"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 58

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea0919 spune:

ce tupeu are gabriela sa mai zica sa votam ..sa voteze ea ... cand a sunat prima telespectatoare imediat a expediat`o ca o critica pe prietena ei lacrima ..nesimtzita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dany2007 spune:

Fetelor cum a fost azi emisiunea "in direct" ? cum arata Monica? la intalnit de George?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Io nu ma mai pot opri din...ca si-a luat Monica papuci noi de la George ...era de asteptat...asa ii si trebuia dupa cate rele a facut in casa.
Si ce tupeu are si Gabriela sa ii mai transmita in direct sa sune George la emisiune ...pentru ce? Da' ce tre sa dea explicatii ala ca de ce nu o mai vrea pe Monica?

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Degeaba plangea Monica. Si-a facut-o cu mana ei . George n-a fost de acord de la inceput ca ea sa se inscrie la concurs , dar daca ea a vrut sa se afirme n-a tinut cont de parerea lui . Era de asteptat. Si Gabriela cu tupeul ei , daca suna George cine stie ce intrebari ii mai punea si lu ala .

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ofe spune:

care a fost de fapt faza cu george, ca eu n-am vazut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

quote:
Originally posted by ofe

care a fost de fapt faza cu george, ca eu n-am vazut?

ca si-a luat Monica papuci noi de la George

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea0919 spune:

ce kkt de emisiune...astia nu mai au ce sa arate si arata la prosti aceleasi secventze de 1245689789 de ori ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Da. Parca nu stie lumea pe cine au chemat baietii vineri si pe cine au nominalizat (salvat) sambata . pff . asa o s-o tina toata sapt daca nu mai au ce sa dea .

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Eu am avut ceva mai bun de facut si n-am vazut"nora".Sa inteleg ca-i mai interesant de cand le-a dat drumul acasa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

Cum adica le-a dat drumul acasa?

OanaAlina

http://bd.lilypie.com/mBK7p3.png

Mergi la inceput