"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 56

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Cine sa castige . Lacrimogena bineinteles. vorba cuiva care spunea ca nu are destule voturi pt a castiga si cica le mai dau o sapt de gandire . o sapt de gandire pt ce , cand oamenii astia-s hotarati si stiu ce au de facut.Prea mult , mult prea mult o lungesc. pfffff

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

quote:
Originally posted by Bulinush

cred ca niste reguli clare, prestabilite, emisiuni live, imagini din casa 24 din 24 (pe internet) , si un sistem de vot "mai la vedere", ar fi multumit mai multa lume ..... asa parca este o parodie

Da.Corect , cred ca asta ar multumi pe toata lumea.

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

quote:
Originally posted by belutza

Cine sa castige . Lacrimogena bineinteles. vorba cuiva care spunea ca nu are destule voturi pt a castiga si cica le mai dau o sapt de gandire . o sapt de gandire pt ce , cand oamenii astia-s hotarati si stiu ce au de facut.Prea mult , mult prea mult o lungesc. pfffff

belutza


Astia gandesc greu de tot!Cred ca asta gandesc si turcaletii de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

quote:
Originally posted by wonderful

Gabi tot le spunea sa-si ia ramas bun de la casa ca in final sa zica_ca_kanal d ii mai tine 1 sapt.-spre disperarea Mariei!Mei,eu cred ca turcii i-a luat ostateci si daca se incapataneaza sa nu se insoare ii impusca!Ii salvam sau le mai dam 1 saptamana si noi?Mama lor de concurenti,cum indraznesc sa ramana holtei dupa ce ne-am pierdut atatea saptamani din viata holbandu-ne la ei!Ii insuram cu cine vrea muschii nostri si-i tinem in casa fara mancare daca fac urat si indraznesc sa aiba vreo opinie.

HAHAHA. Ce simpatica esti . Chiar asa , mama lor de concurenti . Maria era disperata saraca , a ramas masca cand a auzit de inca o saptamana. :))

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea0919 spune:

mi`a placut de cristi ce i`a zis lui maica`sa ca nu are motiv sa se insoare ...si daca ar refuza intr`adevar ar fi baiat destept si ar demonstra ca nu il intereseaza premiul...decat cu o tarfa ,disperata ,isterica si posesiva langa el mai bine prefera sa se distreze si sa isi traiasca viatza decat sa isi ia o belea ca lacrima pe cap .. dar cine stie pana sambata ..ca am intzeles ca au iesit din casa sunt fiecare la casele lor si se intalnesc in studio...ehhh vrea neaaparat gabriela sa castige lacrima ... cred ca are partea ei promisa ...:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moncamica spune:

pozele Gabrielei din 30 iunie 2007:http://foto.rol.ro/html/foto/index_foto_22483.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Cum?le-a dat drumul acasa?Si se suna adunarea in fiecare zi la 13,30?Nu m-am uita cap-coada ca a inceput sa mi se faca mila de mine.A m remarcat-o pe Monica;au mai stilat-o stilistii Kanalului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Mi-au placut fot.-mai putin aia in care i se vede ...fofoleanca,cand e-n costum bleu-e frumoasa!O nedumerire:sunt poze din CV?Hei,v-ati culcat?Atunci, noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capra cu trei iezi spune:

nu, nu ne-am culcat! citim opinii, ca vad ca astia o lungesc ...fara numar!

unele poze cu gabriela sunt nasoale
capra cu trei iezi cucuieti, si ce cucuieti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

quote:
Originally posted by andreea0919

mi`a placut de cristi ce i`a zis lui maica`sa ca nu are motiv sa se insoare ...si daca ar refuza intr`adevar ar fi baiat destept si ar demonstra ca nu il intereseaza premiul...decat cu o tarfa ,disperata ,isterica si posesiva langa el mai bine prefera sa se distreze si sa isi traiasca viatza decat sa isi ia o belea ca lacrima pe cap .. dar cine stie pana sambata ..ca am intzeles ca au iesit din casa sunt fiecare la casele lor si se intalnesc in studio...ehhh vrea neaaparat gabriela sa castige lacrima ... cred ca are partea ei promisa ...:))

Da normal . le-a dat drumu acasa ca acolo in casa nu prea putea lacrimogena sa se desfasoare . poate se impaca pana sambata cu cristi .

belutza

Mergi la inceput