ma agaseze 'sfaturile' date la tel. concurentilor:ce sa faca, ce sa nu faca,de parca ei ar fi niste zombi care trebuie dirijati.Pe de alta parte,venind in concurs,trebuie sa asculte tot felul de lucruri.Iar s-a lasat cu cearta intre Raz. si ceilalti.Asta ar fi rezumatul.Cum la mine ploua,cred ca ma uit la circ si azi.In alta ordine de idei, am primit un mail haios care te face sa razi,oricat de acru ai fi.Cine-l vrea sa dea adr.mail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leyla spune:

hai mey, nu stie nimeni cum se termina pana la urma? ca pana acuma ar fi trebuit sa filmeze deja finalul....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bulinush spune:

uite ca se stie
.....a castigat Lacramioara. s-a dus,a pus intrebarea si a fost refuzata
s-a luat fata de pe locul 2,Mihaela! dar ea nu are dreptul (fiind pe locul II) la intreg premiul,decat nunta, luna de miere si banii bunicii :)
acum ei trebuie sa se hotarasca, daca accepta sa faca nunta sau nu, in conditiile in care nu primesc nimic, decat luna de miere si nunta!
cam asta s-a aflat
emisiunea a fost filmata miercuri noapte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Da , am vazut emisiunea in care a fost invitata roxana . Saraca cat a mai suferit . Oricum lacrima este o nesimita si o obraznica si mai cum o fac aia care suna. cand a sunat femeia aia si i-a spus ca-i obraznica ea zice "acum imi permit".Pfffffff. nesimtita naibii.

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

quote:
Originally posted by Bulinush

uite ca se stie
.....a castigat Lacramioara. s-a dus,a pus intrebarea si a fost refuzata
s-a luat fata de pe locul 2,Mihaela! dar ea nu are dreptul (fiind pe locul II) la intreg premiul,decat nunta, luna de miere si banii bunicii :)
acum ei trebuie sa se hotarasca, daca accepta sa faca nunta sau nu, in conditiile in care nu primesc nimic, decat luna de miere si nunta!
cam asta s-a aflat
emisiunea a fost filmata miercuri noapte

Stai ca n am inteles , si daca se hotarasc sa NU faca nunta , nu raman cu nimic /??
si nu mi se pare normal sa nu aiba dreptul la tot premiul .cum vine asta .ce daca este pe locul 2 .. ehaaa

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Dincolo de orice premiu,conc. s-au ales cu o experienta de viata in conditii de claustare,multi au luat 'palme'(vezi Monica,Roxana, Lacr. si nu numai).Mai toti au crezut ca e o metoda usoara de a castiga usor multi bani si in cele din urma n-a fost nici usor si s-au ales cu praful de pe toba.Sper sa-i mearga bine lui Bris care-si cauta un rost in Buc.
Nu v-am vazut opiniile la"Ce ii enerveaza pe barbati"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moncamica spune:

Hai ca si-au batut joc de saracii concurenti; pai premiul era doar unul si acum l-au impartit in doua? pai aia s-au chinuit 4 luni doar pentru nunta si o luna de miere? din atatia bani cat au facut in 4 luni din reclame si sms-uri nu pot lasa premiul asa cum au spus? il meritau Mihaela si Ionut; pacat ca au fost prostiti. RUSINE CANAL D!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Cred ca daca ar mai fi o editie de 'nora' s-ar gasi conc. gata sa faca marele compromis:casatoria de convenienta ca sa puna mana pe bani daca tot ii trateaza ca pe cobai.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Heeeeelp!Mei,m-ati lasat singurica?Imi doresc

Mergi la inceput