"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 54

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

quote:
Originally posted by wonderful

Poate-si spune ca scopul scuza mijloacele.De fapt cum a stat tipa asta pana acum?I-a tinut pe toti baietii la distanta si nici nu pot spune ca ii da farmecul pe afara.Cred ca au last-o turcii in concurs ca sa incurce eventual niste planuri.Mie mi-a parut o tipa placida,plata si nici macar draguta.Sunt afurisita?

A , nu esti afurisita . Mie nu mi-a placut de la inceput si cred ca nu suntem singurele care avem parerea asta despre ea.

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxxi spune:

nu-s singura ce o crede pe lacrima o urata.nu pot sa-mi explic cine o tot voteaza?!monica este o mica scorpie ce a facut pe mironisita pana acum, dar si-a aratat adevarata fata prin planul ei cu dragos de a o elimina pe asa zis pritene-lacrima-este lipsita de scrupule!cristi e manipulator,ionut gelos si mi se pare cam badaran nu se potriveste de fel cu mihaela, bunica o barfitoare.d-na georgeta si d-na maria sunt cele mai dragute pana acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Da.Mie mi-a placut de bunica pana acum , dar in emisiunea de azi de la pranz cand au dat materialul in care o barfea pe liliana si dupa aceea a fost intrebata de gabriela cine era frumoasa din padure sau ceva de genul nu mai stia .. si incerca sa treaca peste moment ca sa nu dea explicatii. Pffff , ionut este f gelos , i-a spus mihaelei ca dupa ce ies din casa , va trebui sa-l sune non-stop sa-i dea raportu cu cine e si ce face ( poate glumea ) .Toti sunt o apa si-un pamant , cu mici exceptii.

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Chiar mai, si mie imi placea bunica dar deja nu mai vreau nici sa o vad, dupa cum se comporta mai nou...si eu cred ca pana la urma nu e ca nu intelege cateodata ci cred ca intentionat nu pricepe.
Cat despre Monica nu e o mico scorpie ci o mare scorpioaica...halal "prietena" e cu Lacrimogena.

Mai nou mie imi place de Maria..pana acum nu mi-a placut deloc dar acum vad ca nu mai e asa de rautacioasa.

Georgeta saraca nu mai stie ce sa creada...ea tot zice ca ,Cristian nu se insoara ca e prea tanar...bla bla bla...doar ca o vrea pe Lacrimogena de nora...clar e ca o sa vina Lacrimogena sa o peteasca pe Georgeta si o sa zica poate "NU" si Cristi ii v-a zice "DA" si apoi sa vedeti ce fata v-a face Georgeta

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexxia spune:

quote:
Originally posted by belutza

Da. Asa este. Monica e mai ceva ca lacrima. Abia astept sa se termine sa nu le mai vad fetele. Finalul este clar , lacrima iese mireasa sapt si nu cred ca , cristi va spune nu. Dar cine o voteaza pe "frumusetea" asta nu pot sa-mi dau seama.

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."





Si eu astept sa se termine, dar am inteles ca nu se va termina saptamana asta. Cica nu se deschid plicurile si le mai da o saptamana de gandire

Alexxia Ruty ( 25.07.2001 ) si Thea ( 28.09.2006 )


"This is your time. This is your dance.
Live every moment. Leave nothing to chance.
Swim in the sea. Drink of the deep.
Embrace the mystery of all you can be."


PERLELE RUTICAI
RUTY SI THEA AU PAGINUTA
POZE
www.sanatatealoevera.ro " target="_blank">Vrei sa fii liber ?

www.triburile.ro/35735.html" target="_blank"> JUCATI TRIBURILE



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ofe spune:

ii super tare faza cu o saptamina de gandire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

quote:
Originally posted by alexxia

quote:
Originally posted by belutza

Da. Asa este. Monica e mai ceva ca lacrima. Abia astept sa se termine sa nu le mai vad fetele. Finalul este clar , lacrima iese mireasa sapt si nu cred ca , cristi va spune nu. Dar cine o voteaza pe "frumusetea" asta nu pot sa-mi dau seama.

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."





Si eu astept sa se termine, dar am inteles ca nu se va termina saptamana asta. Cica nu se deschid plicurile si le mai da o saptamana de gandire

Alexxia Ruty ( 25.07.2001 ) si Thea ( 28.09.2006 )


"This is your time. This is your dance.
Live every moment. Leave nothing to chance.
Swim in the sea. Drink of the deep.
Embrace the mystery of all you can be."


PERLELE RUTICAI
RUTY SI THEA AU PAGINUTA
POZE
www.sanatatealoevera.ro " target="_blank">Vrei sa fii liber ?

www.triburile.ro/35735.html" target="_blank"> JUCATI TRIBURILE





Deci nu pot sa cred asa ceva . Cum sa le mai dea o sapt de gandire ? Astia chiar isi bat joc de lume pe fatza . Sunt chiar nesimtiti astia de la kanal d . nu se poate asa ceva . Dupa ce ca au lungit-o pana n-au mai putut nici in ultima saptamana nu ne lasa sa ne bucuram ca se termina.

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

quote:
Originally posted by szaboali

Chiar mai, si mie imi placea bunica dar deja nu mai vreau nici sa o vad, dupa cum se comporta mai nou...si eu cred ca pana la urma nu e ca nu intelege cateodata ci cred ca intentionat nu pricepe.
Cat despre Monica nu e o mico scorpie ci o mare scorpioaica...halal "prietena" e cu Lacrimogena.

Mai nou mie imi place de Maria..pana acum nu mi-a placut deloc dar acum vad ca nu mai e asa de rautacioasa.

Georgeta saraca nu mai stie ce sa creada...ea tot zice ca ,Cristian nu se insoara ca e prea tanar...bla bla bla...doar ca o vrea pe Lacrimogena de nora...clar e ca o sa vina Lacrimogena sa o peteasca pe Georgeta si o sa zica poate "NU" si Cristi ii v-a zice "DA" si apoi sa vedeti ce fata v-a face Georgeta

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)


Da si mie imi place de maria , la inceput nu mi-a placut deloc , dar in ultimul timp s-a facut placuta femeia.

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Il cunosc pe Razvanul Mariei. Cand s-a inscris in concurs era foarte bucuros, sperand ca-si va gasi jumatatea. Omul chiar s-a dus cu gand de insuratoare. Cred ca era singurul.... Sau o fi fost si Briscan... Cat despre Maria, cred ca a mirosit de la inceput "voturile" pt Lacrima, povestea cu Cristi...ca nu e o femeie proasta (pe ea nu o cunosc in realitate)

URGENT
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Am ajuns ca-mi plac mai mult mamele:Maria si Georg.,bunica tot spune ca le iubeste pe fete dar de fapt e o scorpie,deh,soacra,care daca face mancare si este in etate are pretentia s-o pupe toate in fund;asta l-ar insura pe Ionut si cu o capra ca sa ia banii.Dar cine sa-l ia daca ea tot spune ca vrea sa stea cu copiii(Ionut+nora);ca sa-i frece toata ziua?Cred ca turcii intind pelteaua pana puieste vreuna acolo si dupa aia incepe alta etapa a conc."Ghiciti dupa forma burtii cine-i 'fericitul' tata".

Mergi la inceput