"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 53

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alic spune:

quote:


Te luminez eu :). Partea a doua "nora pt mama" incepe in septembrie . Dupa ce se termina un nou inceput. Un nou inceput o sa se termine mai repede , n o sa tina cat nora pt mama cu lunile , asa au zis.

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."




Merci Belutza!; poate partea a doua nu va mai fi aranjata si-tunci ne vom uita cu mai multa placere...

ALICe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Mai eu tot stau si ma gandesc...oare e chiar aranjata emisiunea asta?

Poate chiar asa s-a nimerit sa fie finalul...sau poate cine stie ce v-a fi la sfarsit

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

Eu cred ca e aranjata emisiunea asta... Daca la final castiga Lacramoasa cu Cristian macho man (cum ii zice Gabriela) apoi e curat aranjat sau astia doi isi joaca asa de bine rolurile incat au prostit pe toata lumea...
Mie personal tot nu imi este clar o chestie... Cine o voteaza pe Lacrimioara de tot iese mireasa saptamanii?

OanaAlina

http://bd.lilypie.com/mBK7p3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ofe spune:

ati auzit de planul monicai?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxivan spune:

Ce perversa! Se mai si da prietena Lacrimei, nu ca as fii mare fan al ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alic spune:

quote:
Originally posted by ofe

ati auzit de planul monicai?



ce plan?

ALICe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ad_rianna spune:

ofe !!! ai aruncat pisica si ai fugit... CE PLAN MEY????

adriana &
Bianca si Tudor
(03.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ofe spune:

sorry.
pe scurt: zicea monica ca acum doua sapt s-a gindit ca poate mai are o sansa sa cistige concursul. drept urmare l-a atras pe dragos si i-a zis ca la ultimele eliminari sa-i spuna dragos lui cristi ca o va proteja el pe lacrima, astfel incit lacrima sa nu fie protejata de nimeni si sa fie data afara si sa se marite monica cu dragos si sa cistige concursul, dar au cuprins-o remuscarile si i-a spus lui dragos ca renunta la plan. cam asa ceva, daca nu-i bine sa ma completeze cine a mai vazut emisiunea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Da. Asa este. Monica e mai ceva ca lacrima. Abia astept sa se termine sa nu le mai vad fetele. Finalul este clar , lacrima iese mireasa sapt si nu cred ca , cristi va spune nu. Dar cine o voteaza pe "frumusetea" asta nu pot sa-mi dau seama.

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Poate-si spune ca scopul scuza mijloacele.De fapt cum a stat tipa asta pana acum?I-a tinut pe toti baietii la distanta si nici nu pot spune ca ii da farmecul pe afara.Cred ca au last-o turcii in concurs ca sa incurce eventual niste planuri.Mie mi-a parut o tipa placida,plata si nici macar draguta.Sunt afurisita?

Mergi la inceput