"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 57

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Eu am mai vazut pozele astea si acum o luna . sunt mai vechi .

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Sunt curioasa ce-or mai discuta in emisiunile de la 13:30 . gabriela spunea ca o sa se discute despre experienta din casa , dar cat frate sa discuti despre asta ??? chiar asa in fiecare emisiune toata saptamana .. pffffff

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

ohoho, sunt pozele din playboy de acum cativa ani. Nu din iulie

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

Cred ca o sa lungeasca emisiunea pana incepe turul 2 !!! Eu nu m-am mai uitat ca oricum cred ca Lacrimoasa o sa castige si nu m-ai vad rostul...

OanaAlina

http://bd.lilypie.com/mBK7p3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ofe spune:

mai, pe cuvintul meu, astia sunt niste imbecili. nu ma mai uit la emisiuni de genul asta in vecii vecilor. inca o saptamina?????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

quote:
Originally posted by belutza

Sunt curioasa ce-or mai discuta in emisiunile de la 13:30 . gabriela spunea ca o sa se discute despre experienta din casa , dar cat frate sa discuti despre asta ??? chiar asa in fiecare emisiune toata saptamana .. pffffff

belutza





Or sa discute despre cate autografe au dat

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Sau poate au uitat Cristi si Lacrimogena cu era la si cum in casa nu puteau cu atetea camere de filmat.............

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Da, mai ales Anica. ea e cu autografele. N-o sa mai aiba nimeni loc de ea in emisiune .

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

quote:
Originally posted by belutza

Da, mai ales Anica. ea e cu autografele. N-o sa mai aiba nimeni loc de ea in emisiune .

belutza





...lasa ca nici ceilalti concurenti nu sunt mai-prejos...acum toti sunt vedete

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Tare curioasa is sa vad despre ce discuta astazi in emisiune......ceva aberatii

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput