"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 55

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bulinush spune:

se pare ca va mai exista o saptamana de gandire, asa cum spunea si alexxia.....dar va fi o saptamana de gandire fara Monica pt ca ea va fi eliminata .... si "se vor gandi"(dar in afara casei) doar cei care formeaza un asa zis "cuplu"...sa vedem daca va fi asa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ofe spune:

mai, cite chestii stiti voi fetelor!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Ma intreb cum ar fi trebuit sa fie conc.pt. a fi pe placul celor mai multi si ma mai intreb daca n-o sa aiba soarta lui"Big brother" care a clacat la a2a editie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bulinush spune:

cred ca niste reguli clare, prestabilite, emisiuni live, imagini din casa 24 din 24 (pe internet) , si un sistem de vot "mai la vedere", ar fi multumit mai multa lume ..... asa parca este o parodie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

I s-au spart trofeele Lacramioarei?Spunea ceva azi cind a chemat-o Cristi...Eu nu mai prea urmaresc, ca au inceput sa ma plictiseasca.

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

inca o saptamana????????????
Dar cine naiba sa se mai hotarasca?

Eu am pierdut emisiunea de astazi.

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Nici eu n-am vazut niciuna.Ceva nou?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Eu cred ca o mai lungesc astia inca o saptamana pentru ca nu are Lacrima suficiente voturi ca sa castige

Eu nu ma mai uit la emisiune, decat asa fugitiv si ce mai citesc de la voi, deja ma plictiseste rau de tot.Chiar nu vad de ce o lungeste atat

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Mey, fetele, ce mai stiti voi, nah, ca asa e. Deci ia ziceti, cine castiga?

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Gabi tot le spunea sa-si ia ramas bun de la casa ca in final sa zica_ca_kanal d ii mai tine 1 sapt.-spre disperarea Mariei!Mei,eu cred ca turcii i-a luat ostateci si daca se incapataneaza sa nu se insoare ii impusca!Ii salvam sau le mai dam 1 saptamana si noi?Mama lor de concurenti,cum indraznesc sa ramana holtei dupa ce ne-am pierdut atatea saptamani din viata holbandu-ne la ei!Ii insuram cu cine vrea muschii nostri si-i tinem in casa fara mancare daca fac urat si indraznesc sa aiba vreo opinie.

Mergi la inceput